The Sims 2 RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 2 RPG forum

Uzivite se v simsa! Postanite clan druzine in hodite v sluzbo oz. v solo!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Ura

Mesec na forumu
Sprehajalne steze - Page 2 Rain
April
16°C
Dež, rahel veter
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Koledar
Latest topics
» Gozdna jasa
Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 20, 2009 3:01 pm by Welique Terras

» Sprehajalne steze
Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimePon Avg 17, 2009 4:42 pm by Clark Smith

» Clark Smith & Welique Terras
Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 5:56 pm by Clark Smith

» RPG Zlatarna
Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimePet Jul 17, 2009 3:43 pm by Lalyta Banks

» Welique Terras & Kiara Banks
Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 23, 2009 6:14 pm by Kiara Banks

» Slap
Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 7:17 pm by Elisabeth Wright

» Hotel For Dogs
Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimePon Mar 09, 2009 6:42 pm by Ashley Smith

» Reci, da!
Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 9:11 pm by Ian Johnson

» Blagajna
Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 1:36 pm by Brooke Smith

Shortcut
Sprehajalne steze - Page 2 Sims2logo

 

 Sprehajalne steze

Go down 
+2
Kiara Banks
Welique Terras
6 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 5:04 pm

Chris se je ozrl naokrog. "Da, tukaj je res lepo." je priznal, potem pa se namuznil. "Odvisno koga vprašam? Prav, pa vprašam tebe." je povedal in se ob tem na široko nasmejal. Potem je skomignil z rameni. "V Franciji? Igral sem v bendu, ukvarjal sem se tud is športom in šolo." je povedal na kratko in se namuznil.
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 7:00 pm

Demi se je nasmehnila in odgovorila" am....no...." je Demi jeclala. " no, nisem še imela fanta" je rekla in pogledala v tla ter pokimala. " no precej malo fantov poznam " je dodala in hitreje stekla naprej. Demi se je pohecala in rekla " ulovime" in hitro stekla naprej, da je ne bi še kaj vprašal o fantih. Demi je tekla in Chris jo je že dohiteval.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 7:05 pm

Chris je opazil, da je Demi neprijetno govoriti o tem, zato jo je pustil pri miru. "Hej!" je zaklical in se v smehu pognal za njo. Moral je priznati, da kar dobro teče, a on se je s tekom ukvarjal že več let, zato jo je z lahkoto ujel. Zasmejal se je in se počasi ustavil. Pritekla sta do nekakšne jase in pokazal je proti njej. "Si greva odpočiti?" je vprašal, in ne da bi počakal na odgovor, stekel tja in se ulegel v mehek mah. Ozrl se je v nebo in počakal na Demi.
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 7:11 pm

Demi so vedno vsi govorili, da hitro teče, ampak nasproti Chrisu teče počasi. " waw, si pa hiter" je rekla in se smehljala. " ja, tukaj prodajajo vodo" je rekla in pokazala na majhno trgovinico 30 metrov naprej. " tam me že poznajo, sem redna gosta" je rekla in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 7:14 pm

"Vodo?" je ponovil in se nasmehnil. "Si žejna?" Iz torbe, ki jo je imel pri sebi, potegnil dve steklenici vode. In eno podal Demi. Na mehkem mahu se je usedel in pomignil Demi, naj se mu pridruži. Odprl je svojo steklenico in naredil nekaj požirkov.
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 8:07 pm

Demi se mu ej nasmehnila. " ti, pa imaš vse sabo. " je rekla in povesila glavo. Prijela je plastenko in spila nekaj požirkov. Vsedla se je poleg Chrisa v mah. " no povej mi kaj o sebi" je rekla in se obrnila proti njemu. Medtem ko je čakala, da Chris kaj reče je gledala v nebo. Še nekrat se je obrnila proti Chrisu in zapihal je lahek vetrič. " no..." je rekla Demi in ga izzvala, da pove.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 8:16 pm

"Rada bi slišala kaj o meni?" je ponovil Chris, se nasmehnil in se ulegel na hrbet. "Nenavaden osemnajstletnik, bi rekel na kratko." Nasmehnil se je. "Ampak jaz nisem tako važen. Kaj pa ti? Povej mi kaj o sebi." je rekel in se zazrl proti njej.
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 8:20 pm

Demi se je nasmehnila in se zamislila. " no...torej...kot že veš sem stara 17 let, živim v Gleenleyu, rada se smejim" je rekla in se zasmejala. " am....ne vem....kaj te pa zanima?" ga je vprašala in se nasmehnila. Demi se je vlegla v mah in čakala na odgovor.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 8:35 pm

Chris se je zasmejal. "Bilo bi smešno, če bi rekel vse, kajneda?" se je namuznil in se zazrl v nebo. Zamislil se je in za trenutek obmolknil, potem pa se namuznil. "Kaj imaš rada in česa ne maraš?" je naposled padlo vprašanje. Chris jo je na hitro pogledal, potem pa pogled spet preusmeril na nebo.
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 9:40 pm

Demi je gledala v modro nebo brez oblačka. " kaj maram in kaj ne maram?2 je Demi še enkrat ponovila vprašanje. " ok, am....rada imam živali, filme, nakupovanje, kino" je naštevala Demi. " no kaj ne maram...je pa...hinavcev, sovraštva, graha" je rekla in se zasmejala. " kaj imaš pa ti rad oziroma nimaš?" je vprašala Demi in ga za sekundo pogledala.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 9:54 pm

"Greha? Zanimivo..." Se je namuznil Chris, potem pa skomignil z rameni in pogled svojih osupljivih modrih oči za trenutek zadržal na njenih, rjavih. "Rad imam športe, iskrene ljudi in seveda zabavne ljudi. Rad gledam filme, če so dobri, seveda. Ne maram pa špinače..." Namrščil se je in nadaljeval z nasmehom na ustih. "Prav tako pa ne lažnivcev in ljudi, ki imajo nekaj tujega, pa trdijo, da je njihovo." Ob tem se je spomnil na band, ki jim je kradel pesmi. Namrščil se je, potem pa sprotil pogled in se zazrl v Demi. In nevede se mu je na obrazu pojavil nasmešek.
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 9:59 pm

Demi se je začudila. " zakaj, pa nisi tega že prej povedal?" ga je z nasmehom vprašala Demi. Demi ga je gledala v njegove velike modre oči. " torej bova še kaj tekla ali ne" je prekinila tišino Demi.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 10:18 pm

Chris se je nasmehnil. Ujel je pogled njenih temnih oči in se nasmehnil. "Seveda. Itak tečem vsako jutro, lahko se mi pridružiš." je povedal in se ob tem bežno nasmehnil. Potem se je spustil nazaj na hrbet in sledil Demijinemu pogledu v nebo.
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 10:22 pm

Demi se je je zasmejala. " ne, mislila sem na to, da greva počasi naprej, domov" je namignila ter pogledala na uro. "Sarah bi mogla najbrž že kaj pomagat skuhat" je potiho rekla in počakala na Chrisa.


Nazadnje urejal/a Demi Banks Čet Okt 30, 2008 3:03 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 10:26 pm

"Aja..." Chris se je počutil zares neumno. Vstal je, vzel svojo torbo in naredil nekaj vaj. Namuznil se je in počakal na Demi. Potem je nekajkrat skočil v zrak in se zasmejal. Potem pa se je ozrl proti poti. "Torej morava zdaj... Tjale?" je vprašal in se namuznil.
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 10:38 pm

Demi se je nasmehnila. " no jaz za v Gleenley grem na desno, ti....pa ne vem" ej rekla in stekla na desno ter počakala, da vidi kam gre Chris.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 10:43 pm

Chris je skomignil z rameni. "Desno. Nekam bom pa že prišel." Zasmejal se je in stekel za Demi. Med tekom si je nalahno odprl jakno, pravzaprav jopo, ki jo je imel na sebi, saj mu je postalo vroče. Kmalu je dohitel Demi in skupaj sta stekla.
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 2:38 pm

Demi in Chris sta prišla do mesta. " no, tukaj je že bolj hrupno" je rekla in pokimala. Prišla je do svoje ulice. " torej, tukaj jaz živim. Banks familija" je rekla, pokazala na hišo in se nasmehnila. Nastala je tišina, ki jo je prekinila Demi. " am...ok. Lepo te je bilo spoznat. Čaw! " je rekla in pomahala ter odšla počasi do stopnic.
Nazaj na vrh Go down
Elisabeth Wright
Odrasel
Odrasel
Elisabeth Wright


Število prispevkov : 184
Registration date : 22/03/2009

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSob Apr 11, 2009 3:21 pm

***

Spet je bil eden izmed tistih lepih, toplih januarskih dni, ki jih je Elisabeth tako zelo oboževala. Pravzaprav še sama ni vedela zakaj. Morda je bil vzrok temu sonce, ki se je po dolgem času prikazalo izza oblakov, ali pa sneg, ki je pod vplivom žgočih sončnih žarkov počasi začenjal kopneti. Ali pa je bil preprosto eden tistih dni, ko se je Elisabeth že zbudila nadvse dobre volje. Ampak navsezadnje, kako se ne bi? Ob soncu, ki jo je zbudilo, to ni bilo nič presenetljivega.
Počasi je vstala in se lenobno pretegnila. Na široko se je nasmehnila svoji podobi v ogledalu. Spala je v nekoliko razvlečeni majici bledo zelene barve, ki je zdaj zmečkana pristala na tleh, ko se je Elisabeth oblačila. Vzela si je čas, oblekla pa je ozke kavbojke bledo modre barve ter mehak, roza pulover, ki je poudaril njene temne oči. Počasi je skozi tiho hišo odšla v kuhinjo in si pripravila vročo čokolado, potem pa se je odločila, da bo odšla na sprehod. Bil je prelep dan, da bi ga porabila v hiši.
Ko jo je zajel mrzel zrak, se je še bolj na široko nasmehnila in zavila proti gozdu. Počasi je hodila po sprehajalnih stezah in se povsem izgubila v svojih mislih. Veter ji je nežno kodral njene že tako skodrane rjave lase, potem pa se je kar naenkrat znašla na tleh.
Presenečeno je dvignila pogled in pred seboj opazila moškega, najbrž nekoliko starejšega od sebe. Izgledal je ravno tako presnečeno kot ona. Hitro se je pobrala na noge in se mu opravičujoče nasmehnila. "Oprosti, najbrž je bila moja krivda. Nekoliko sem se zamislila." Rahlo je zardela, potem pa se zazrla v moškega. "Sicer pa, jaz sem Elisabeth... Elisabeth Wright."

[ Clark? ]



Nazadnje urejal/a Welique Terras Sob Apr 11, 2009 11:00 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Clark Smith
Odrasel
Odrasel
Clark Smith


Število prispevkov : 1604
Registration date : 02/05/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSob Apr 11, 2009 5:25 pm

Clarka je na vse zgodaj zbudilo sonce, ki je komaj vzšlo. Topli sončni žarki so ga božali po obrazu in nikakor ni mogel več spati. Pogledal je na uro, si pomel oči in počasi odgrnil rjuho. Nekaj časa je kar tako negibno sedel in odsotno zrl skozi okno, nazadnje pa ga je sonce le spravilo s postelje. Stopil je k omari in se oblekel v čista oblačila, nato pa se odpravil na zajtrk v spodnje nadstropje. Medtem, ko je jedel kosmiče, je razmišljal kje bi lahko preživel ta sončen dan. Niti pod razno ne bi ostal v hiši, saj ni eden izmed tistih ljudi, ki vse dneve preživijo med štirimi stenami. Sam je oboževal svež zrak in nasploh samo naravo. Pospravil je za seboj in se skozi vrata jedilnice odpravil v hodnik, da bi se obul.
Ni bil vajen take tišine, ki je ta hip vladala v hiši, a glede na zgodnjo uro je bilo to popolnoma normalno. Na listek je nakracal nekaj besed in ga pustil na mizi v dnevni sobi. Vedno je imel navado svojim sostanovalcem povedati kam gre, da vejo kje ga lahko dobijo, če bi ga slučajno potrebovali.
Kot vedno, tudi danes ni bil nikamor posebej namenjen, pač pa se je
prepustil svojim nogam, da so ga odnesle kamorkoli. Tokrat je zavil proti gozdu in bil tako zaposlen s svojimi mislimi, da ni gledal kam in kje hodi. Naenkrat se je znašel na tleh. Misli so zbledele in šele takrat je bil spet popolnoma prisoten. Kot bi ga polil s škafom vode. Počasi se je pobral na noge in se zazrl v dekle pred njim.
»Jaz tudi,« je kratko odgovoril na njeno opravičilo in si umazane roke obrisal v hlače.
»Elisabeth,« je ponovil. »Lepo ime. Jaz sem pa Clark…Smith.« Nasmehnil se je. »Še enkrat oprosti za tisto prej. Res bi mogel biti bolj previden. Je s teboj vse v redu?« Zaskrbljeno jo je premeril od glave do peta. »Sicer pa…kaj te je prineslo sem?«
Nazaj na vrh Go down
Elisabeth Wright
Odrasel
Odrasel
Elisabeth Wright


Število prispevkov : 184
Registration date : 22/03/2009

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSob Apr 11, 2009 8:32 pm

Očitno ji rjavolasec ni preveč zameril, da je zaradi nje pristal na tleh. Sicer pa krivda ni bila v celoti njena, zato se je odločila, da se ne bo preveč obremenjevala s tem.
Tudi rdečica, ki je prej zajela njena lica, je počasi izginjala. Ko je rjavolasec pohvalil njeno ime, je zmogla tudi nasmešek. Elisabeth je bilo eno izmed tistih imen, ki so počasi izginjala. Oziroma ona sama ni poznala veliko deklet s tem imenom. To je bilo preprosto njeno ime. Elisabeth, nikoli pa ni marala kakšnih trapastih izpeljank, kot so bile na primer Beth, Ellie, Ella, Sabi in podobne. Elisabeth. Ali je bilo res tako težko?
Pozornost je preusmerila na moškega poleg sebe. "Clark. Me veseli." Na široko se je nasmehnila in ob tem začutila, da postaja vedno bolj sproščena. Ponavadi je bilo tako, ko je spoznala koga novega. Najprej je bila previdna, celo sumičava; potem pa je kar nenadoma postala popolnoma zgovorna. Takšna je pač bila ona. "Uh, saj je bila tudi moja krivda. Ni panike." Nasmehnila se je in si mimogrede izped oči popravila nekaj kodrov, ki so ji zdrsnili tja. Ob njegovem naslednjem vprašanju je le zamahnila z roko. "Bom preživela." Namuznila se je in za trenutek s pogledom ujela Clarkov pogled, nato pa je svojega raje hitro umaknila. "Preprosto prelep dan je, da bi ga zabila za štirjimi stenami." Nasmehnila se je sama pri sebi, potem pa pogled usmerila v Clarka. "In kaj je tebe prineslo sem?" Jasen ton njenega glasu je nežno odzvanjal v sončnem jutru in Elisabeth se je morala nasmehniti. "Sicer pa, s kod si?" Sama se je pred kratkim priselila, zato še ni poznala veliko ljudi. Pravzaprav še ni poznala nikogar, razen članov svoje družine, ki pa jih ni bilo veliko. In navsezadnje je vedno rada spoznavala nove ljudi.



Nazadnje urejal/a Welique Terras Sob Apr 11, 2009 11:00 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Clark Smith
Odrasel
Odrasel
Clark Smith


Število prispevkov : 1604
Registration date : 02/05/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimePon Apr 13, 2009 2:50 pm

Še enkrat si jo je podrobneje ogledal, da bi preveril, če je z njo res vse v redu. Hlače je imela sicer malo umazane, a bila je cela. To je bilo važno. Nasmehnil se je in prikimal njenemu odgovoru. »Sam sem tukaj iz enakega razloga. Lepe dneve je treba izkoristiti nekje zunaj in ne v prostorih. Sicer nikoli ne rad vstajam tako zgodaj, a me je danes sonce prav zvabilo iz postelje.« Zasmejal se je, nato pa pogled usmeril v novo znanko, ki je hodila poleg njega. Odprl usta, da bi jo nekaj vprašal, a ga je prehitela. »Hej, misli mi bereš,« se je narejeno pritožil in mimogrede lahkotno brcnil kamen, ki mu je bil v napoto. »Živim ne daleč od tod…v Gleneely-ju.« Naredil je nekaj sekundni premor. »Ravno sem se spraševal kje pa ti stanuješ. Saj veš..ponavadi po priimku takoj vem iz katerega mesta kdo prihaja. Ampak tvoj..Wright..« Pomislil je. »Hm..priznati moram, da zares ne vem.« Radovedno se je zazrl vanjo. »Koliko časa si že tu? Nekaj mi pravi, da nisi iz tukaj. Imaš mogoče tu kakšne sorodnike, za katere jaz še ne vem?« Nenadoma je zapihal močan veter in Clark si je zadrgo bunde potegnil še višje. Nekaj časa sta hodila v tišini, nato pa je le to spet prekinil Clark. »In..si že spoznala kaj ljudi, razen mene?« Mogoče je bil res spet nekoliko preveč radoveden, a kaj, ko ga je zanimalo vse o novemu dekletu.
Nazaj na vrh Go down
Elisabeth Wright
Odrasel
Odrasel
Elisabeth Wright


Število prispevkov : 184
Registration date : 22/03/2009

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimePon Apr 13, 2009 3:16 pm

"Točno tako." Tokrat je bila Elisabeth tista, ki je prikimala in s tem izrazila svoje strinjanje s Clarkovimi besedami. Lepi dnevi so bili nekaj redkega v Londonu, iz koder je prihajala. Tam je bil večino časa dež, ki pa Elisabeth ni motil. Prej ravno obratno, vzljubila je dež ter vedno je rada hodila po dežju.
"Sonce te je zvabilo iz postelje?" Ni si mogla kaj da ne bi ponovila Clarkovih besed, ob tem pa se je potihem zasmejala. "Mene je prej vrglo iz postelje." Namuznila se je in za trenutek svoj obraz nastavila soncu. Topli sončni žarki so skoraj blagodejno vplivali na dvig njenega razpoloženja, ki je bilo že tako ali tako več kot dobro.
"Marsikdo je že rekel, da sem jasnovidna," je pripomnila na Clarkovo pripombo o branju misli in se ob tem skrivnostno nasmehnila. Ob skoraj presenečenemu pogledu, ki ji ga je namenil Clark, se je zasmejala in s tem pokazala, da se samo šali. Z očmi je sledila kamnu, ki ga je rjavolasec poleg nje brcnil. Potem pa je njeno pozornost pritegnilo tisto, kar je Clark rekel. "Gleenely?" Za trenutek je pomislila, potem pa se lahkotno nasmehnila. "Pravzaprav tudi jaz živim tam. V hiši moje daljne sorodnice, Bonnie." Pojasnilu je dodala rahel nasmešek. Morda je bil Clark celo sosed ali kaj podobnega. Čudno, še nikoli ni v Gleenelyju opazila kakšnega človeka, kadar je šla na sprehod. Ampak ob tem ni mogla prezreti dejstva, da so bili sredi zime. Nasvezadnje pa je bila tukaj šele en teden, v bistvu pet dni. Prve dneve je bolj kot ne prespala, saj sta svoje naredila potovalna utrujenost in časovna razlika, potem je razpakirala in se začela navajati na življenje tukaj, šele pred kratkim pa je začela z raziskovanjem kraja, kjer je zdaj živela, in njegove okolice.
Kot da bi tokrat Clark bral njene misli, je povprašal po času njenega bivanja tukaj. "Ne še dolgo. Danes je peti dan, odkar sem tukaj." Ni si mogla kaj, da ne bi ob tem v njen glas prišlo tudi nekaj grenkobe. Še vedno se je spraševala, če je bilo sploh prav, da je prišla sem. Tako si se sama odločila, se je opomnila v mislih in se nasmehnila Clarku. Sicer pa bo tako ali tako čas pokazal svoje.
Med njima se je razpasla tišina, ki jo je motil le zven njunih korakov. Postalo je nekoliko hladneje, a Elisabeth je bila mraza bolj kot ne navajena, zato se ni obremenjevala s tem. Ko je Clark spregovoril, je vso pozornost spet namenila njemu.
"Ne, pravzaprav nisem." Smeje je odkimala z glavo, potem pa se počasi zresnila, a na obrazu je še vedno ostala sled nasmeška. "Ampak delam na tem." Spet se je namuznila, potem pa se radovedno zazrla v Clarka. "Ti najbrž tukaj živiš že od nekdaj, kajne?" Najbrž je imela pravico do tega vprašanja. In ob tem se je zopet spomnila, zakaj je tako dobro spoznavati nove ljudi. Na misel ji je prišel nek rek, ki ga je v Angliji nenehoma uporabljala ena izmed njenih prijateljic. Prvi vtis o človeku je skoraj vedno pravi. Spet je s pogledom ošinila Clarka. Bil je prijeten, prijazen in tudi zelo prijateljski. Ni si mogla kaj, da ne bi opazila tudi dejstva, da je bil privlačen. Njen instinkt ji je pravil, da je tip človeka, ki bi ga rad imel za prijatelja. Tokrat se je Elisabeth samo nasmehnila svojim mislim. Včasih je preveč premišljevala.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Pon Apr 13, 2009 11:02 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Clark Smith
Odrasel
Odrasel
Clark Smith


Število prispevkov : 1604
Registration date : 02/05/2008

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeTor Apr 14, 2009 11:13 pm

»Ja, pravzaprav me je res,« je prikimal Clark, ko je Elisabeth še enkrat ponovila njegove že izrečene besede. Zaslišal se je smeh. »Kaj?« je nedolžno vprašal. »Mene pa ni..« je nato odkimal njenim besedam. »Rabil sem kar nekaj časa, da sem se popolnoma zbudil…Pa se vseeno nisem, vse dokler nisem treščil vate.« Zasmejal se je. Čeprav je bilo to mišljeno kot šala, je bilo tudi kanček resnice.
»Jasnovidna? Res?« Za sekundo je pomislil, da bi bilo to lahko res, a se je hip zatem premislil. »Škoda,« je žalostno zavzdihnil, pri čem se je jasno opazilo, da tega ni mislil resno. »Mogoče bi mi kdaj prav prišlo.« Na široko se je nasmehnil.
»Tudi ti si iz Gleenely-a?« je vprašal in pri tem ni mogel skriti svojega presenečenja. Od sramu je povesil pogled in bil nenadoma zelo zaposlen s kamenjem, ki ga je kot žogo brcal po stezi. Počutil se je prav bedasto. Kako se ne bi, če pa Elisabeth živi v istem mestu, pa za to sploh ni vedel. Mogoče sta še soseda ali kaj podobnega. »Bonnie..hm..ne poznam je..še,« je z nekoliko z zamudo dodal, pri tem pa pogleda še vedno ni odvrnil s kamenja, ki ga je v tem trenutku tako zanimal. Nastala je tišina, ki je trajala kar dolgo minuto. »Oprosti, ker sem za svetom, a sem se ravnokar vrnil s Pariza, tako da še nisem z vsem na tekočem,« je nato posegel z opravičilom, da bi se le-ta končala.
Kamen mu v trenutku, ko je nova znanka spregovorila, ni bil več pomemben. Vsekakor ni mogel preslišati grenkobe, ki je spremljala njen glas. Zazrl se je vanjo in rahlo privzdignil obrvi. »Ti tukaj ni všeč?« je dvomeče vprašal. Prezrl je njen nasmeh, ki tokrat vsekakor ni bil videti iskren in potrpežljivo čakal na pojasnilo.
»Verjamem. V petih dneh je to skoraj nemogoče..« je prikimal na njen slednji odgovor. »No, ja..od nekdaj ravno ne..ampak kar že veliko časa, ja.« Zamislil se je. Kako hitro tu tečejo leta. Na to se ni nikoli preveč oziral, vendar se mu je v tem trenutku zazdelo, da je tu že celo večnost. In že leta ni videl domačih, ki so še vedno živeli v New Jerseyu, njegovem rojstnem kraju. Spomnil se je, da je o tem nedolgo nazaj že razmišljal. Pravzaprav je bilo to takrat, ko se je zadnjič pogovarjal z Ashley, preden je šel v Pariz. Saj res..kje je Ashley? Mogoče še vedno tam, v New Jerseyu. Doma. Zavzdihnil je.
Iz neznanega razloga je nenadoma pristal na trdna tla, nazaj v realnost. Spet tišina. Glavo je obrnil proti Elisabeth in opazil, da je bila tudi ona zamišljena. Čeprav bi jo najraje pustil kar takole, izgubljeno v mislih, ki so bile - sodeč po nasmehu na obrazu – čudovite, se je vseeno odločil, da jo zmoti.
»Oprosti, ker motim, a zanima me… s kje pravzaprav prihajaš?« Čakal je. »Pomislil sem...no, glede tvojega naglasa, sem te uvrstil nekam v Anglijo. Imam mogoče prav?«
Nazaj na vrh Go down
Elisabeth Wright
Odrasel
Odrasel
Elisabeth Wright


Število prispevkov : 184
Registration date : 22/03/2009

Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 15, 2009 4:18 pm

"Torej boš od najinega srečanja odnesel vsaj nekaj dobrega." Namuznila se je sama pri sebi, medtem ko je premlevala njegove besede o prebujanju. Elisabeth je bila zgodnji tip človeka. Saj ne, da ne bi marala spanja, a vendar je ponavadi vstala bolj zgodaj, v svojem prepričanju, da lahko tako od dneva odnese še več stvari kot sicer. In nasvezadnje je imela rada tiste jutranje ure, ko je sonce šele vzhajalo, so vsi ostali spali in je lahko uživala v samoti. Rada je imela tišino in tudi samoto. Morda celo raje kot hrup, ki pa se je včasih prav prilegel.
"Gleenely, da." Potrdila je njegove besede in se ob njegovem presenečenju in čustvu, ki ga ni znala natanko definirati - morda sramu? - skušala zadržati, da se ne bi začela smejati. Očitno si je dejstvo, da sta morda celo soseda, Clark vzel k srcu. Pa saj niti ni bila tako velika stvar. Ampak pravzaprav je bila Elisabeth vesela, da je odšla na ta sprehod. Tako je spoznala Clarka in morda bosta postala celo prijatelja. No, vsaj upala je, da bosta.
"Pariz? Lepo mesto, moram priznati." Spet se je lahno nasmehnila in nenadoma so jo preplavili spomini na Pariz. Ne da bi točno vedela zakaj, ampak imela je rada to romantično mesto z vsemi njegovimi drobnimi kavarnami in Eifflovim stolpom. Pravzaprav je tam celo preživela leto dni, ker se je vpisala v program izmenjave študentov. A kakorkoli že, raje se je prisila, da je pozornost usmerila na Clarka.
"Všeč?" Za trenutek je premislila, potem pa zavzdihnila. "Všeč je zelo relativna beseda. Lepo je. Okolica, ljudje... Ampak nekako sem... Osamljena." Zadnja beseda ji je zdrsnila iz ust, še preden bi to lahko kako preprečila, zato se je le obžalujoče nasmehnila. Tako ali tako pa je bila vedno optimistična in nekako ni dvomila, da se ji ne bo tole majhno mestece vtisnilo v srce. Pravzaprav je bilo kar prisrčno, že s svojo drobnostjo je znalo narediti vtis. Zalotila se je, da o mestu premišljuje kot da bi bilo živo, zato se je morala namuzniti.
"Motiš?" Skoraj presnečeno se je zazrla proti Clarku in stresla z glavo, da so se ji dolgi kodri usipali po hrbtu. "Nikakor ne." Na široko se je nasmehnila in ugotovila, da najbrž izgleda trapasto, ker razkazuje svoje bele zobe. Prikimala je in se ob Clarkovem naslednjem vprašanju le rahlo nasmehnila. "Le kako si uganil?" Namuznila se je in nadaljevala, "Prišla sem iz Londona. Dobri, stari London." Tudi London je bil na Elisabethinem seznamu očarljivih mest. S svojim dežjem in meglo je bil prav prikupen in Elisabeth se je morala nasmehniti.
"Ne od nekdaj?" Ponovila je njegove prejšnje besede in se z zanimanjem zazrla vanj. "S kod torej si?" Zagotovo ne iz Evrope. Tudi Afrika ali Azija sta odpadli. Elisabeth je bila pripravljena staviti svojo levo roko, da je iz Amerike. Ampak povsem druga zgodba je bila, iz kod iz Amerika. Amerika je bila navsezadnje velika, zato je raje odnehala in počakala, da ji bo povedal sam.


Nazadnje urejal/a Welique Terras Pet Apr 17, 2009 4:56 pm; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : +)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Sprehajalne steze - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprehajalne steze   Sprehajalne steze - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Sprehajalne steze
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
The Sims 2 RPG forum :: OSTALO :: A Spring of Living Nature :: Gozd-
Pojdi na: