The Sims 2 RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 2 RPG forum

Uzivite se v simsa! Postanite clan druzine in hodite v sluzbo oz. v solo!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Ura

Mesec na forumu
mini kavarna - Page 2 Rain
April
16°C
Dež, rahel veter
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Koledar
Latest topics
» Gozdna jasa
mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 20, 2009 3:01 pm by Welique Terras

» Sprehajalne steze
mini kavarna - Page 2 Icon_minitimePon Avg 17, 2009 4:42 pm by Clark Smith

» Clark Smith & Welique Terras
mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 5:56 pm by Clark Smith

» RPG Zlatarna
mini kavarna - Page 2 Icon_minitimePet Jul 17, 2009 3:43 pm by Lalyta Banks

» Welique Terras & Kiara Banks
mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 23, 2009 6:14 pm by Kiara Banks

» Slap
mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 7:17 pm by Elisabeth Wright

» Hotel For Dogs
mini kavarna - Page 2 Icon_minitimePon Mar 09, 2009 6:42 pm by Ashley Smith

» Reci, da!
mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 9:11 pm by Ian Johnson

» Blagajna
mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 1:36 pm by Brooke Smith

Shortcut
mini kavarna - Page 2 Sims2logo

 

 mini kavarna

Go down 
+4
Kiara Banks
Lory Smith
Clark Smith
Welique Terras
8 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 6:57 pm

Chris je skomignil z rameni. "Prav." Podal se je tja in se usedel. Do njune mize je kmalu prihitela natakarica, ki je z očmi kar požirala Chrisa. "Kaj vam lahko danes ponudim?" je zažvrgolela in Chris se je nelagodno presedel. "Jaz bom vročo čokolado." Natakarica se je na široko nasmehnila in se obrnila k Mayi. "In ti?" Chris je pogled usmeril skozi okno, medtem ko je Maya naročala.
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 7:06 pm

Maya se je odpravila do mize v kotu. Ko je prišla natakarica, je Chrisu prepustila, da on prvi naroči. Zatem se je natakarica obrnila k njej. "Aaam.jaz bom..kakav s smetano." je rekla Maya in se nasmehnila. Natakarica si je zapisala in odšla stran. "Torej..Chris..povej mi kaj o sebi." je rekla Maya, pogledala Chrisa in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 7:11 pm

Chris se je nasmehnil. "Kaj o sebi?" Rahlo se je zasmejal. "Sem unikat. Nikogar ne boš našla, ki bi bil kot jaz. Never ever." Spet se je nasmehnil. "In s tem sem končal. Pa mi še ti povej kaj o sebi..." Natakarica je prinesla naročeno in Chris se ji je hvaležno nasmehnil. Potem je prijel svojo skodelico v roke in naredil nekaj požirkov.
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 7:17 pm

"Dober opis." se je zasmejala Maya. "Hm o sebi..Saj ni veliko za povedati..sem bolj športni tip človeka. Rada tudi pojem in plešem..rada imam živali, naravo..večerne sprehode.." je še rekla. "To je pa tudi to..mislim da." je dodala in se očarljivo nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 7:19 pm

Chris se je nasmehnil in prezrl njen očarljiv nasmeh. Ni si mogel kaj, a ob tem se je vedno spomnil na njo... Odgnal je misli in se posvetil Mayi. "Rada bereš?" je vprašal in se nasmehnil. Počutil se je že prav bedastega, ko se je tako nasmihal ,a ni si mogel kaj.
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 7:24 pm

"Kar rada ja..ti?" je odgovorila Maya in pogledala Chrisa. V roke je vzela sladkor, ki ga je dobila zraven, dala 1 žličko na smetano, pomešala s žličko in naredila par požirkov. "mm dober kakav." je pomislila Maya.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 7:29 pm

"O ja." je povedal in se nasmehnil. Njegov pogled je zašel skozi okno, kjer ni bilo še nič snega, kljub temu, da je bil december. Let it snow... je pomislil sam pri sebi in se nasmehnil. Rad je imel sneg, njegovo mehkobo in belino. Srknil je še en požirek vroče čokolade. Zunaj se je začenjalo mračiti in v kavarni so prižgali luči. Chris je počakal, da Maya kaj pove... Ali vpraša.
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 7:34 pm

Maya je videla, da je Chris malo otožen. "Chris..je vse v redu?" je zaskrbljeno vprašala Maya. "Zdiš se mi nekam žalosten." je še dodala in pogledala Chrisa.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 7:38 pm

"Hm?" Chris se je ozrl proti Mayi. 'Nemogoče, da bi opazila...' "Da, vse je v redu." se je nasmehnil in se zazrl vanjo. "Kakšne vrste glasbo poslušaš? Skupine in to?" je vprašal in se radovedno zazrl vanjo.
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 7:43 pm

"Nisi ravno prepričljiv.." je rekla Maya. "No ja..kakor hočeš..če želiš mi lahko poveš, ne bom te pa silila, če nočeš." je še dodala. "Vse zvrsti so mi v redu..sedaj me malo na techno vleče. Drugače pa so mi všeč tudi Jonas Brothers in Katy Perry." je rekla in se nasmehnila. "Kakšna glasba je pa tebi všeč?" je še vprašala in pogledala Chrisa v oči.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 7:47 pm

"Brez dvoma rock." je povedal Chris in se nasmehnil. "Pa tudi nekaj zvrsti, ki so bolj punkovske." je rekel. "Green day, Simple Plan, Sum41, SR-71, Muse..." je naštel le nekaj, ki so se najpogosteje pojavljale na njegovih seznamih predvajanja. "Pa tudi morda kakšno od Katy Perry, da. Hot n Cold mi je všeč. Videospot pa sploh." se je zasmejal.
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 7:54 pm

Maya se je nasmehnila, ko je Chris navdušeno pripovedoval o glasbi. Maya je pogledala skozi okno in videla, da je zunaj začelo snežiti. "Chris!! SNEŽI!!!" je navdušeno rekla Maya. Maya je namreč zelo rada gledala sneg, ki pada. Kar jo je zelo pomirjalo.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 10:36 pm

Chris se je ob Mayinem vzkliku ozrl skozi okno in na licu se mu je pojavil navdušen nasmešek. Maya je imela prav, res je snežilo. Drobne bele kepice snega so padale iz neba in Chris se je nasmehnil. "Rad imam zimo." je povedal in se namuznil. V roke je prijel svojo vročo čokolado. Bilo je tako idilično, on je z Mayo sedel v topli kavarnici, zunaj pa je naletaval sneg... Nevede se je ljubeče nasmehnil.
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 10:40 pm

Maya se je veselo nasmehnila. "Oh jaz tudi..obožujem sneg..pa ko sneži.." je veselo rekla Maya. Popila je še malo kakava. "Greva potem na sprehod?!" je še dodala, se nasmehnila in pogledala Chrisa.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 10:56 pm

Chris se je zadovoljno nasmehnil. "Itak!" Zasmejal se je in popil še nekaj vroče čokolade. Še opazil ni, da je njegova skodelica prazna. Nenadoma se je pri njuni mizi pojavila natakarica. "To bo treba zaračunati!" Na široko se je nasmehnila in Chris je iz žepa potegnil denarnico. "Torej?" "Vroča čolada- 1,70 € in kakav 1,50€. Torej oboje skupaj 3,20€. Želite račun?" Chris je odkimal in plačal. Nasmehnil se je natakarici, ki je odšla. Želel si je ven, a ni mogel kar iti, saj je Maya še pila kakav.
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 2:41 pm

"Super!" je veselo rekla Maya. Kmalu je prišla natakarica in Chris je plačal. "Hey, saj bi lahko jaz plačala." je rekla Maya. Hitro je spila svoj kakav, ki se je že malo ohladil. "Greva?" je še vprašala in pogledala Chrisa.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 3:35 pm

Chris se je nasmehnil in si šel z roko skozi lase. "Daj no. Jaz sem pa ja kavalir." Namuznil se je in se ozrl proti Mayi. "Pa pojdiva." Oblekel si je nazaj svojo jopo, ki jo je pred tem odložil, ter vstal in popravil stol pod mizo. Z iskricami v očeh se je oziral ven, na čist, bel sneg, ki ga je imel tako rad in ga je preprosto smatral kot začetek nečesa novega, magičnega...
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 3:52 pm

Maya je vstala. "Kam pa greva?" je vprašala in pogledala Chrisa. Pogledala je ven. Drobne snežinkice so padale na tla in puščale belo sled. Za Mayo je bilo to nekaj najlepšega, kar je videla. Sama pri sebi se je nasmehnila, nato pa pogledala Chrisa.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 4:16 pm

Chris se je nasmehnil in odrinil vrata ven. Zasanjano je stopil po snegu, potem pa se nasmehnil. "Mene sprašuješ?" Namuznil se je. "Če povem po pravici, nimam pojma. Sem nov tukaj, se spomniš?" Spet se je namuznil, potem pa opazil snežinko, ki je pristala na Mayinem nosu. Stegnil je roko in ji jo previdno odstranil, potem pa se spet namuznil.
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 4:32 pm

"Ah..saj res." je rekla Maya in se nasmehnila. Maya je opazovala snežinko, ki je pristala na njenem nosu, nato pa jo je Chris previdno odstranil. Maya se mu je veselo nasmehnila. "Lahko greva do obale.." je predlagala Maya in pogledala Chrisa.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 4:50 pm

"Če ti tako praviš." Nasmehnil se je in stopal po sveže zapadlemu snegu, ki ga je bilo iz trenutka v trenutek več. Navdušeno je spremljal ta proces, ki je naravo odeval v belo. "Pravijo, da si moraš nekaj zaželeti, ko zapade prvi sneg..." je rekel, potem pa se popravil. "No, ja, v Franciji pravijo." Merci beaucoup... Je pomislil sam pri sebi in se nasmehnil. Potem si je previdno nekaj zaželel, čez trenutek pa je spet odprl oči.
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 5:02 pm

"Res? Super!" je rekla Maya. "Hmm.želim si..." je tiho rekla Maya in si nekaj zaželela. "Pa se želje tudi uresničijo?" je vprašala Maya in pogledala Chrisa. "Pridi, greva do obale." je še dodala in počasi začela hoditi proti obali.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 5:09 pm

Chris je sledil Mayi. "Želje se uresničijo... Skoraj vedno." je povedal in pomislil, da upa, da se bo njegova uresničila. To je tudi na glas povedal. "Moja se mora uresničiti." Iskreno se ji je nasmehnil. Nenadoma sta prišla do razpotja in Chris je obstal. "Torej, kam zdaj?" je vprašal in se nasmehnil.
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 5:27 pm

"Upam, da se bo moja uresničila." je rekla Maya in se nasmehnila. "Am desno morava." je še dodala. Nekaj časa sta še hodila, nato pa kaj kmalu videla obalo.

(piši zj tm.pod ozka potka pr obali)
Nazaj na vrh Go down
Ian Johnson
Odrasel
Odrasel
Ian Johnson


Število prispevkov : 735
Registration date : 23/05/2008

mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 11:14 pm

***

Ian in Melani sta prispela do kavarne in vstopila. V obraz jima je vdarila toplota in Ian je zaradi tega nekajkrat zamežikal. "Kam se vsedeva?" je nato vprašal in se razgledal naokoli. V kotu je zagledal prosto mizico in stopil do nje, Melani pa potegnil za sabo. "Saj bo tukaj v redu, kajne?" Slekel si je jakno in se pri tem vprašujoče zazrl v sogovornico. Očitno ni imela nič proti, zato je jakno odložil na bližnjo stojalo ter se nato vsedel na stol. "Že veš kaj boš ti naročila?" je vprašal Melani, ko je tudi ta sedla.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





mini kavarna - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mini kavarna   mini kavarna - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
mini kavarna
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
The Sims 2 RPG forum :: ZA ZABAVO :: Arhiv :: Street :: Bournville-
Pojdi na: