The Sims 2 RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 2 RPG forum

Uzivite se v simsa! Postanite clan druzine in hodite v sluzbo oz. v solo!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Ura

Mesec na forumu
Otroško igrišče Rain
April
16°C
Dež, rahel veter
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Koledar
Latest topics
» Gozdna jasa
Otroško igrišče Icon_minitimeČet Avg 20, 2009 3:01 pm by Welique Terras

» Sprehajalne steze
Otroško igrišče Icon_minitimePon Avg 17, 2009 4:42 pm by Clark Smith

» Clark Smith & Welique Terras
Otroško igrišče Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 5:56 pm by Clark Smith

» RPG Zlatarna
Otroško igrišče Icon_minitimePet Jul 17, 2009 3:43 pm by Lalyta Banks

» Welique Terras & Kiara Banks
Otroško igrišče Icon_minitimeTor Jun 23, 2009 6:14 pm by Kiara Banks

» Slap
Otroško igrišče Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 7:17 pm by Elisabeth Wright

» Hotel For Dogs
Otroško igrišče Icon_minitimePon Mar 09, 2009 6:42 pm by Ashley Smith

» Reci, da!
Otroško igrišče Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 9:11 pm by Ian Johnson

» Blagajna
Otroško igrišče Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 1:36 pm by Brooke Smith

Shortcut
Otroško igrišče Sims2logo

 

 Otroško igrišče

Go down 
+2
Kiara Banks
Welique Terras
6 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'
Welique Terras


Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimeNed Nov 18, 2007 2:45 pm

Otroško igrišče ima:

Arrow Eno igralo z dvema toboganoma

Otroško igrišče Playground


Arrow Gusarsko ladjo

Otroško igrišče Youngsters_yacht


Arrow Gugalnico

Otroško igrišče Tp_Forest_Single_Swing_Set


Arrow Vrtiljak

Otroško igrišče Kids-go-round

Arrow Most

Otroško igrišče 621px-Soviet_playground_Bridge


Arrow Peskovnik

Otroško igrišče Vrtec_topimage


Piše se v RPG-ju.
Nazaj na vrh Go down
https://sims2.catsboard.com
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimeČet Jan 17, 2008 7:45 pm

Nekega popoldne se je Kiara ustavila na otroškem igrišču. Splezala je na most in odvila liziko ki jo je kupila mimogrede ter v lahnem vetrcu sanjarila.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 12:10 am

Ker je MJ pogrešala svojo sestro je odšla pogledat ven kje je. Ker je ni nikjer našla jo je poklicala in izvedela, da je na otroškem igrišču. MJ je bilo malo čudno, da je Kiara na otroškem igrišču, vendar se je vseeno odločila, da še sama obišče to igrišče in se pridruži Kiari.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimeČet Jan 24, 2008 8:44 pm

"O živjo MJ!" jo je pozdravila Kiara.. "Ne čudi se temu da sem tu" ji je rekla.. "Tukaj ni nobenih ljudi in lahko razmjišljam o mojih težavah, veš v novi hiši se še težko znajdem in vse te položnice in zavarovanja.. le kako je to mama urejala?" je zamišljeno rekla in zrla v oblake.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimePet Jan 25, 2008 11:38 pm

''Tudi jaz se to večkrat sprašujem.'' ji je odgovorila MJ.
''Veš, mame so nekaj zelo lepega.'' je še dodala.
Potem je bilo nekaj časa tiho. Razmišljali sta o tem kar sta se pravkar pogovarjali.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimeTor Jan 29, 2008 11:57 pm

MJ Westie je napisal/a:
''Tudi jaz se to večkrat sprašujem.'' ji je odgovorila MJ.
''Veš, mame so nekaj zelo lepega.'' je še dodala.
Potem je bilo nekaj časa tiho. Razmišljali sta o tem kar sta se pravkar pogovarjali.

"ja res so nekaj lepega.. Ti si stara 15, ane? no naj se ti ne mudi.. to te še vse čaka.." Very Happy potem jo je vprašala: "nameravaš tudi ti ustvariti novo družino ali boš ostala pri mami, ko odrasteš?"
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimeSre Jan 30, 2008 4:27 pm

''Stara sem 16 in kmalu bom 17. In mislim, da se bom odločila tako kot ti in si ustvarila svojo družino. Imam fanta in skupaj se imava zelo lepo.''
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 7:03 pm

Aly je sedla na gugalnico.Svojih sester ni videla.Začela je razmišljati,kako lepo bi bilo imeti otroka s katerim bi se gugala cel dan..''Ko bi imela lepo punčko.Ime bi ji dala Anabella.'' je zasanjano govorila.Nato je odšla do peskovnika.Tam sta bili dve lopatki.Začela je graditi grad.Nato je mislila,da bi bilo imeti tudi fantka..Bil bi priden in bi cele dneve bil v peskovniku.''Naučila bi ga igrati nogomet.'' je Aly res naglas rekla.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimePet Feb 01, 2008 8:51 pm

"glej, glej Aly.. koga bi pa ti nogomet učila?" jo je Kiara poklicala in zbudila iz sanjarjenja.. Very Happy (westie u podpisu ti kaže 15 nevtralen )
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 5:06 pm

''am...razmišljala sem kako bi bilo če bi imela otroka..ki misleš a sm premlada...?''je Aly rekla.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 8:12 pm

"Aly a se ti meša? imaš šele 17 let no!.. najprej končaj šolo in nato omogoči svojemu otroku lepo življenje.. mislim da nisi še dovolj resna za tako odgovornost.."
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimePon Feb 04, 2008 5:47 pm

Nato se je vmešala MJ: ''Ampak Kiara, saj ti si odšla od hiše že pri 18. letu!''
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimePon Feb 04, 2008 6:05 pm

''Mogoče pa sem.'' je osorno odgovorila.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimeTor Feb 05, 2008 10:29 pm

"Vem MJ ampak jaz sem resnejša.." je rekla.. potihem ji je prišepnila "samo predpostavi zabavo pri Lauri Confused nevem no.. meni se ne zdi tako.. in ne razmišljam o otroku" nato se je obrnila k Aly:"Ti pa zaradi mene počni kar hočeš.. zadnje čase se čudno obnašaš.. ne poznam te več.. če ti kaj ni prav se preseli nazaj k mami.. ti je jasno? ne bom se ukvarjala s tvojimi izpadi.." ji je zabrusila nazaj in preden je Aly odprla usta je že ni bilo več..
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimeSre Feb 06, 2008 8:55 pm

MJ je nato rekla Aly: ''Mislim, da ima Kiara prav. Res bi lahko malo pazila kaj delaš. Saj vem, da ti je Kiara močno zamerila, ampak res bi se morala malo poboljšati, če hočeš še živeti pri Kiari.''
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimeNed Feb 10, 2008 10:47 am

Aly so se nabrale solze..''MJ...nevem kaj mi je,toda od kar sem spoznala Nicka sem drugačna..ljubim ga.''
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimeNed Feb 10, 2008 4:10 pm

''Saj te razumem. Ljubezen premaga vse. Vendar nočem, da zaideš v težave.In...ne jokaj, sama si kriva za to,'' ji je odgovorila MJ.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimeTor Feb 12, 2008 3:51 pm

''Ampak on me ne pokliče..Nevem kaj naj naredim. Crying Verjetno je tp za eno noč..'' je Aly jokala..''Še Kiara me ne razume..''
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimePon Avg 04, 2008 8:50 pm

Melani se je odpravila na igrišče, da bi malo zabavala.Sedla se je na gugalnico in se začela gugati.Hotela se je zagugati čim višje, poleg se je pa spominjala na svoja otroška leta.Naenkrat je zaslišala, da nekdo prihaja.
Nazaj na vrh Go down
Sarah Duff

Sarah Duff


Število prispevkov : 1242
Registration date : 14/07/2008

Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimePon Avg 04, 2008 10:29 pm

Sarah se je želela sprostiti, kot v časih, ko je bila še majhna deklica. Odšla je proti otroškemu igrišču. Previdno je oprezala za ljudmi. Nenadoma je na bližnji gugalnici opazila punco približno njenih let. Poleg njene gugalnice je bila še ena, nezasedena. Sarah se ji je priidružila in se začela previdno poganjati. "Heej." Nasmehnila se je in se predstavila. "Sem Sarah. Upam, da te ne motim?" Zaskrbljeno je pogledala punco.
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimeTor Avg 05, 2008 11:29 am

"ojla, seveda, da me ne motiš" je rekla Melani in se nasmehnila."ime mi je Melani" se je predstavila."Kako je pa tebi? je radovedno vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Sarah Duff

Sarah Duff


Število prispevkov : 1242
Registration date : 14/07/2008

Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimeTor Avg 05, 2008 11:50 am

"Jaz sem Sarah." Je z nasmeškom ponovila Sarah. "In kaj te je prineslo na igrišče?" Malo se je zamislila in nadaljevala. "Pravzaprav te še nikoli nisem videla... Ali si nova v mestu?" Se je Sarah radovedno pozanimala.
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimeTor Avg 05, 2008 6:52 pm

"ja res sem nova v mestu..." je odgovorila Melani in se nasmehnila."Malo sem se prišla spomnit na svoja otroška leta in se zabavala na otroškem igrišču Very Happy " njej je povedala in se zasmejala."pa tebe?" je vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Sarah Duff

Sarah Duff


Število prispevkov : 1242
Registration date : 14/07/2008

Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimeTor Avg 05, 2008 7:00 pm

Sarah se je zasmejala. "V bistvu sem se prišla sprostit." Je priznala in se še enkrat zasmejala. "Koliko si pravzaprav stara?" Se je Sarah pozanimala.
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitimeSre Avg 06, 2008 1:29 pm

Melani se je nasmehnila."Februara sem bila stara 15 let" je odgovorila."Pa ti?" je vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Otroško igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Otroško igrišče   Otroško igrišče Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Otroško igrišče
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
The Sims 2 RPG forum :: ZA ZABAVO :: Arhiv :: Igrišča-
Pojdi na: