The Sims 2 RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 2 RPG forum

Uzivite se v simsa! Postanite clan druzine in hodite v sluzbo oz. v solo!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Ura

Mesec na forumu
Disco 5 - Page 2 Rain
April
16°C
Dež, rahel veter
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Koledar
Latest topics
» Gozdna jasa
Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 20, 2009 3:01 pm by Welique Terras

» Sprehajalne steze
Disco 5 - Page 2 Icon_minitimePon Avg 17, 2009 4:42 pm by Clark Smith

» Clark Smith & Welique Terras
Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 5:56 pm by Clark Smith

» RPG Zlatarna
Disco 5 - Page 2 Icon_minitimePet Jul 17, 2009 3:43 pm by Lalyta Banks

» Welique Terras & Kiara Banks
Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 23, 2009 6:14 pm by Kiara Banks

» Slap
Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 7:17 pm by Elisabeth Wright

» Hotel For Dogs
Disco 5 - Page 2 Icon_minitimePon Mar 09, 2009 6:42 pm by Ashley Smith

» Reci, da!
Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 9:11 pm by Ian Johnson

» Blagajna
Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 1:36 pm by Brooke Smith

Shortcut
Disco 5 - Page 2 Sims2logo

 

 Disco 5

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimePon Nov 17, 2008 10:25 pm

Chris se je namuznil. "Oui." je rekel ter se ozrl po prostoru. Ob strani je opazil prazno mizo, zato je rahlo povlekel Melani za roko. "Pojdiva tja." Skoraj je moral vpiti, saj je bila množica na plesišču zelo glasna. Pokazal je proti mizi in ko se je prepričal, da ga je Melani razumela, počasi odšel tja in se prebijal skozi množico. Končno sta se usedla in k mizi je prihitel natakar. "Jaz bom ledeni čaj." je rekel Chris in se ozrl proti Melani. "Ti?" Nasmehnil se je medtem ko je čakal na njen odgovor.
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimePon Nov 17, 2008 10:36 pm

Melani sprva ni razumela, kaj je Chris povedal.Ko je pokazal proti prazni mizi je razumela.Odšla je za Chrisom k mizi in se vsedla na stol.Kmalu je prihitel natakar."emm..isto" je rekla Melani in se nasmehnila.Natakar je zapisal in odšel."no danes je pa kar veliko ljudi tukaj" je na hitro rekla Melani, saj ni vedela ničesar drugega za povedat( lol! ).Spet se je zazrla v Chrisove oči, ki so njej bile zelo všeč."in nameravaš ostati tukaj ali se boš vrnil nazaj v Francijo?" je vprašala Melani.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimePon Nov 17, 2008 10:39 pm

Chris je ujel njen pogled in se nasmehnil. "Mislim, da bom kar ostal. Morda kakšen mesec oddiha v Franciji, a kaj več kot to ne." Z zanimanjem se je zazrl vanjo. "Si že bila v Franciji?" je vprašal, v tistem pa je natakar prinesel naročeno in Chris je v roko prijel svoj kozarec in naredil nekaj požirkov. Potem se je zazrl v Melani in počakal na njen odgovor.
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimePon Nov 17, 2008 10:46 pm

"no lepo" je rekla Melani in se nasmehnila."Ne še nikoli.Ampak si zeloo želim in zato upam, da jo bom kdaj lahko obiskala" je rekla Melani.Takrat je natakar prinesel naročeno.Melani je vzela svoj kozarec in še sama spila požirek."z čim se pa rad ukvarjaš?" ga je nato vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimePon Nov 17, 2008 11:01 pm

Chris se je sproščeno nasmehnil. "Lahko te kdaj popeljem tja." Je rekel in naredil še nekaj požirkov, potem pa odložil kozarec na mizo poleg sebe. "S čim se rad ukvarjam?" je ponovil njeno vprašanje in po krajšem razmisleku odgovoril. "S športom. Gimnastika, atletika, kakšni športi z žogo... Potem glasba. Igram kar nekaj inštrumentov. In pojem." Namuznil se je. "In včasih fotografiram. Ali pa delam kaj na računalniku." Premolknil je in se zazrl v Melani. "In ti?" je vprašal.
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimePon Nov 17, 2008 11:13 pm

"uaaaau" je presenečeno rekla Melani."no potem pa res lahko kdaj.Ker drugače se bom verjetno v Franciji izgubila" je rekla Melani in se nasmehnila.Melani je pozorno poslušala Chrisa, ko je našteval."se pa kar z velikimi stvarmi ukvarjaš" je rekla Melani."jaz?" je ponovila Melani."emm..z raznimi športi, ki so v bistvu enaki kot tvoji,z baletom in še z kakšnimi plesi,rada tudi pojem.In seveda tudi fotografiranje,veliko časa sem tudi na računalniku,pošiljanje SMS-ov.Aja pa tudi igranje, saj sem v osnovni šoli igrala v nekaj predstavah" je rekla Melani in se nasmehnila."sicer si pa želim igrati bobne in električno kitaro" je rekla Melani in se nasmehnila.Spila je nekaj požirkov ledenega čaja."in boš šel na novoletni ples?" je vprašala Melani.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 19, 2008 9:51 pm

"Bobne in električno kitaro... Ni tako težko, kot se sliši." se je namuznil Chris in popil še preostanek ledenega čaja. Prazen kozarec je odložil na mizo in se skoraj presenečeno zazrl vanj, potem pa pogled raje usmeril v Melani. "Novoletni ples? Ja, najbrž. Predvidevam, da res." Nasmehnil se je sam pri sebi. "Pa ti?"
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 19, 2008 10:00 pm

"no morda se bom pa nekoč tudi naučila igrati" je rekla Melani.Spila je majhen požirek ledenega čaja."no lepo" je rekla Melani in se nasmehnila."ja tudi jaz po vsej verjetnosti grem.Z tvojim sorodnikom Ianom" je rekla Melani in se še enkrat nasmehnila."z kom pa greš, če ni skrivnost?" je nato vprašala Melani.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 19, 2008 10:03 pm

Chris se je nasmehnil. "Z mojim sorodnikom Ianom?" Sam pri sebi se je nasmejal. "Jaz grem po vsej verjetnosti z Mayo. Zadnjič me je pač vprašala." Skomignil je z rameni in se na široko nasmehnil. "Sicer pa, moraš obleči kaj posebnega? Niti ne vem kaj veliko stvari o tem plesu..." je pripomnil in se rahlo namrščil.
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 19, 2008 10:10 pm

"jap" je prikimala Melani."ona tebe?no saj pri njej to ni nič čudnega" je rekla Melani in se nasmehnila."hmm oblačila..No dekleta bomo po vsej verjetnosti imele obleke.Za fante se spodobi, da so elegantno oblečeni.Ponavadi so oblečeni v črne elegantne hlače, kakšno majico in spet kakšen eleganten črn suknjič.No saj niti jaz še nevem, kakšno obleko bom imela" je rekla Melani in se na široko nasmehnila."sicer ti pa ni treba biti tako oblečen, kot sem rekla.Lahko oblečeš pač, kaj želiš" je rekla Melani.Nato je spila še požirek ledenega čaja.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 19, 2008 10:14 pm

Chris se je nekoliko zmedeno nasmehnil. "Torej ne morem priti v kavbojkah..." Namuznil se je in se sam pri sebi odločil, da bo oblekel črne hlače, ki jih je kupil v Franciji, nežno modro bluzo ter kravato. Potem se je namuznil. Vedel je, da bo mu uspelo iz modernih oblačil nekaj skombinirati. Še zmeraj mu je. "Prav. "
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 19, 2008 10:22 pm

"no saj ne bo nič narobe, če boš prišel v kavbojkah" je rekla Melani in se nasmehnila."in kakšen se ti zdi Ian?" je nato vprašala Melani.Spila je še en požirek ledenega čaja.Ozrla se je po plesišču, nato se pa obrnila nazaj k Chrisu.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 19, 2008 10:33 pm

Chris je za trenutek pomislil. "Ian je pač.. Ian." Skomignil je z rameni. Ian je vedno bil in vedno bo eden izmed njegovih najljubših sorodnikov. Bil je pač takšen. Vedno sproščen in z njim si se lahko pogovoril o praktično vsem. "In kaj ti misliš o njem?" je vprašal in se rahlo namuznil.
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 19, 2008 10:43 pm

Melani se je nasmehnila."Jaz o Ianu?Hmm" je rekla Melani in se zamislila."saj je kar zelo vredu fant.Prijazen,vsestranski in še bi lahko naštevala" je rekla Melani in se nasmehnila."in drugače si že veliko ljudi spoznal?" je vprašala Melani Chrisa.
Nazaj na vrh Go down
Ian Johnson
Odrasel
Odrasel
Ian Johnson


Število prispevkov : 735
Registration date : 23/05/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 20, 2008 5:49 pm

Ian je, medtem ko sta Chris in Melani plesala na plesišču, še zmeraj čakal na odgovor Demi. Naslonil se je na roko in njegovi novi znanki pohamal pred nosom. "Si še tukaj?" je vprašal in se nasmehnil. "Vprašal se, če ti mogoče veš kaj o tem koncertu?" je ponovil vprašanje in se vprašujoče zazrl vanjo. "Sicer pa..s kje pa pravzaprav si?"
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimePet Nov 21, 2008 11:42 pm

Demi je gledala v Mel in Chrisa na plesišču. Nato ji je Ian pomahal pred očmi. Obrnila se je in zasmejala " aja, oprosti" se mu je opravičila Demi. " am...mislim, da bo tukaj skupina Nanna. Tako sem slišala, isem prepričana" je rekla Demi ter pokimala. " sicer pa, nekam slabo kaže..." je rekla Demi ter spila malo Sharka. " aja...s kje sem. No sem iz Gleenleya, drugače pa sem rojena v New Yorku. " je povedala Demi ter nadaljevala. " če si tako mislil?" je vprašala Demi ter se nasmehnila. Med tem je še malo pogledala proti plesišču in se brnila nazaj k Ianu.
Nazaj na vrh Go down
Ian Johnson
Odrasel
Odrasel
Ian Johnson


Število prispevkov : 735
Registration date : 23/05/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 22, 2008 9:26 pm

"Nanna?" je ponovil Ian. "Še nikoli nisem slišal za to skupino." Skomignil je. Mogoče pa skupina vendarle najbrž ne bo slaba, pa četudi ni tako zelo dobro poznana. Skupine namreč ne moreš soditi še preden jih slišiš, tako kot ne ljudi. Nato je poslušal naprej Demi in ko je omenila, da je iz New Yorka, jo je presenečeno pogledal. "Res? Koliko časa pa živiš že tukaj? In kako to, da si se preselila sem?" je vprašal in upal, da ni zvenelo preveč vsiljivo. Ni imel rad, da se ljudje vtikajo v zasebne stvari drugih, zato je tudi sam pazil, da ne postane takšen.
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 22, 2008 9:42 pm

Demi se je strinjala z Ianom glede skupin. " no, preselila sem se pred približno...hja...pol leta in še nekaj" je rekla Demi ter se nasmehnila in skomignila z rameni. " zakaj sem se preselila?... verjemi nočeš vedeti" je rekla Demi ter se zasmejala. Demi je videla, da se je začela vrteti druga pesem. Spila je Shark in se naslonila na pult.
Nazaj na vrh Go down
Ian Johnson
Odrasel
Odrasel
Ian Johnson


Število prispevkov : 735
Registration date : 23/05/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 22, 2008 9:59 pm

"Torej, si že kar nekaj časa tukaj," je rekel Ian. "No, če ti tako praviš, potem mi ni treba povedati. Sicer pa kaj pogrešaš dom?" je nato vprašal in se zazrl v Demi. "Pravzaprav vas kar veliko mladih pride sem," si je zamrmral bolj sam sebi, kot Demi in ob tem pomislil na Melani, ki prihaja tudi iz NY. V tistem se je začela vrteti druga, bolj počasna pesem in Ian je pogledal na plesišče. "Se jim pridruživa?" je vprašal in z glavo pomignil na pare, ki so plesali v ritmu melodije.


Nazadnje urejal/a Ian Johnson Sob Nov 22, 2008 10:18 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 22, 2008 10:03 pm

Demi se je namuznila. " res, Mel je tudi iz NY?" je sam psi sebi rekla demi ter skomignila. Demi je pravtako pogledala proti plesišču in vstala s stola. " ja" je tiho rekla ter se z Ianom odpravila na plesišče.
Nazaj na vrh Go down
Ian Johnson
Odrasel
Odrasel
Ian Johnson


Število prispevkov : 735
Registration date : 23/05/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 29, 2008 12:50 am

"Koliko pa si pravzaprav stara?" se je pozanimal Ian, medtem ko sta plesala. Pesem je bila tako počasna, da si v ritmu lahko napravil le nekaj korakov na par sekund, vendar Iana to ni motilo. Nagnil je glavo vstran in gledal plesoče pare, pri tem pa mimogrede povonjal njene lase. Njihov vonj ga je močno spominjal na njegov šampon, ki ga je trenutno uporabljal. Sicer je vedel, da ni isti, saj se njegov po vonju za malenkost razlikuje, vendar mu je kljub temu zelo spominjal nanj. "Si si danes mogoče oprala lase?" je vprašal in se pri tem rahlo namuznil. "Tvoji lasje namreč zelo dišijo..."
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 8:57 pm

Demi se je zasmejala. " jaa, sm si jih" je rekla Demi in bila presenečena nad Ianovim vprašanjem. " s se jih toliko voha?" je vprašala Demi in se nasmehnila. Nato se je spomnila na prvo vprašanje. " ja, prevčerajšnem sem imela rojstni dan" je povedala Demi ter pokimala. " osemnajst " je še dodala in v šali rekla " yes" ter se zasmejala.
Nazaj na vrh Go down
Ian Johnson
Odrasel
Odrasel
Ian Johnson


Število prispevkov : 735
Registration date : 23/05/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 10:15 pm

"Kar ja," je odgovoril Ian in se nasmehnil. "Res? Vse najboljše," je rekle in se prestavil, da bi ji lahko voščil. Nato sta začela nazaj plesati. "Jaz sem pa star 21 let. Po ameriških zakonih bi bil tudi jaz komaj polnoleten," je še dodal in se nasmehnil. "Sicer pa dobro plešeš. Obiskuješ plesne, mogoče?"
Nazaj na vrh Go down
Tiana Smith

Tiana Smith


Število prispevkov : 204
Registration date : 04/12/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 10:50 pm

Tiana se je zvečer namenila v disko. Ker se je dolgočasila doma in je imela željo spoznati koga novega se je uredila in brat jo je odpeljal do diska (hvala Clark Embarassed tongue ). Izstopila je in ga pozdravila. Nato se je odpravila v notranjost kjer jo je zajel val dobre energije. Glasba je bila glasna in po nekaj minutah se je navadila nanjo. Stopila je na plesišče in plesala. V gneči se je nadvse sprostila. Zamenjala je nekaj plesalcev ter bila navdušena nad fanti tukaj. Radi so plesali. Saj ne da francozi ne bi - nasprotno - bili so zelo dobri soplesalci. Kot fantje tukaj. Utrudila se je ter se namenila k šanku. "En juice prosim" je naročila in obsedela na stolu. Nikjer ni videla znanega obraza. Nakar je k njej pristopil/a..
Nazaj na vrh Go down
Ian Johnson
Odrasel
Odrasel
Ian Johnson


Število prispevkov : 735
Registration date : 23/05/2008

Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitimeSob Dec 27, 2008 4:06 pm

Pesem, na katero sta plesala Demi in Ian, se je počasi končevala. Ian je razklenil roke in se zazrl v Demi. "Hvala za ples," je z nasmeškom dahnil, nato pa se odpravil nazaj do šanka. V roko je prijel svoj kozarec in napravil nekaj požirkov. Znova je začutil kako mu je pijača pogrela telo in se razširila po žilah. Obrnil se je na stolu in se zazrl v plesišče. Ne daleč stran je zagledal Tiano in jo mirno opazoval, kako je skakala in plesala naokoli. Ko je se pesem končala in je Tiana prišla k šanku, se je presedel in jo nagovoril. "Hej, nisem vedel, da si tudi ti tukaj. Kdaj si prišla?" Radovedno se je zazrl vanjo ter nato napravil ponoven požirek pijače, ki jo je držal v roki.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Disco 5 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disco 5   Disco 5 - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Disco 5
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Disco 1
» Disco 2
» Disco 3
» Disco 4

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
The Sims 2 RPG forum :: ZA ZABAVO :: Arhiv :: Zabave :: Disco-
Pojdi na: