The Sims 2 RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 2 RPG forum

Uzivite se v simsa! Postanite clan druzine in hodite v sluzbo oz. v solo!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Ura

Mesec na forumu
Košarkarsko igrišče - Page 2 Rain
April
16°C
Dež, rahel veter
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Koledar
Latest topics
» Gozdna jasa
Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 20, 2009 3:01 pm by Welique Terras

» Sprehajalne steze
Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimePon Avg 17, 2009 4:42 pm by Clark Smith

» Clark Smith & Welique Terras
Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 5:56 pm by Clark Smith

» RPG Zlatarna
Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimePet Jul 17, 2009 3:43 pm by Lalyta Banks

» Welique Terras & Kiara Banks
Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 23, 2009 6:14 pm by Kiara Banks

» Slap
Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 7:17 pm by Elisabeth Wright

» Hotel For Dogs
Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimePon Mar 09, 2009 6:42 pm by Ashley Smith

» Reci, da!
Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 9:11 pm by Ian Johnson

» Blagajna
Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 1:36 pm by Brooke Smith

Shortcut
Košarkarsko igrišče - Page 2 Sims2logo

 

 Košarkarsko igrišče

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Gost
Gost




Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimePon Maj 05, 2008 7:15 pm

Terry se je z rolerji z ipodom v roki in slušalkami v ušesih prirolala do košarkarskega igrišča. Iz torbe je vzela žogo in športne copate, ter se preobula. stekla je do koša in začela metati. pa le ni bila tako iz vaje kot je mislila. tekla je po igrišču in metala na koš. minilo je kar nekaj časa preden se je ustavila. stekla je do klopce in iz torbe potegnila vodo. z užitkom jo je spila. videla je, da je tam še en fant, ki se ji je zdel zelo znan. ni se ozirala na njega in je spet začela metati na koš.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeTor Maj 06, 2008 10:57 pm

Medtem sta prišla še dva igralca, ki pa se nista zmenila zanje.. oh no prav pa bodimo vsak zase, če že tako hočeta si je mislila jezno..
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 4:13 pm

Terry se je utrudila, zato se je odločila, da bo za danes dovolj košarke. PObrala je svoje stvari in odšla z igrišča.
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'
Welique Terras


Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 12:52 pm

Welique je opazila, da Kiara gleda proti nasprotnemu košu in zato se je tudi sama obrnila tja, da bi pogledala, kdo je tam. Zagledala je visokega fanta, ki je sam metal na koš. Kmalu ga je prepoznala. "Hej, ti!" je zavpila in fant se je obrnil. "Sej si ti Clark, ane? Lahko se nam pridružiš!"
Nazaj na vrh Go down
https://sims2.catsboard.com
Clark Smith
Odrasel
Odrasel
Clark Smith


Število prispevkov : 1604
Registration date : 02/05/2008

Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 12:56 pm

Clark je zaslišal, da ga nekdo kliče po imenu. Obrnil se je in zagledal Welique, ki jo je spoznal na Cody-jevi rojstnodnevni zabavi, skupaj z njenimi prijateljicami. Odšel je proti njim. "Če nimate nič proti, se vam lahko pridružim," je rekel Clark in vrgel na koš.
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'
Welique Terras


Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 1:16 pm

"Ma itak, da nas ne motiš Clark," je rekla Welique in zamahnila z roko. "Waw, vidim, da dobro mečeš na koš. Lahko bi se udeležil košarkarskega tekmovanja. Mislim, da je jutri."
Nazaj na vrh Go down
https://sims2.catsboard.com
Clark Smith
Odrasel
Odrasel
Clark Smith


Število prispevkov : 1604
Registration date : 02/05/2008

Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 1:22 pm

"Hvala," je odgovoril Clark in spet vrgel na koš ter zadel. "Tekmovanje? Ja, lahko bi se ga udeležil. Samo povej kdaj in kje bo. Pa gre tudi katera izmed vas?"
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'
Welique Terras


Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 1:26 pm

"Dorothy in MJ gresta." je rekla Welique in pokazala nanju. "Saj gresta ane?" ju je vprašala. Vzela je svojo žogo, vrgla na koš, vendar ni zadela. "Jaz ne grem. Saj vidiš kako sem slaba," je rekla Clarku in se zasmejala. "Raje gledam s tribune...Sicer pa, mislim da je jutri ob štirih tukaj," je negotovo rekla Welique in pogledala Kiaro.
Nazaj na vrh Go down
https://sims2.catsboard.com
Clark Smith
Odrasel
Odrasel
Clark Smith


Število prispevkov : 1604
Registration date : 02/05/2008

Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 1:35 pm

"Aha, dobro," je rekel Clark. "Pa sej nisi tako slaba," je rekel Welique, ko je opazil njen met. "Vaja dela mojstra. Tudi jaz sem bil na začetku zelo slab, amapk potem sem začel trenirat in zdaj žogo obvladam."
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'
Welique Terras


Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 1:40 pm

"Ja, res je. Vaja dela mojstra," je prikimala Welique. "Vendar moraš imeti tudi voljo do športa. Jaz ne maram preveč košarke. Mogoče tudi zato nisem tako dobra. Ampak včasih pa rada vržem malo na koš." Pogledala je v nebo, saj se je že začelo večeriti. "No, jaz bom šla. Kiara, Aly, Dorothy, MJ, boste ve tukaj še ostale?" Pogledala je svoje prijateljice. "No, uglavnem Clark, se vidimo jutri na tekmovanju." Odšla je do klopce, se vsedla in si ogrnila trenerko.
Nazaj na vrh Go down
https://sims2.catsboard.com
Clark Smith
Odrasel
Odrasel
Clark Smith


Število prispevkov : 1604
Registration date : 02/05/2008

Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 10:13 pm

"Ja to je tudi res. Volja do športa. Jaz imam zelo rad košarko," je rekel Clark, vzel žogo in ponovno vrgel na koš.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 10:06 pm

Kiara si je podajala žogo s Clarkom in Aly, ter zabila koš.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 15, 2008 9:22 pm

''bravo Kiara...''aly je dobila žogo,prodrla in dala koš..igra se je nadaljevala in Kiara je zadela koš....''tooo..''
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 15, 2008 10:15 pm

Hayley se je ravno odpravljala na košarkaško igrišče. Vsedla se je na klopco in gledala kako igrajo. Odločila se je, da gre še ona igrat. Na igrišču je videla Kiaro in Clarka in še druge ljudi. Odpravila se je do njih in vprašala, če lahko igra še ona.
Nazaj na vrh Go down
Clark Smith
Odrasel
Odrasel
Clark Smith


Število prispevkov : 1604
Registration date : 02/05/2008

Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 15, 2008 10:41 pm

"O, živjo, Hayley," je Clark pozdravil svojo prijateljico, ko jo je zagledal. "Seveda lahko igraš." Podal ji je žogo in počakal, da je vrgla.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimePet Maj 16, 2008 1:46 pm

Hayley je ulovila žogo in zadela koš brez kosti. "Trenirala sem košarko, vendar to je le sreča. Sem malo iz vaje." je povedala Hayley.
Nazaj na vrh Go down
Clark Smith
Odrasel
Odrasel
Clark Smith


Število prispevkov : 1604
Registration date : 02/05/2008

Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimePet Maj 16, 2008 2:20 pm

"Bravo," je rekel Clark in prijel žogo, vrgel ter zadel. "Tudi jaz sem malo iz vaje. Košarko si trenerala? Nisem vedel..Kok časa pa?" Šel je po žogo in podal Hayley, da je lahko spet vrgla.
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'
Welique Terras


Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimePet Maj 16, 2008 4:01 pm

"Živjo," je Welique pozdravila dekle, ki je prišlo na košarkarsko igrišče. "Jaz sem Welique," se je predstavila. "Tudi ti si vabljena na košarkarski turnir, ki je jutri ob 16.00 na tem igrišču. No, sedaj pa res grem." Vstala je, pozdravila vse in odšla domov.
Nazaj na vrh Go down
https://sims2.catsboard.com
Gost
Gost




Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimePet Maj 16, 2008 8:58 pm

Aly je videla,da se je igri pridružilo še eno dekle.prišla je do nje in se predstavila:''hej,jst sem Aly..ti?''
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimePet Maj 16, 2008 9:44 pm

Hayley je vrgla na koš in odgovorila Aly." Js sem Hayley. Waw ful dobra čupa" je rekla Hayley Aly.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimePet Maj 16, 2008 9:45 pm

''o,hvala!!'' je ALy bila navdušena..''ti pa štekaš košarko..''
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 17, 2008 10:17 pm

Kiara je prišla in pozdravila ostale.."Aly mi podaš žogo?" je rekla. vrgla je na koš s trojke in zadela! "jeeej!" se je veselila Kiara in skočila v zrak.. ko je pristala na nogah se ji je ta ob pristanku čudno zvila "AUUUU!" je Kiara zatulila od bolečine in padla na rit. "Aly, Aly pomagi mi!" je vpila.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 10:23 am

''kiara je vse ok?'' je aly malce zaskrbelo.Toda šlo ji je tudi na smeh,saj je kiara malo smešno padla..
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 12:26 pm

"ne smej se" je rekla Kiara.. "pomagaj mi raje" je rekla.. "pelj me v bolnico kr mislm da sm jo zvila!"
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 12:50 pm

''aha..''je rekla aly..''greva.čaw folk..'' je še pozdravila in s kiaro sta odšli.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Košarkarsko igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Košarkarsko igrišče   Košarkarsko igrišče - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Košarkarsko igrišče
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
The Sims 2 RPG forum :: ZA ZABAVO :: Arhiv :: Igrišča :: Košarkarsko igrišče-
Pojdi na: