The Sims 2 RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 2 RPG forum

Uzivite se v simsa! Postanite clan druzine in hodite v sluzbo oz. v solo!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Ura

Mesec na forumu
Otroško igrišče - Page 2 Rain
April
16°C
Dež, rahel veter
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Koledar
Latest topics
» Gozdna jasa
Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 20, 2009 3:01 pm by Welique Terras

» Sprehajalne steze
Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimePon Avg 17, 2009 4:42 pm by Clark Smith

» Clark Smith & Welique Terras
Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 5:56 pm by Clark Smith

» RPG Zlatarna
Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimePet Jul 17, 2009 3:43 pm by Lalyta Banks

» Welique Terras & Kiara Banks
Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 23, 2009 6:14 pm by Kiara Banks

» Slap
Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 7:17 pm by Elisabeth Wright

» Hotel For Dogs
Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimePon Mar 09, 2009 6:42 pm by Ashley Smith

» Reci, da!
Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 9:11 pm by Ian Johnson

» Blagajna
Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 1:36 pm by Brooke Smith

Shortcut
Otroško igrišče - Page 2 Sims2logo

 

 Otroško igrišče

Go down 
+2
Kiara Banks
Welique Terras
6 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Sarah Duff

Sarah Duff


Število prispevkov : 1242
Registration date : 14/07/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 12:50 pm

Sarah se je nasmehnila. "17. Sem bila pred kratkim. Pridi na zabavo! Very Happy ." Sarah je zajela sapo. "In kaj te je prineslo v mesto?" Se je pozanimala in se vprašujoče obrnila k Melani.
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimePon Avg 11, 2008 2:30 pm

"Okolica mi je zelo všeč" je rekla Melani in se nasmehnila."Pa ti? Si že dolgo v mestu?" je Melani vprašala Sarah.
Nazaj na vrh Go down
Sarah Duff

Sarah Duff


Število prispevkov : 1242
Registration date : 14/07/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimePon Avg 11, 2008 2:37 pm

Sarah je odkimala. "Niti ne tako dolgo. Sem še bolj sveža." Je priznala in si popravila lase iz obraza. "Si že srečala veliko ljudi tukaj?" Je vprašala Melani in se lahno nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimePon Avg 11, 2008 3:51 pm

"No srečala sem jih kar nekaj..Vendar sem se z redkimi pogovarjala" je Melani odgovorila na Sarino vprašanje."In si si že našla kakšnega tipčka" jo je vprašala Melani in njej pomežignila, ter se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Sarah Duff

Sarah Duff


Število prispevkov : 1242
Registration date : 14/07/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimePon Avg 11, 2008 3:57 pm

Sarah se je namuznila. "O ja. Saj jih je kar nekaj v mestu." Zasmejala se je in se obrnila proti Melani. "Kaj pa ti?"
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimePon Avg 11, 2008 4:32 pm

"Saj jih je veliko.." je rekla Melani.."Vendar si še nisem našla fanta" je nadaljevala Melani."V katerem kraju si pa doma?" jo je vprašala Melani.
Nazaj na vrh Go down
Sarah Duff

Sarah Duff


Število prispevkov : 1242
Registration date : 14/07/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimePon Avg 11, 2008 4:41 pm

"V Gleneeyju." Je Sarah povedala Melani. "S kod si ti?" Se je pozanimala in se pognala, da se je lahko zagugala resnično visoko.
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimePon Avg 11, 2008 7:01 pm

"Iz Chelwooda" njej je odgovorila Melani.Tudi Melani se je močno zagnala vendar ni mogla se zagugati višje kot Sara."In rada se gugaš?" jo je vprašala Melani.
Nazaj na vrh Go down
Sarah Duff

Sarah Duff


Število prispevkov : 1242
Registration date : 14/07/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimePon Avg 11, 2008 7:56 pm

Sarah se je zasmejala. "Ne, ampak vaja dela svoje." Smeje je opazovala poskuse Melani, da bi se zagugala tako visoko kot ona.
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 10:10 pm

*******************
Melani se je odločila, da se bo odpravila kar na otroško igrišče.Bilo je zasneženo in lepe bele barve.Odšla je do gugalnice in se vsedla nanjo.Že od otroških let se je rada gugala in igrala na otroških igriščih.Začela se je gugati čim višje kot je mogla.Spomnila se je otroških let, ko sta se z Mayo še prepirali katera se zaguga višje, kako sta se z Leylo prepirali katera za gugalnice in še marsikaterih stvari iz otroštva.Ko je bila že čisto zasanjana z dogodki iz otroštva je zaslišala bližnje korake.Ko se je obrnila v stran, iz katerih so prihajali glasovi korakov je opazila...

[kdorkolii? Mr. Green ]


Nazadnje urejal/a Welique Terras Čet Dec 04, 2008 11:48 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Tiana Smith

Tiana Smith


Število prispevkov : 204
Registration date : 04/12/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 10:33 pm

Tiano. Zadnje dneve je pohajala po tem malem mestu in si ogledovala okolico. Ljudje tukaj so ji bili všeč. Vsi so bili naravni. Na gugalnicah v otroškem igrišču je zagledala postavo. Sicer jo je bilo malo sram a se je vseeno odpravila do nje. Takorekoč je bila punca. Dolgi lasje so ji padali po hrbtu, ko se je gugala. Tiana je pristopila do nje in obrnila se je. "Živjo!" jo je pozdravila in upala da je naredila dober prvi vtis. "Kako si kaj?" jo je vprašala in se nasmehnila. Čeprav ne tako sproščeno. Upala je, da bo imela veliko prijateljic in ponudila se ji je priložnost. "Moje ime je Tiana. upam da me kaj razumeš. Pred nekaj dnevi sem se prisella iz Francije" se ji je nasmehnila ter jo pogledala s svojimi modrimi očmi "imam še kar močan naglas.. se bom že navadila" je nato bolj sproščeno rekla in se vsedla na drugo gugalnico poleg nje.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Čet Dec 04, 2008 11:50 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 10:48 pm

Chris je počasnih korakov hodil po mestu. Bil je še en lep, zasnežen dan. Na obrazu se mu je poigraval rahel nasmešek, ko je zavil proti otroškem igrišču. Že dolgo časa ni bil na kakšnem igrišču, pravzaprav je bil nazadnje na igrišču v Franciji. Spomnil se je vseh ur, ki jih je že kot otrok preživel na igrišču ter se poganjal v zrak z gugalnico. To mu je bilo zmeraj všeč, občutek, da lahko leti in se vsaj z nogami dotakne neba... Zasmejal se je sam pri sebi in stopil na igrišče. Tam je že nekdo bil, a najprej ni videl, kdo. Opazil je le dve postavi. Sklepal je, da gre za punci, in zagotovo ju je poznal. Za trenutek se je oklevajoče ustavil, saj je iskal nekaj miru, ampak potem je stopil dalje. Tam sta bili Melani in Tiana, nova punca. S odločnimi koraki je zakorakal tja in se na široko nasmehnil. Njegovi beli zobje so poblisnili v rahlem soncu. "Melani, Tiana. Lepo vaju je videti." je rekel in se zasmejal, ptoem pa se usedel na gugalnico nasproti njunih.
"Torej, uživata v lepem dnevu? Ali kaj drugega?" Z zanimanjem se je ozrl proti njima, potem pa s pogledom počasi zdrsnil čez Melin, potem pa še čez Tianin obraz. Na obrazu se mu je spet pojavil nasmešek.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Čet Dec 04, 2008 11:51 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 10:53 pm

Melani se ja nasmehnila dekletu poleg sebe."Hejla" jo je pozdravila."Pa super.Ti?" je nato vprašala Melani in si popravila lase od obraza."Jaz sem pa Melani" se je predstavila Melani."Oh seveda, da te.Sicer pa poznam še nekoga, ki se je priselil iz Francije" je nato rekla Melani."ja saj poslušati naglase je nadvse zanimivo" je rekla Melani in se nasmehnila.Nato se je rahlo zagugala."in naj ti nebo neugodno" je rekla in se nasmehnila, saj je opazila, da Tiana ni predvsem sproščena.Nato je opazila, da se nekdo prebližuje.Bil je Chris."Hejla Chris.Tebe tudi" je pozdravila Melani."Oh kdo pa nebi, saj je lep zimski dan.In seveda v guganju" je rekla Melani in se zasmejala.Nato je počakala še na Tianin odgovor."Pa ti?" je nato vprašala.Na mestu se je začela rahlo gugati."Torej sta se vidva že spoznala?" je nato vprašala Melani, saj je opazila, da je Chris že vedel Tianino ime, ter se nasmehnila.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Čet Dec 04, 2008 11:53 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Tiana Smith

Tiana Smith


Število prispevkov : 204
Registration date : 04/12/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 11:00 pm

"Uredu sem.. ni lepo?" je rekla ko je spet gledala sneg ki se je bleščal v sončnih žarkih. "Res? Koga?" jo je presenetila Melani. Potemtakem smo kar trije? e posmislila, ker ni vedela, da s tem misli na Chrisa. Melani se je prva obrnila in nekoga pozdavila. Tudi sama se je obrnila in videla Chrisa. "O živjo Chris!" ga je veselo pozdravila. "Jaz sem pravkar prišla" je nato odgovorila. "tako da sem uživala bolj na poti do sem.." globoko je vdihnila in izdihnila. "obožujem mrzel zrak" se je nasmehnila. "Ja ravno včeraj.. ne?" je rekla Tiana in si popravila šal okoli vratu, ki je bil preveč zategnjen. "Da se ne zadušim" se je zasmejala in se nato nekajkrat zagugala. Imel je lep nasmeh, ko je videla kako se smeji.
"Vidva se torej poznata? Prijatelja ali kaj?" se je nato nasmehnila in se obrnila proti njima. Sonce ji je slepilo pogled zato je rahlo skremžila oči. "Ima kdo od vaju čigumi?" ju je vprašala in pobrskala po svojih žepih.. "nič" je skomignila z rameni ko je pregledala še zadnjega, na hlačah.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Čet Dec 04, 2008 11:55 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 11:08 pm

"ja res je lepo" je prikimala Melani Tiani."Chrisa, če ga poznaš" je odgovorila Melani."no sicer je pa res po eni strani, res bil večji užitek hoditi do sem" je prikimala Melani."tudi jaz sem kakšne 3 minutke pred teboj prišla" je nato rekla Melani."no lepo" je prikimala Melani in se nasmehnila.Melani se je tudi sama zasmejala."že od otroštva se rada gugam.Oziroma obožujem guganje" je rekla Melani in se še sama nekajkrat zagugala."kako lep občutek je, ko si v zraku.Kot, da bi letel" je nato dodala Melani in se močneje zagugala."in kaj sta sicer počela že danes?" je nato vprašala Melani.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Čet Dec 04, 2008 11:56 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Tiana Smith

Tiana Smith


Število prispevkov : 204
Registration date : 04/12/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 11:19 pm

"ah ja.." se je zasmejala Tiana. "sem mislila da je še eden" je rekla in se nasmehnila. "Jaz pa sem več časa preživela na svojem lesenem konjičku kot na gugalnici" se je zasmejala Tiana in se spet zagnala. "Poznam tudi druge metode, kako prideš do občutka, da letiš" se je skrivnostno nasmehnila.
Nato se je zagledala v daljavo in odgovorila Melani "jaz sem pospravljala svojo sobo. Ubistvu sploh ni bila tako razmetana, ker vse šare, ki sem jo prinesla s seboj še nisem razstavila".
"Ne vesta, kako težko je, ko si novinec tukaj.. še vse mi je bolj tuje" je rekla s tihim glasom ter naslonila glavo na vrvico. Zazeblo jo je v roke in drgnila ju je drugo ob drugo. "Kar mraz je tukaj, ne?" je vprašala in se nasmehnila. "Pr nas je bilo vedno za malenkost topleje".


Nazadnje urejal/a Welique Terras Čet Dec 04, 2008 11:57 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 11:35 pm

Chris se je nasmehnil. Če so že govorili o letenju, potem bi se lahko oglasil še sam. Ampak raje je molčal. Zazrt v daljavo je poslušal pogovor deklet, misli pa so se mu vrtele okrog ene stvari.
Nežno se je zagugal, potem pa dvignil pogled, ko je spregovorila Tiana. "Še predobro vem..." je zamrmral. Še vedno se je spomnil prvih dni, pogledov, ki jih je dobival na ulici, in vsega ostalega, kar je sodilo zraven. Tudi njega je streslo od mrazu,a vseeno je iz žepa potegnil rokavice in jih podal Tiani. "Izvoli, da te ne bo zeblo." Pomežiknil ji je in se zasmejal. "Francozi moramo držati skupaj."
Njene besede so mu prinesle nekakšno hrepenenje po Franciji. Da, tam je bilo res nekoliko topleje, a zato ni bilo snega. Vsaj toliko ne, kot tu. Chris se je odločil, da mu je tu všeč. In tako je bilo.
"Sicer pa, kako sta kaj?" je vprašal in se mimogrede zazrl v nebo. Izgledalo je, kot da bo snežilo, a morda ne bo. Je pa dopustil tudi to možnost.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Čet Dec 04, 2008 11:59 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Tiana Smith

Tiana Smith


Število prispevkov : 204
Registration date : 04/12/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 11:41 pm

Tiana je slišala njegove besede in se nasmehnila. "ti že" je rekla. Ponudil ji je rokavice "Ti ni mraz?" ga je začudeno pogledala ter nato rokavice hvaležno spejela. Zasmejala se je njegovemu stavku "francozi moramo držati skupaj" je ponovila in se še enkrat zasmejala.
"Mah js sm uredu.. kako sta vidva?" ju je pogledala in nato odmaknila pogled. "hm.. danes je prav lep dan" je rekla ko je pogledala v sonce. Zavzdihnila je in spet ni imela kaj reči. Stisnila je skupaj rahlo razpokane ustnice in se ugriznila v njih. Le kaj naj še reče je premišljevala in se zato iz nevednosti samo gugala na gugalnici in čakala da še kdo kaj reče.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Čet Dec 04, 2008 11:59 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 11:44 pm

"zanimivo" je rekla Melani."oh verjamem.Čuden občutek je, ko te vsi gledajo.Včasih celo tako kot, da bi padel z Marsa" je rekla Melani.Melani se je še malo močneje zagugala."To pomeni, da se bosta sedaj zoperstavila proti meni?" je nato vprašala Melani in se zasmejala."Kar odlično.Že cel dan sem neke dobre volje, kar brez razloga" je rekla Melani in se nasmehnila."Pa ti?" je vprašala Chrisa."ja imaš prav.Res je lep zimski in tudi sončen dan" je rekla Melani in se nasmehnila.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Pet Dec 05, 2008 12:01 am; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Tiana Smith

Tiana Smith


Število prispevkov : 204
Registration date : 04/12/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 11:50 pm

"Jaz ne, če se bo Chris je pa to njegova odločitev" se je Tiana zasmejala in pogledala Mel. "Kdo pa ne bi bil, če sije tako lepo sonce na zasnežen zimski dan.. prav zimska idila je okoli in okoli" je pogledova a naokoli."Razen če nima kakšnega posebnega razloga, potem na takšen dan ne moreš biti slabe volje.. vsaj jaz ne" je rekla sproščeno in dvignila noge visoko v zrak ko se je spet zavihtela na gugalnici. Nato je skočila z nje in se vsedla na konjička. "To je bila moja naj igrača" je potem rekla. "A zdaj še nog ne morem več spraviti nanjo" je skomignila z rameni.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Pet Dec 05, 2008 12:02 am; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 11:56 pm

"Oh hvala bogu.Njega bom pa že nekako premagala" je rekla Melani in se zasmejala."Ja imaš prav.Sicer sem pa jaz skoraj vedno dobre volje" je rekla Melani."No lepo" je prikimala Melani in se zasmejala.Tudi sama je posnemala Tiano le, da se je ona odpravila na gusarsko ladjo."gusarji napadajo" je rekla, si nataknila resen obraz, ter se zasmejala, saj se je sama sebi zdela smešna."Kdo se upa boriti proti meni?" je nato vprašala, ter se zasmejala.Pogledala je Tiano, ki je še vedno poskušala spraviti noge na konjička in se zasmejala še enkrat.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Pet Dec 05, 2008 12:03 am; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimePet Dec 05, 2008 11:09 pm

"Mene?" se je Chris spet predramil iz misli. Popolnoma so ga odnesle, medtem ko se je gugal proti nebu. Tako lepo bi bilo leteti... A ta misel je pri njem ostala le nekaj trenutkov. Že dolgo ni bil več samomorilsko razpoložen... Ampak takrat...
Stresel je z glavo, da so mu lasje padli čez oči. "Mene boš premagala?" je še enkrat ponovil, potem pa se namuznil. "Dream on, honey."
Vstal je in se odpravil do Tiane, ki je še vedno neuspešno skušala spraviti noge na konja. Sklonil se je in ji pomagal, medtem pa mu je na obrazu igral nasmešek. Ko jo je končno "pospravil" na lesenega konja, se je zadovoljno vzravnal. "Tako, pa je. "J'espère que sa bonne chère Profitez... Á la mémoire de ces temps lointains..." je zamrmral in se zazrl v njene oči, a le za trenutek. Bila je francozinja, zagotovo bo razumela. Zavzdihnil je in se odpravil nazaj do gugalnice ter se usedel nanjo. Pogled je uprl v nebo. Kazalo je na snežen dan, a vendar se je morda motil. Tudi on je bil, kot vsi drugi, zmotljiv. Zavzdihnil je in se rahlo zagugal.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Ned Dec 07, 2008 1:41 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Tiana Smith

Tiana Smith


Število prispevkov : 204
Registration date : 04/12/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeSob Dec 06, 2008 3:54 pm

Tiana se je smejala, ko ji je Chris poskušal pomagati, na koncu mu je le uspelo. Nasmehnila se je in odgovorila "Ne vous inquiétez.. je vais" Nekajkrat se je zazibala ter se nato popolnoma spustila in na hrbtu pristala v poln sneg. Rada ga je imela. Posebno padce vanj. Spravila se je na noge in se nasmehnila Mel, ki je še vedno igrala nekega gusarja. Namenila se je proti gugalnicam kjer se je Chris komaj opazno pozibaval. Sedla je zraven njega ter se nagibala naprej in nazaj, da se je povzpevala višje in višje. Oboževala je občutek vetra v laseh.
Ko je tako gledala Melanie si je začela prepevati začetno pesem Piratov s Karibov.. "The king and his men stole the queen from her bed and bound her in her Bones. The seas be ours.." zraven se je smehljala in se še vedno poganjala v zrak, tako da so ji škornji zalebdeli visoko nad glavo na najvišji točki, ki jo je uspela doseči.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Ned Dec 07, 2008 1:46 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 12:51 am

"Tako slaba pa že spet nisem.You never know, hon" je rekla Melani in se nasmehnila. Melani je z zanimanjem opazovala Tiano in Chrisa. Nato se je tudi sama odpravila nazaj do gugalnic. Močno se je zagugala, da je prišla čim višje."kako dolgo pa nameravaš ostati tukaj?" je nato vprašala Melani Tiano. "sicer pa..sta se vidva v Franciji že kdaj srečala?" je nadaljevala Melani. Z zanimanjem se je najprej ozrla k Tiani, nato pa še k Chrisu.Še močneje se je zagugala tako, da je se je še višje zagugala.Zraven se je smehljala, kar brez razloga.Ta dan je bila posebno dobre volje in še sama ni vedela zakaj.Kar naenkrat je začela prepevati pesem od Musa-Feeling Good, brez posebnega razloga."Birds flying high, you know how I feel, sun in the sky..." si je potiho prepevala in se veselo gugala.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Ned Dec 07, 2008 1:47 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 9:06 pm

Chris se je namuznil. "Don't try me." Ustavil je svojo gugalnico, s katero se je prej pognal dokaj visoko v zrak. Rad je imel otroška igrišča. Imela so nek poseben pomen, simbolizirala so otroštvo in čas brez skrbi. Ko so vsi živeli brez ene same, samcate skrbi.
"Sicer pa se nisva kdaj srečala v Franciji... Ne da bi jaz vedel." Namuznil se je. Dobro je vedel, da bi prav lahko že videl Tiano. V predelih Pariza, kjer se je on zadrževal, je bilo ponavadi toliko ljudi, da si res ni zapomnil vseh. To je bila ena izmed slabosti velikih mest, čeprav so jo nekateri jemali kot prednost. Vsakemu svoje.
Nenadoma se je namrščeno zazrl proti puncama, ko sta začeli prepevati. Najprej Tiana, zdaj še Melani. Moral se je zasmejati, potem pa še sam začel prepevati. "Love don't come so easily, This doesn't have to end in tragedy, I have you and you have me, We're one in a million, Why can't you see?" Chrisov glas je preglasil Melani in Tiano, saj sta navsezadnje peli potihem. Chris pa je rad pel, in že dolgo časa ni imel priložnosti za to. Včasih je celo pel v bendu. In igral nekaj glasbil, seveda. "I'm waiting, waiting for nothing. You're leaving, leaving me hanging.When did your heart go missing? When did your heart go missing? I treat you like a princess, But your life is just one big mess. When did your heart go missing? When did your heart go missing, yeah?" Moral se je zasmejati. Skočil je iz gugalnice, potem pa se naslonil nanjo in se zazrl v daljavo. "
I don't understand... How could you forget what we had, It's so wrong..." Njegov glas se je naposled izgubil v daljavi.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Pet Dec 26, 2008 6:45 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Otroško igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Otroško igrišče
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
The Sims 2 RPG forum :: ZA ZABAVO :: Arhiv :: Igrišča-
Pojdi na: