The Sims 2 RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 2 RPG forum

Uzivite se v simsa! Postanite clan druzine in hodite v sluzbo oz. v solo!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Ura

Mesec na forumu
RPG Zlatarna - Page 3 Rain
April
16°C
Dež, rahel veter
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Koledar
Latest topics
» Gozdna jasa
RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitimeČet Avg 20, 2009 3:01 pm by Welique Terras

» Sprehajalne steze
RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitimePon Avg 17, 2009 4:42 pm by Clark Smith

» Clark Smith & Welique Terras
RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 5:56 pm by Clark Smith

» RPG Zlatarna
RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitimePet Jul 17, 2009 3:43 pm by Lalyta Banks

» Welique Terras & Kiara Banks
RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitimeTor Jun 23, 2009 6:14 pm by Kiara Banks

» Slap
RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 7:17 pm by Elisabeth Wright

» Hotel For Dogs
RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitimePon Mar 09, 2009 6:42 pm by Ashley Smith

» Reci, da!
RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 9:11 pm by Ian Johnson

» Blagajna
RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 1:36 pm by Brooke Smith

Shortcut
RPG Zlatarna - Page 3 Sims2logo

 

 RPG Zlatarna

Go down 
+6
Welique Terras
Maya Terras
Melani Terras
Kiara Banks
Lory Smith
Ian Johnson
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
Elisabeth Wright
Odrasel
Odrasel
Elisabeth Wright


Število prispevkov : 184
Registration date : 22/03/2009

RPG Zlatarna - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG Zlatarna   RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 10:18 pm

Opazovala je Iana, medtem ko je iskal škatlo z verižicami, in se ob tem čudila, koliko nakita in ostalih dragocenost ima spravljenih tukaj. Z zanimanjem ga je opazovala in po glavi so se ji podile različne stvari. Vsekakor je bilo največ misli povezanih z verižico. Kakšna, z obeskom ali brez, kakšen material, Elisabeth je postajala zmedena. Nekaj misli pa je bilo tudi v povezavi z zlatarno. Bila je lično urejena in morala je priznati, da ji je všeč. To pa ni bila edina stvar, ki ji je bila tukaj všeč.
Namuznila se je, potem pa prevido prijela škatlo, ki ji jo je podal Ian. Skoraj začutila je lahko, kako so se ji ob pogledu na zbirko prelepih verižic zalesketale oči. V oči ji je takoj padla ena, po izgledu zelo preprosta srebrna verižica, ki je imela tudi lep obesek. Ampak ravno ta preprostost je bila Elisabeth še toliko bolj všeč. "Smem?" Ko je dobila Ianovo privoljenje, jo je previdno vzignila iz škatle, ki jo je vrnila Ianu, sama pa se je z verižico odpravila k pultu. Ian je imel prav, svetloba je res bila boljša in Elisabeth se je odločila, da želi imeti to verižico. Ko se je iz skladišča prikazal Ian, se mu je nasmehnila in pokazala na verižico, ki jo je držala v rokah. "Tole srebrno verižico bi imela." Nasmehnila se je, a tokrat je njen nasmeh izražal tudi hvaležnost. "In hvala za vso pomoč."


Nazadnje urejal/a Welique Terras Pet Maj 01, 2009 12:59 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Lalyta Banks
Najstnik
Najstnik
Lalyta Banks


Število prispevkov : 85
Registration date : 25/06/2009

RPG Zlatarna - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG Zlatarna   RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitimeČet Jul 02, 2009 11:03 am

Lalyta je prihitela v trgovino. "Ojla!" je vsa zadihana pozdravila. "Iščem uhane" je na hitro povedala in se podala med police iskati uhane. Nato je končno našla *ta prave* in odhitela do blagajne. V torbici je poiskala listek z seznami trgovin kam še mora iti in nazadnje še zasledila frizerstvo. Ko je čakala da ji bo Ian povedal koliko pridejo je pregledovala še druge stvari.
Nazaj na vrh Go down
Annie Hathaway
Najstnik
Najstnik
Annie Hathaway


Število prispevkov : 27
Registration date : 03/07/2009

RPG Zlatarna - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG Zlatarna   RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitimeSob Jul 04, 2009 9:42 pm

Ker je Annie nova še ni poznala trgovin in ostalega mesta. Zato se je odločila da si ga bo ogledala. Prišla je do trgovin. Prvo je zavila v zlatarno. Ker ni nikogar poznala je vse vljudno pozdravila "dober dan". Vendar ji nihče ni odgovoril. Zato je potiho zavila proti verižicam. Nekaj časa si jih je ogledovala. Potem pa je zagledala ne daleč stran najlepši prstan kar jih je kdaj videla. Bil je iz belega zlata. Zelo ji je bil ušeč. Potem je odšla gledat še druge. Kar na lepem je videla neko dekle ki si ogleduje zlatnino. Z nasmeškom jo je pozdravila "živjo". To dekle je bilo......
Nazaj na vrh Go down
Lalyta Banks
Najstnik
Najstnik
Lalyta Banks


Število prispevkov : 85
Registration date : 25/06/2009

RPG Zlatarna - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG Zlatarna   RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitimeČet Jul 16, 2009 10:59 am

Lalyta. "Ojla!" jo je pozdravila. "Kako ti je ime? Jaz sem Lalyta" ji je rekla in opazovala prstan ki ga je imela v roki. "Koliko si stara? Jaz sem 18. Pišem pa se Banks! Pa ti?" jo je spraševala in se ji nasmehnila. "Kako se pišeš? Kako ti je ime?" Jo je vsa nestrpna spraševala. Upam, da se ji ne zdim tečna!
Nazaj na vrh Go down
Annie Hathaway
Najstnik
Najstnik
Annie Hathaway


Število prispevkov : 27
Registration date : 03/07/2009

RPG Zlatarna - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG Zlatarna   RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitimeČet Jul 16, 2009 11:37 am

"Jaz sem Annie Hathaway. Stara sem 16 let " se ji je nasmehnila nazaj. "kako lepa zlatarna" je potiho rekla. "Kje stanuješ?" je Annie vprašala Lalyato. kako lepi uhani si je mislila ko je zagledala bližnje roza uhane. Nekaj časa si jih je še ogledovala potem jih je pokazala Lalyati in jo vprašala "A so ti ušeč?" se ji je spet nasmehnila in čakala na odgovor.
Nazaj na vrh Go down
Lalyta Banks
Najstnik
Najstnik
Lalyta Banks


Število prispevkov : 85
Registration date : 25/06/2009

RPG Zlatarna - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG Zlatarna   RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitimePet Jul 17, 2009 12:36 pm

"Zelo!" je rekla. "A jih boš kupila? Ker drugače jih bom jaz!" ji je rekla in jih opazovala. "No, kako kaj v šoli?" jo je vprašala. "Jaz hodim v zadnji letnik. Pa ti?" Prijetna se mi zdi!Upam, da boma prijateljici! si je mislila Lalyta in jo opazovala. "Jaz stanujem v Shadow house. Pridi kaj na obisk" ji je rekla in pripomnila: "Kje pa ti stanuješ? Tukaj si nova, ne? Če boš imela čas se kaj oglasi. Že danes lahko" ji je rekla.
Nazaj na vrh Go down
Annie Hathaway
Najstnik
Najstnik
Annie Hathaway


Število prispevkov : 27
Registration date : 03/07/2009

RPG Zlatarna - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG Zlatarna   RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitimePet Jul 17, 2009 1:57 pm

"Izvoli. Uzami jih ti!" se je nasmehnila in podala uhane Lalyti. še ne hodim v šolo. "Bom prišla. Mogoče še danes. Jaz stanujem v White vila. Tudi ti kaj pridi." se je nasmehnila. "Ja nova sem. Priselila sem se k sestri Kate. Zelo je prijetna. Moraš jo spoznati." je dodala Annie. Še enkrat se je razgledala po trgovini, da bi videla če je kaj ki bi ji bilo ušeč. "In kako si kaj?" jo je uprašala. " A si slišala za Aquapark Lellow? kakšen se ti zdi? Mogoče bi lahko šli kdaj skupaj?." je še dodala Annie.
Nazaj na vrh Go down
Lalyta Banks
Najstnik
Najstnik
Lalyta Banks


Število prispevkov : 85
Registration date : 25/06/2009

RPG Zlatarna - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG Zlatarna   RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitimePet Jul 17, 2009 2:56 pm

"Krasno!" je skoraj zaplesala Lalyta. "Lahko bi prišla k meni pa bi šli skupaj na bazene. Seveda, če se strinjaš že danes. Pa hvala za uhane." Ji je rekla in jih vzela. "Upam, da bom kmalu spoznala tvojo sestro. Tudi Ti moraš spoznati moje sorodnike. Tako kot ti tudi jaz živim pri sestri, pri Kiari, ki je tudi zelo v redu. Če bo šlo vse po sreči lahko spoznaš tudi moje starše, ampak malo možnosti je. Če želiš lahko greš kar sedaj z mano. Samo jaz še grem na masažo,...Ah, pozabi, bom šla drugič" Ji je rekla in se nasmehnila.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Sob Jul 18, 2009 1:21 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Annie Hathaway
Najstnik
Najstnik
Annie Hathaway


Število prispevkov : 27
Registration date : 03/07/2009

RPG Zlatarna - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG Zlatarna   RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitimePet Jul 17, 2009 3:10 pm

"Seveda greva lahko že danes. " se je nasmejala. "Ni panike (za uhane)" je še dodala. "Tudi jaz upam da bom kmalu spoznala tvoje sordnike in sestro." je povedala. "Če bo oče kdaj prišel na obisk, kar je malo vrjetno, k nam ga boš lahko spoznala. Moje mame pa žal ne boš mogla." je rekla. "Če hočes greš lahko prej na masažo. Itak si moram it domov še po stvari za na bazen. če hočeš te lahko potem počakam v garderobi. " je povedala.
Nazaj na vrh Go down
Lalyta Banks
Najstnik
Najstnik
Lalyta Banks


Število prispevkov : 85
Registration date : 25/06/2009

RPG Zlatarna - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG Zlatarna   RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitimePet Jul 17, 2009 3:43 pm

"Ok, ampak ne grem na masažo" ji je rekla. hITRO JE PLAČALA IN Z aNNIE STA ODŠLI IZ TRGOVINE.




(NADALJUJE SE NA BAZENU)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





RPG Zlatarna - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG Zlatarna   RPG Zlatarna - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
RPG Zlatarna
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
The Sims 2 RPG forum :: OSTALO :: The Heart of the Town :: Nakupovalni center Hollywood :: Zlatarna-
Pojdi na: