The Sims 2 RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 2 RPG forum

Uzivite se v simsa! Postanite clan druzine in hodite v sluzbo oz. v solo!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Ura

Mesec na forumu
Maya Terras-b.day party* Rain
April
16°C
Dež, rahel veter
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Koledar
Latest topics
» Gozdna jasa
Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeČet Avg 20, 2009 3:01 pm by Welique Terras

» Sprehajalne steze
Maya Terras-b.day party* Icon_minitimePon Avg 17, 2009 4:42 pm by Clark Smith

» Clark Smith & Welique Terras
Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 5:56 pm by Clark Smith

» RPG Zlatarna
Maya Terras-b.day party* Icon_minitimePet Jul 17, 2009 3:43 pm by Lalyta Banks

» Welique Terras & Kiara Banks
Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeTor Jun 23, 2009 6:14 pm by Kiara Banks

» Slap
Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 7:17 pm by Elisabeth Wright

» Hotel For Dogs
Maya Terras-b.day party* Icon_minitimePon Mar 09, 2009 6:42 pm by Ashley Smith

» Reci, da!
Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 9:11 pm by Ian Johnson

» Blagajna
Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 1:36 pm by Brooke Smith

Shortcut
Maya Terras-b.day party* Sims2logo

 

 Maya Terras-b.day party*

Go down 
+4
Chris Johnson
Rebecca McKenzie
Melani Terras
Maya Terras
8 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeSob Jan 10, 2009 7:31 pm

Maya se je za svoj 18 rojstni dan odločila, da naredi zabavo za svoje prijatelje in družino. Odločila se je, da bo zabava kar v njihovi dnevni sobi, saj ni imela časa, da bi najela kakšno dvorano ali kaj podobnega. Upala je, da Welique ne bo jezna, ker je ni nič vprašala. Okrasila je prostor, kupila hrano in pijačo in vse dala na mizo. Pripravila je prikrizke in kozarce. Kmalu je pozvonilo pri vratih. Maya je hitro odšla odpreti. Bil je DJ s katerim se je zmenila, da bo malo vrtel glasbo. "O živijo. Hvala, da si prišel." je Maya veselo pozdravila. "Kar naprej v dnevno sobo..torej..ti kar pripravi kar moraš pripraviti, jaz pa se grem pripravit, saj bodo gosti kmalu tu." je veselo rekla in DJ-u pokazala dnevno sobo. Odpravila se je v svojo sobo pripraviti. Hitro se je stuširala, naličila in oblekla svojo najljubšo oblekco. Bila je črna z belimi obrobani, na katerih so bili majhni diamantki. Bila je kar precej kratka, a je na srečo imela Maya postavo, za take obleke. Na koncu si je še zapela verižico okoli vratu, se obula čevlje s petkami, spela lase v 2 čupa, ki sta ji lepo padala čez ramena in si na lase nadela majhno diamantno tiaro. Vsak od gosvot naj bi dobil majhen "klobuček" za njeno zabavo, zato si je ona izbrala tiaro, ki se ji je prav lepo podala. Še Pinky-a je oblekle v oblekico, ki se je skladala k njeni, mu nadela majhno diamantno tiaro, ga počesala po glavci in se odpravila v dnevno sobo, kjer je počakala na prve goste.

((da si boste lažje predstavljali..v mislih sem imela tak izgled Maye in Pinky-a :

http://photos.friendster.com/photos/03/75/68585730/1_240644942l.jpg
NA ZABAVO SO POVABLJENI VSI!!![url]


Nazadnje urejal/a Welique Terras Ned Jan 11, 2009 12:33 am; skupaj popravljeno 2 krat (Reason for editing : *)
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeSob Jan 10, 2009 8:05 pm

Melani je Maya že navsezgodaj obvestila, da bo praznovala rojstni dan in da je povabljena. Ker je spala skoraj do popoldneva ji ni mogla pomagati kupovati in tudi pripravljati, zato se je odločila, da bo vsaj šla na rojstni dan in ji pomagala pospravljati, pa čeprav to ni rada počela. Slišala je, da je najverjetneje DJ že prišel, saj se je zmes vrtela poskusna glasba. Odprla je svojo veliko omaro in nekaj časa gledala v njo. Po kratkem premisleku je iz nje vzela kratko rdeče krilce, ki ji je toliko, da pokrivalo zadnjico, zraven pa je oblekla rdečo majco z odprtim hrbtom, ki se je skladala z krilcem. Ta oblačila ji je že enkrat svetovala Maya, vendar jih Melani še ni nosila, zato se je odločila, da bo jih zdaj. Ko se je oblekla, se je odpravila naličit. Vzela je rdeče senčilo, si obrobila oči, nanesla malo bleščič in si namazal usta z lip glossom. Čeprav je bila doma, se ji je zdelo čudno, da bi bila obuta v svoje sobne copate v obliki medekov, zato se je odločila za bele škornje z peto. "Tako." Vzela je vrečko, v katerem je imela shranjeno darilo za Mayo. Počasi se je odpravila navzdol po stopnicah. "Hejlaaa. Torej vse naj,naj za tvoj rojstni dan in vse kar si sama želiš. In seveda, da bi ostala še naprej tako dobra sestra, kot si bila do zdaj." Izročila ji je darilo, jo cmoknila na lička in se nasmehnila. "Torej sem prva?"


Nazadnje urejal/a Welique Terras Ned Jan 11, 2009 12:34 am; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeSob Jan 10, 2009 8:14 pm

Maya je slišala, da nekdo hodi po stopnicah, zato se je odpravila pogledati, kdo nehi je tam. Videla je Melani, v obleki, ki se ji je odlično prilegala. "Heey. Waaw zelo lepo si se oblekla." je Maya pohvalila svojo sestro. "Oo hvala." se je veselo zahvalila in na hitro pogledala kaj je v vrečki. Takoj se je razveselila darila. "Aaa Melani ti si zakon." je veselo rekla Maya in jo objela. "Ja prva si. No ja..če DJ-a ne štejemo." se je nasmehnila Maya in pomežiknila svoji sestri. "Kaj veš, kdo kaj pride?" je Maya pogledala Melani. "Boš kaj pila?" je še vprašala Maya in se nasmehnila.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Ned Jan 11, 2009 12:35 am; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeSob Jan 10, 2009 8:32 pm

"Hvala. Čeprav je malo bolj tako, sem se vseeno odločila, da se bom tako." Nasmehnila se je in ji vrnila objem. "Tebi je sicer bolj težko poiskati darilo," je rekla in se zasmejala. "Upajva, da si izbrala dobrega." Pogledala je DJ, ki je še pripravljal vso opremo. "Hmm.. Zaenkrat še nevem kdo.. Vendar jih bo gotovo kar nekaj." Zamislila se je, nato se pa obrnila nazaj k Mayi. "Ne hvala. Sedaj še nič ne bom. Bom kar kasneje, ko nas bo več." Ošinila je mizo z pijačo in prigrizki. "To si vse nabavila danes?"


Nazadnje urejal/a Welique Terras Ned Jan 11, 2009 12:35 am; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeSob Jan 10, 2009 8:40 pm

"Heh.." se je nasmehnila Maya. "Ej super darilo je res. hvala ti." je Maya pomežiknila Melani. "No ja upam, da jih bo kaj, da bo res..zabava kot zabava." se je nasmehnila Maya. Takrat se je spomnila svoje rojstnodnevne zabave za njen 15. rojstni dan, ko je še živela v Berlinu. Prijatelji so ji takrat pripravili presenečenje. Veselo je zavzdihnila. Takrat se je vrnila v realnost. "Ja to sem vse danes kupila..saj veš..hrana mora biti sveža." se je nasmehnila Maya in pomežiknila Melani. Iz pladnja s sadjem je vzela košček vanilia kaki-ja in ga pojedla. "mmm. Nisem vedela, da je vanilia kaki tako zelo dober." je bila presenečena Maya. "Probaj, res je dober." je Maya ponudila Melani.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Ned Jan 11, 2009 12:36 am; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Rebecca McKenzie

Rebecca McKenzie


Število prispevkov : 100
Registration date : 04/01/2009

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeSob Jan 10, 2009 9:38 pm

Rebecca je slišala, da neko dekle praznuje svoj osemnajsti rojstni dan. Vedela je, da je to pomemben dan za vsako dekle. Tudi sama je ta rojstni dan praznovala najbolj praznično. Po mestu so govorice širile hitreje kot požar in tudi Rebecca se je odločila, da to srečnico spozna ter ji vošči. Poleg tega je dobila vabilo.
Tako se je torej odločila, da se odpravi do ville, v kateri živi družina Terras. Oblekla je svojo najljubšo črno oblekico, ki sega malo čez zadnjico. Zravnala si je rdeče lase in se nežno naličila. Potrkala je na vrata...


Nazadnje urejal/a Welique Terras Ned Jan 11, 2009 12:37 am; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeSob Jan 10, 2009 9:46 pm

Maya je slišala, da nekdo trka pri vratih. "Wii.prvi gostje so že tu." je veselo rekla in odšla odpret. Pred vrati je zagledala dekle, ki je še ni poznala. Veselo jo je pozdravila. "Živijo! Si prišla na zabavo?" je veselo vprašala. "Aja. Jaz sem Maya. Ti pa si?" se je predstavila in premerila dekle od glave do pet. 'Zelo lušno dekle ni kaj. Pa še smisel za modo ima. Like it Like it.' je pomislila Maya. "Oh kako sem nevljudna. Kar vstopi naprej. Boš kaj pila?" se je nasmehnila Maya in počakala na odgovor. Kmalu je prišel Pinky do Maye in se podrgnil ob njene noge. Maya ga je vzela v roke. "Da ti še njega predstavim. To je Pinky..moj kužek." je Maya pomežiknila neznanki in se nasmehnila.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Ned Jan 11, 2009 12:37 am; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Rebecca McKenzie

Rebecca McKenzie


Število prispevkov : 100
Registration date : 04/01/2009

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeSob Jan 10, 2009 10:36 pm

Pred Rebeccinimi očmi so se odprla vrata. Pred njo je stala slavljenka. Ker je dekle začelo govoriti se je počutila Rebecca super in sprejeto. ''Rebecca sem. Lepo ime imaš.'' je rekla.''Oh, kako lep kuža!!'' je vzkliknila Rebecca. ''Aja, pravijo mi Becca.'' 'kako super. Upam da bova prijateljici.'
''Joj kako sem nevljudna! Vse najboljše. Tu je moje darilo.'' podala ji je zavojček. V roza črnem ovitku se je skrivala čokolada in srebrna zapestnica.
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeSob Jan 10, 2009 10:47 pm

"Rebecca. Lepo ime. Me veseli." se je Maya nasmehnila in pomežiknila Rebecci. "Veš kako je lep šele ko zaspi." je veselo rekla Maya in pobožala Pinky-a. "Ooh hvala." se je Maya zahvalila za darilo. Odprla je ovitek. "Aaaaa!!" je presenečeno vzkliknila. "Kako čudovita zapestnica!!" je bila maya nadvse presenečena. Tako zapestnico je namreč ogledovala že 2tedna, in sedaj jo je dobila za rojstni dan. "Hvala!!" se je Maya zopet zahvalila in objela Rebecco. Videla je, da je Rebecca še zmiraj stala med vrati. "Kar pridi naprej." jo je povabila naprej. Ko je le ta vstopila je Maya zaprla vrata za njo. Pospremila je Rebecco v dnevno sobo. "Rebecca to je moja sestra Melani, Melani to je Rebecca." je Maya predstavila drugo drugi. "Melani poglej, kaj mi je Rebecca prinesla." je Maya veselo pokazala zapestnico. "Kaj ni čudovita?" je bila Maya navdušena. "Oh skoraj bi pozabila..kaj mi jo lahko katera zapne prosim?" je Maya veselo vprašala in pogledala Rebecco, nato pa še Melani.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Ned Jan 11, 2009 12:39 am; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : *)
Nazaj na vrh Go down
Rebecca McKenzie

Rebecca McKenzie


Število prispevkov : 100
Registration date : 04/01/2009

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeSob Jan 10, 2009 10:57 pm

Rebecca je veselo gledala Mayo, kako se veseli. ''No, jaz ti jo bom zapela.'' je rekla ter zapela zaponko. ''Aja, Melani. Rebecca, Becca..karkoli.'' je rekla, ter ji podala roko.
Odšla je do šanka s pijačo ter si natočila pomarančni sok. Glasba je igrala in Rebecca se je nežno pozibavala v bokih. ''Kfo je dj? Všeč mi je glasba.''
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeSob Jan 10, 2009 11:02 pm

Melani je radovedno gledala, kdo je prišel. Zaslišala je do zdaj še neznan ženski glas, vendar obraza ni mogla videti, saj še ni vstopila naprej. Kmalu je zagledala Mayo in še neko drugo dekle, ki je pravtako prišlo na rojstni dan. "Hejlaa. Me veseli." Podala ji je roko in se nasmehnila. "Uaau kako je lepa. Ja, res je." Prikimala je in pogledala Rebecco. "Sicer pa od kod prihajaš?" je nato vprašala Melani. Dekle se ji je zdelo nadvse zanimivo in verjela je, da se verjetno ukvarja tudi z zanimivi stvarmi.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Ned Jan 11, 2009 12:39 am; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeSob Jan 10, 2009 11:13 pm

"Hvala" se je zahvalila Maya, ko ji je Becca zapela zapestnico. "DJ? Dj Boonie kakor jaz kaj vem." je rekla Maya in skomignila z rameni. "Samo res..od kje prihajaš? Pri komu pa živiš?" je Maya firbčno vprašala. "Upam, da ne zameriš, če te toliko sprašujeva." je rekla Maya in pomežiknila Rebecci. Maya je isto kot Rebecca stopila k šanku in si natočila Coca Colo. Naredila je nekaj požirkov, odložila kozarec in zopet prijela Pinky-a v roke. "Ti cukrček moj mali. Kako si luškan v tej oblekici." ga je Maya ljubkovala. Ko je videla Rebeccin malo čuden pogled se je nasmehnila. "Ah on je moj mali razvajenček. Zelo je scrklan." je pojasnila Maya in pobožala Pinky-a. Videla je, da mu tiara ne stoji najbolje, zato se je odločila, da mu jo popravi. "Takoj pridem." je rekla Maya in hitro odšla v svojo sobo po krtačo od Pinky-a. Da nebi bilo nevljudno je hitro odšla nazaj dol v dnevno sobo. Odšla je do sedežne, se vsedla in si dala Pinky-a v naročje. "Odpela" mu je tiaro, mu počesala dlako, naredila čopek in pripela tiaro nazaj. "Tako pa smo." je Maya navdušeno zavzdihnila. "Ja kako si ti leep. Moj lepotec mali." je zopet z ljubkovalnim glasom rekla Maya in nežno objela Pinky-a. Odšla je nazaj do Melani in Rebecce. "Torej, kje smo ostale?" se je nasmehnila Maya in pogledala najprej eno nato še drugo.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Ned Jan 11, 2009 12:40 am; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : *)
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 12:38 am

Chris je dobil vabilo za Mayin rojstni dan. Njen osemnajsti rojstni dan? Tega res ni smel zamuditi. Čeprav se je njegov dan začel bolj kot ne lenobno, je vedel, da mora postoriti še veliko stvari.
Tako se je oblekel, potem pa se odpravil v mesto in kupil Mayi darilo. Dolgo časa se je odločal med srebrno zapestnico z obeskom v obliki lune in enako zapestnico z zvezdico. Naposled se je odločil za tisto z zvezdico. Kupil ji je še bonboniero in parfum, po prodajalkinih besedah najmodernejšega ta hip. Namuznil se je in poskrbel, da so darilo tudi lično zavili. Potem pa mu je preostalo še čakanje do ure, ko se naj bi zabava začela.
Nekaj trenutkov pred uradnim začetkom zabave se je spreoblekel. Oblekel je ene izmed črnih spranih kavbojk, ki jih je imel kar nekaj, zgoraj pa je nadel srajico in si zavihal rokave. Zelo francoski izgled. Spet se je namuznil, vzel darilo in se odpravil do hiše Terrasovih.
Kmalu je bil tam. Pred vrati je obstal in nekaj trenutkov počakal in premlel svoje voščilo. Potem je stegnil roko in skoraj bi že pozvonil, ko je opazil, da so vrata pravzaprav odprta. Namuznil se je in vstopil, potem pa tiho zaprl vrata za sabo. Odšel je proti prostoru, od koder se je slišalo kar nekaj hrupa. Ko je vstopil, je zagledal Mayo, neko neznano dekle in Melani. "Živjo." je pozdravil, potem pa hitro pojasnil svoj nenadni prihod. "Se opravičujem, da sem kar tako vdrl, ampak vrata so bila odprta." Odpravil se je proti Mayi in ji podal roko. "Torej, vse najboljše za tvoj rojstni dan, naj se ti uresničijo vse skrite želje in seveda veliko ljubezni ter zdravja. Pa teh stvari." Namuznil se je in ji podal darilo, še pred tem ji je stresel roko, potem pa jo po francoski navadi še trikrat poljubil na lica. Potem se je razgledal, nato pa brez obotavljanja odšel do Melani. "Hej ti." Nasmehnil se je in jo nežno poljubil. Ko se je počasi umaknil, ji je razkuštral lase in se namuznil. Saj poljub ni trajal tako dolgo, bil je pač nek pozdravni poljub. Moral se je še enkrat namuzniti, potem pa se je ozrl proti neznanki. "Mislim, da se midva še ne poznava... Jaz sem Chris." Pokimal ji je in se ozrl po dekletih v sobi.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Ned Jan 11, 2009 12:42 am; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Rebecca McKenzie

Rebecca McKenzie


Število prispevkov : 100
Registration date : 04/01/2009

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 1:11 pm

Rebecca se je nasmehnila Melani in rekla. ''Prihajam iz Mehike. In živim sama. Mogoče se mi kakšna sestra kaj pridruži.'' je skomignila z rameni. ''Ja srčkan je, resnično.''
Ko je vstopil nek neznanec mu je Rebecca podala roko. ''Rebecca sem.Ti pa si?'' Nekaj časa ga je gledala. ''Joj, veste kako iščem službo. Upam, da se bom lahko zaposlila pri SimsCosmotu kot fotografinja. V preteklosti sem bila model. Drugače pa se ukvarjam tudi z glasbo.'' je sproščeno govorila Becca.
''Maya, Melani s čim se pa vedve ukvarjata?''


Nazadnje urejal/a Welique Terras Ned Jan 11, 2009 2:09 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 8:19 pm

"Iz Mehike? Uaau." Sama je Mehiko le poznala iz kakšnih telenovel, ki si jih je pravtako le redko ogledala. "Ja, res je luškan. Si ga res lepo uredila." Prikimala je in se ozrla k Pinky-ju. Kmalu je Maya z Pinky-jem odhitela v svojo sobo in ni dolgo trajalo, ko se je vrnila nazaj. Opazila je, da mu je naredila nov čopek in res je bil luškan. "Emm.. Rebecco sva spraševali od kod prihaja," je odgovorila Melani. Takoj za tem pa se je že pojavil Chris. "Hejlaa. Lepo, da si prišel." Vrnila mu je poljub in se nasmehnila. Opazila je Mayin čuden pogled in ji nakazala, da ji bo kasneje povedala. "Jaz že delam pri SimsCosmo-ju kot novinarka. Model?" Spomnila se je, da je tudi ona, ko je bila še v New Yorku silila na modno tekmovanje, vendar ji starši niso dovolili pod nobenim pogojem. "Takoj bom nazaj, samo po pijačo si grem. Jo prinesem še komu?"
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 9:03 pm

Maya je kmalu zagledala Chrisa. "O Chris živijo. Ah saj je vredu..kar naprej." je Maya veselo pozdravila novega gosta. Ko ji je dal darilo in ji voščil za rojstni dan se mu je veselo zahvalila. Odprla je darilo in bila zelo vesela nad vsebino. "O moj Bog Chris!! Hvala tii!!" se je zopet zahvalila in ga prijateljsko objela. Vzela je zapestnico v roke in zopet vprašala kdo ji jo bo zapel. Odprla je še parfum in ga poduhala. "O moj Bog kako lepo diši. Aah." je veselo rekla Maya. "Torej Chris..boš kaj pil?" je vprašala Maya in med tem odložila darilo h ostalima dariloma na mizo. Opazila je, da je Chris poljubil Melani. Mayi ni bilo nič jasno, zato je samo čudno pogledala. Ko ji je Melani nakazala, da ji bo kasneje pogledala je Maya samo na kratko pokimala. "Waaw iz Mehike. Gotovo je tam zelo lepo." je bila navdušena Maya. "Enkrat bi šla rada tja..Pa na Kubo..tam tudi še nisem bila.." je glasno razmišljala Maya. "Model? Fotografinja?" je bila še bolj navrušena Maya. "Jaz si želim postati model, pa tudi pojem rada..tako, da ko boš dobila službo me lahko slikaš." je v šali rekla Maya in pomežiknila Rebecci. "Če že greš..lahko meni prineseš Coca Colo." je Maya pomežiknila Melani. "Hm jaz se trenutno ukvarjam s šolo..v prostem času pa rada nakupujem, sem s prijatelji, pišem pesmiin seveda pojem v svoji glasbeni sobi." se je nasmehnila Maya.
Nazaj na vrh Go down
Rebecca McKenzie

Rebecca McKenzie


Število prispevkov : 100
Registration date : 04/01/2009

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimePon Jan 12, 2009 4:43 pm

''Ja, Mehika je zanimiva, toda vedno bolj hrepenim po obisku kake skadinavske dežele. Naprimer Finske. '' popila je požirek.
''Veš modni svet ni tako zanimiv. Model sem bila kako leto, pa sem odnehala. Modni šefi če jim lahko tako rečem ti ne pustijo jesti in te ves čas terajo. Nekateri ponujajo mamila, da dekleta ostanejo pokonci. Jaz jim nisem podlegla in tudi zato sem bila med neuspešnimi. Pa vendar.''
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimePon Jan 12, 2009 4:52 pm

"Hm, Finska..tam sem že bila..uf..mrzlo..ampak najlepše je videti severni sij." se je Maya spomnila svojega obiska Finske. "Ah saj že tako ne maram preveč jesti..mamila pa..no way." je rekla Maya in se namuznila. "Sicer pa, imam srečo, da kar pojem, se mi nič ne pozna." se je nasmehnila. Maya je iz mize s prigrizki vzela jagodo in jo pojedla. "mm...sladke so." je rekla Maya in se nasmehnila. "Chris...kaj veš če bo Ian prišel? Že dolgo ga namreč nisem videla.." se je namuznila Maya. "Sicer pa..ko si prej omenila sestre..koliko jih pa imaš?" se je Maya zopet obrnila k Rebecci in počakala na odgovor.
Nazaj na vrh Go down
Ian Johnson
Odrasel
Odrasel
Ian Johnson


Število prispevkov : 735
Registration date : 23/05/2008

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimePon Jan 12, 2009 5:17 pm

Ian je dolgo časa razmišljal kaj naj Mayi pravzaprav podari za rojstni dan. S tem je imel vedno probleme, saj nikoli ni imel dovolj dobrih idej. Pa vendar se je vselej izkazalo, da je bila njegova izbira dobra. Tokrat pa je bil čisto brez domišljije. Ob takih trenutkih, se je ponavadi obrnil na zapestnice oz. nakit, vendar Mayi tega danes ni želel podariti. Polnoleten si samo enkrat in menil je, da mora biti tudi darilo boljše. Pa saj na koncu koncev z nakitom ni bilo nič narobe. Samo zaupal je svoji intuiciji - imel je namreč občutek, da ga bo Maya danes v dar dobila kar veliko. Nazadnje se je odločal med digitalcem in iPodom, vendar se je po dolgem razmisleku odločil za slednjega. Kljub temu, da se je zavedal, da bi ga Maya lahko že imela, se je vseeno odločil tvegati. Zavil ga je v majhno škatlico in se nato odpravil proti hiši Terrasovih. Ni dolgo trajalo in že je stal pred hišnim pragom. S kazalcem je pritisnil na zvonec in počakal, da se vrata odprejo.
Nazaj na vrh Go down
Tiana Smith

Tiana Smith


Število prispevkov : 204
Registration date : 04/12/2008

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimePon Jan 12, 2009 6:17 pm

Tiana je izvedela za zabavo, ki se je dogajala pri dekletu, ki jo je videla na božični zabavi, a nista imeli časa spregovoriti par besed. Odločila se je, da ji kupi spodnje perilo. Sama ga je oboževala. Vseh vrst - pisano, črno, čipkasto.. ni bilo pomembno samo da je bilo lepo. Izbrala je moderček in hlačke s šaljivim napisom boys are my favourite toys in temu priložila še knjigo, ki jo je pravzaprav po naključju videla v knjigarni in je že njen naslov odseval zanimivost. Ali naj jo kupim? je bilo torej popolnoma retorično vprašanje. Skrbno zavito darilo je s tihimi koraki nesla v rokah in medtem razmišljala Hmmm.. kako se že kliče? Kaya? Naya? Maya? Ja, mislim da je Maya je pomislila Od znotraj se je slišal hrup in sklepala je, da ima dekle že kar nekaj povabljencev. Ko se je približala pragu je videla pred vrati teman obris. Ni vedela kdo je in nerodno ji je bilo kar pristopiti brez besede. Zato se je odkašljala "khm.. Živjo!" je nato pozdravila in videla, da je pred vrati stal Ian. "Oh ti s!" se ga je razveselila. "Lepo da si tudi ti prišel na zabavo.. sicer pa.. misliš da sva pozna?" ga je vprašala in se zazrla v njegove oči.. kakšna podobnost je pomislila.
Nazaj na vrh Go down
Ian Johnson
Odrasel
Odrasel
Ian Johnson


Število prispevkov : 735
Registration date : 23/05/2008

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimePon Jan 12, 2009 6:58 pm

Iana je kar naenkrat nekdo ogovoril. Obrnil se je in pred seboj zagledal Tiano, ki je korakala proti njemu. "Hej," jo je pozdravil in se zraven nasmehnil. Tiane ni videl že kar nekaj dni in bil je prav vesel, da jo je zopet srečal. "Hmm..pomojem nisva pozna. Le drugi so prezgodnji." Zasmejal se je. "Sicer pa, jaz se nikoli ne ukvarjam preveč s to mislijo. Tudi če kdo kdaj zamudi - važno da pride, je res?" Nasmehnil se je, nato pa nadaljeval. "No, sicer pa ne rad zamujam in tudi nisem rad preveč zgodnji. Ampak pomojem Maya ne bo jič jezna, tudi če sva zamudila." Že je hotel še nekaj dodati, ko so se s hodnika zaslišali koraki, zato se je obrnil nazaj proti vratom.
Nazaj na vrh Go down
Tiana Smith

Tiana Smith


Število prispevkov : 204
Registration date : 04/12/2008

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimePon Jan 12, 2009 7:06 pm

Tiana se je postavila zraven njega. "Aha.." je pokimala. "No ne vem.. tudi jaz ne grem rada v skrajnosti" je pokimala. "Čeprav večkrat zamudim kot pa pridem prej" se je nasmehnila. "Ja, prav imaš" je pokimala, ko se je strinjala s tem, kar je rekel. Zunaj se je hitro mračilo in zazdelo se ji je, da je že temneje kot maloprej, ko se je še potikala po ulicah Chelwooda. Pozimi se dan tako hitro prevesi v noč, da niti ne opaziš. Ko je sama zaslišala korake na hodniku je vznemirjeno rekla "prihaja!" ter z nogami potopotala po predpražniku, da je čevljev osvobodila odvečnega snega, ki bi se potemtakem še stopil na njenih škornjih.
Nazaj na vrh Go down
Rebecca McKenzie

Rebecca McKenzie


Število prispevkov : 100
Registration date : 04/01/2009

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimePon Jan 12, 2009 10:32 pm

Rebecca se je smehljala. ''No, nekoč bom odšla gor na Finsko. Ja nekateri imate srečo. Jaz večinoma telovadim, da vzdržujem mojo postavo.''
Pojedla je eno jagodo. ''Joj, imaš prima zabavo. Maya mislim da nekdo zvoni, veš?'' Zavrtela se je in pogledala skozi okno kdo je zunaj. 'oh!Zunaj je tisti lepi moški, ki sem ga spoznala zadnič. In zraven njega je neka blondinka.'
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimePon Jan 12, 2009 10:58 pm

Maya je zaslišala, da nekdo zvoni. Mimogrede je pokukala skozi okno in videla, da sta pred vrati Ian in Tiana. 'Yaaay.' je veselo pomislila. "Takoj pridem." je rekla svojim sogovornikom in se odpravila odpreti vrata. Pred vrati je zagledala Iana in Tiano. "Heey. Kar naprej, da ne bosta na mrazu." ju je veselo povabila notri. "Se opravičujem, ker nisem takoj prišla odpreti, vendar nisem slišala zvonca. Upam, da nista predolgo čakala zunaj." se je Maya opravičila. "Sicer pa kar naprej v dnevno sobo, tam se danes vse dogaja." je še dodala in se nasmehnila. "Aaam.ja plašči, bunde so obešeni tukaj, ni se vama treba sezuvati, razen če se želita preobuti v copate." je rekla Maya in pomežiknila obema. "Bosta kaj pila?" je še vprašala in počakala na odgovor.
Nazaj na vrh Go down
Rebecca McKenzie

Rebecca McKenzie


Število prispevkov : 100
Registration date : 04/01/2009

Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitimeTor Jan 13, 2009 3:31 pm

Rebecca je sedla na sofo in počasi zobala jagode, ki so imele tisti okus, ki si ga vsak želi probati. V misli se ji je prikradel Ben, zato je rahlo stresla z glavo. 'Kako je mogoče? Saj mi Ben niti všeč ni..Joj, zakaj se meni ne dogajajo same lepe stvari. Samo poslušati in gledati moram pare. Nasploh pa je tudi tisti lepotec zunaj zaseden. Gotovo je blondinka njegova punca.'
Počasi je vstala in se prikradla Mayi za hrbet. ''Hej, Rebecca sem.'' roko je podala blondinki ter jo gledala kar nekaj časa. 'Res je lepa. Gotovo sta par. Ja, ne motim se. Zdaj zdaj se bosta poljubila.' Rebecci je po glavi rojilo miljone stvari. ''Maya, si kdaj razmišljala, da bi obiskala Italijo? Veš tam sem bila, ko sem imela 16 let. S Catherino sva odšli v italijo, ker sva zadeli potovanje. Bilo je super. Čeprav sva želeli iti v Milano, sva ostali kar pri Benetkah in obisku Rima.'' je navdušeno pripovedovala Rebecca.
''Mimograde, poznaš Bena?'' je še vprašala. Mogoče če bi izvedela kako slabo stvar bi se mu lahko na preprost način uprla.
Rebecca je popravila pramen rdečih las za ušesa in se odvrtela do dnevne sobe.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Tor Jan 13, 2009 4:43 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Maya Terras-b.day party* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maya Terras-b.day party*   Maya Terras-b.day party* Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Maya Terras-b.day party*
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Maya Terras & Melani Terras
» Maya Terras- Welique Terras
» Melani Terras&Maya Terras
» Melani Terras & Welique Terras
» Maya & Demi

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
The Sims 2 RPG forum :: ZA ZABAVO :: Arhiv :: Zabave-
Pojdi na: