The Sims 2 RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 2 RPG forum

Uzivite se v simsa! Postanite clan druzine in hodite v sluzbo oz. v solo!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Ura

Mesec na forumu
Disco 5 - Page 3 Rain
April
16°C
Dež, rahel veter
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Koledar
Latest topics
» Gozdna jasa
Disco 5 - Page 3 Icon_minitimeČet Avg 20, 2009 3:01 pm by Welique Terras

» Sprehajalne steze
Disco 5 - Page 3 Icon_minitimePon Avg 17, 2009 4:42 pm by Clark Smith

» Clark Smith & Welique Terras
Disco 5 - Page 3 Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 5:56 pm by Clark Smith

» RPG Zlatarna
Disco 5 - Page 3 Icon_minitimePet Jul 17, 2009 3:43 pm by Lalyta Banks

» Welique Terras & Kiara Banks
Disco 5 - Page 3 Icon_minitimeTor Jun 23, 2009 6:14 pm by Kiara Banks

» Slap
Disco 5 - Page 3 Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 7:17 pm by Elisabeth Wright

» Hotel For Dogs
Disco 5 - Page 3 Icon_minitimePon Mar 09, 2009 6:42 pm by Ashley Smith

» Reci, da!
Disco 5 - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 9:11 pm by Ian Johnson

» Blagajna
Disco 5 - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 1:36 pm by Brooke Smith

Shortcut
Disco 5 - Page 3 Sims2logo

 

 Disco 5

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
Tiana Smith

Tiana Smith


Število prispevkov : 204
Registration date : 04/12/2008

Disco 5 - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 28, 2008 12:40 pm

S slamico je mešala juice in se pošteno zdrznila ko jo je nekdo ogovoril. "Ian" je veselo rekla in ga prijateljsko potolkla po rami. "Sem mislila, da ne bo nikogar, ki ga poznam, tukaj." je nato olajšano rekla. "Si sam?" je nato vprašala in se ozrla naokoli. "Ah prišla sem ravnokar"se je nasmehnila "še malo prej sem plesala, zdaj pa sem prišla na pijačo" je rekla. "Od kdaj si pa ti že tu? Že dolgo časa?" ga je vprašala in srknila malo soka. Mrzla tekočina ji je spolzela po grlu ter jo vsaj malo ohladila.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Ned Dec 28, 2008 9:52 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Ian Johnson
Odrasel
Odrasel
Ian Johnson


Število prispevkov : 735
Registration date : 23/05/2008

Disco 5 - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 28, 2008 9:57 pm

"Oh, kar nekaj nas je," je odgovoril Ian in se ozrl naokoli. "Naprimer Chris in Melani, pa Demi.." Obrnil se je nazaj proti Tiani in nadaljeval. "Tukaj se težko zgodi, da ne srečaš kakšnega znanca, verjemi. Vedno se najde nekdo. Sicer pa sem tukaj kar že nekaj časa..Približno 1 urco," je dodal po kratkem razmisleku, nato pa poslušal Tiano. "Aha, torej si se potem malo že naplesala, kaj? Sicer pa, si tukaj prvič?"
Nazaj na vrh Go down
Tiana Smith

Tiana Smith


Število prispevkov : 204
Registration date : 04/12/2008

Disco 5 - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 3 Icon_minitimePon Dec 29, 2008 2:03 am

"Aja?" je začudeno vprašala ter se razgledala naokoli. "Nikoli ne gledam prav dobro okoli sebe," se mu je nasmehnila. "No, saj to je pa vredu. Eno uro? no ja saj nisem kaj preveč zamudila.. ali pač?" ga je vprašala in gledala ljudi, ki so trenutno plesali. "Ah niti ne," je pomežiknila. "Ja, danes sem prvič," je pritrdila. "Saj je dobro, da obstaja kaj takega.. za sprostitev" je rekla in se nato spet obrnila k njemu, ko je odtrgala pogled od plesalcev. "Si ti bil tu že večkrat? Bolj ja se mi zdi, kajne?" se je zasmejala.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Sre Dec 31, 2008 5:36 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Disco 5 - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 3 Icon_minitimeTor Dec 30, 2008 3:19 pm

Ian Johnson je napisal/a:
Pesem, na katero sta plesala Demi in Ian, se je počasi končevala. Ian je razklenil roke in se zazrl v Demi. "Hvala za ples," je z nasmeškom dahnil, nato pa se odpravil nazaj do šanka. V roko je prijel svoj kozarec in napravil nekaj požirkov. Znova je začutil kako mu je pijača pogrela telo in se razširila po žilah. Obrnil se je na stolu in se zazrl v plesišče. Ne daleč stran je zagledal Tiano in jo mirno opazoval, kako je skakala in plesala naokoli. Ko je se pesem končala in je Tiana prišla k šanku, se je presedel in jo nagovoril. "Hej, nisem vedel, da si tudi ti tukaj. Kdaj si prišla?" Radovedno se je zazrl vanjo ter nato napravil ponoven požirek pijače, ki jo je držal v roki.


Demi se mu je nasmehnila. " ni zakaj...pa še kdaj ne" je rekla Demi in se tudi ona odpravila do šanka kjer je naročila energijsko pijačo Shark. Videla je, da se Ian pogovarja z Tiano, ki je še ni dobro poznala. Spila je malo Sharka in se jima prisdružila pri pogovoru.
" živjo..." je rekla in se obrnila proti Tiani. " saj si Tiana kajne?" je rekla Demi in dodala " spoznali sva se na božični zabavi pri Ianu" je rekla Demi in namenila pogled Ianu.
Nazaj na vrh Go down
Tiana Smith

Tiana Smith


Število prispevkov : 204
Registration date : 04/12/2008

Disco 5 - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 11:47 pm

"Živjo Demi!" se ji je nasmehnila Tiana. "Ja jaz sem Tiana ja" je rekla. Srknila je malo pijače. Kar naenkrat je ostal kozarec prazen. Pomislila je, da sta Ian in Demi morda prišla skupaj. Ni hotela imeti občutka da je odvečen člen zato se jima je opravičila in odšla na plesišče. Malo je migala z boki in zamenjala nekaj soplesalcev. Iz zvočnikov se je oglasila Akonova pesem, ki ji je pognala kri po žilah. "That girl is so dangerous, that girl is so dangerous, that girl is a bad girl" je zapela z njim in plesala. Pridružil se ji je še neznan fant in plesal je zares dobro. Cel preostanek pesmi je plesala z njim in nakoncu odšla z njim s plesišča. "Hey!" ga je pozdravila. "Kako si kaj?" ga je vprašala. "Hey! Ma vredu.. sicer pa Jim Wildman" je rekel in ji ponudil roko. Zatopila se je v njegove modre oči. Waw bil je res 'tip za pogledat'. "Dobro plešeš" jo je pohvalil, da je zardela. "Hvala" se mu je zahvalila in se mu nasmehnila. "Torej jaz sem Tiana.. grem nazaj plesat.." je rekla, ko ni vedela kaj bi. "OK.. se še vidiva!" jo je pozdravil. Tiana je odšla na plesišče in malo je manjkalo da se ni zvrnila po tleh, ko se je spotaknila. "Hey! Je vse v redu?" je Jim pritekel za njo. "Ah pa že" je rekla in zmogla nasmeh čeprav jo je misel na nerodnost jezila. "Pridi!" jo je lahkotno potegnil za roko do plesišča, ko se je ravno začela vrteti mirna pesem. Oklenila je roke okoli njega. Imel je tako topel objem.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Čet Jan 08, 2009 5:28 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : *)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Disco 5 - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Disco 5
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Disco 1
» Disco 2
» Disco 3
» Disco 4

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
The Sims 2 RPG forum :: ZA ZABAVO :: Arhiv :: Zabave :: Disco-
Pojdi na: