The Sims 2 RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 2 RPG forum

Uzivite se v simsa! Postanite clan druzine in hodite v sluzbo oz. v solo!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Ura

Mesec na forumu
Igrišče za mini golf Rain
April
16°C
Dež, rahel veter
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Koledar
Latest topics
» Gozdna jasa
Igrišče za mini golf Icon_minitimeČet Avg 20, 2009 3:01 pm by Welique Terras

» Sprehajalne steze
Igrišče za mini golf Icon_minitimePon Avg 17, 2009 4:42 pm by Clark Smith

» Clark Smith & Welique Terras
Igrišče za mini golf Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 5:56 pm by Clark Smith

» RPG Zlatarna
Igrišče za mini golf Icon_minitimePet Jul 17, 2009 3:43 pm by Lalyta Banks

» Welique Terras & Kiara Banks
Igrišče za mini golf Icon_minitimeTor Jun 23, 2009 6:14 pm by Kiara Banks

» Slap
Igrišče za mini golf Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 7:17 pm by Elisabeth Wright

» Hotel For Dogs
Igrišče za mini golf Icon_minitimePon Mar 09, 2009 6:42 pm by Ashley Smith

» Reci, da!
Igrišče za mini golf Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 9:11 pm by Ian Johnson

» Blagajna
Igrišče za mini golf Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 1:36 pm by Brooke Smith

Shortcut
Igrišče za mini golf Sims2logo

 

 Igrišče za mini golf

Go down 
2 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'
Welique Terras


Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeNed Nov 18, 2007 2:09 pm

Piše se v RPG-ju. Število igralcev ni omejeno.

Igrišče za mini golf Mini-Golf-Course

Mini golf na spletu: klik


Nazadnje urejal/a Welique Terras Čet Avg 07, 2008 6:39 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://sims2.catsboard.com
Gost
Gost




Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeTor Jan 29, 2008 10:57 pm

Laura se je sprehajala po ulici.Ni vedela kaj bi počela.Bila je zdolgočasena.Potrebovala je malce zabave...Hodila je in hodila.Strmela je naravnost predse,vendar je s kotičkom očesa vseeno opazila kričeč napis MINI GOLF.Prav težko ga je bilo spregledati.Vedela je,da je našla odličen kraj za preganjanje časa.Potrebovala je le še družbo...
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeSre Jan 30, 2008 12:01 am

Ravno takrat je mimo prisanjala Kiara.. "Živjo!" je pozdravila punco ki se je nahajala pri mini golf igrišču.. "Greš z mano igrat" jo je vprašala.. "oprosti ker se nisem predstavila.. Sem Kiara.. Ti pa si..?" pustila je da jo dopolni.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeSre Jan 30, 2008 11:31 pm

..."Laura,"jo je dopolnila Laura in dodala:"Ja,seveda.Pojdiva..."Laura je bila zelo vesela.Dekle se ji je zdelo zelo simpatično. jupii
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimePet Feb 01, 2008 9:09 pm

Kiara se je imela z Lauro zelo lepo.. celo popoldne sta se zafrkavali po mini stezah golfa.. Very Happy Pogovarjali sta se o različnih stvareh, bili pa sta sami na igrišču. Laura je zelo prijetna je pomislila Kiara..
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'
Welique Terras


Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeSob Feb 02, 2008 12:17 am

Welique se je sprehajala. Zagledala je igrišče mini-golfa, ki ga prej sploh ni opazila. Videla je, da sta že eni punci tam. . Do zdaj je Welique igrala samo golf in zanimalo jo je, kako pa se igra mini golf. Odprla je vrata in odšla noter. Ko je vsopila je najprej malo obstala in se razgledala naokoli. Waw, kako veliko igrišče, si je mislila. S pogledom je iskala začetek tega mini golfa. Ko ga je našla se je hitro odpravila tja in si priskrbela palico.
"Živjo," je pozdravila punci. Šele takrat je opazila, da sta to Kiara in Laura.
Nazaj na vrh Go down
https://sims2.catsboard.com
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeSob Feb 02, 2008 1:09 am

"O Welique, lepo da si prišla! Z Lauro nama ne gre prav dobro a se pri mini golfu zelo zabavava.. Very Happy " je rekla Kiara. Z Lauro in Welique so šle igrati od začetka..
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'
Welique Terras


Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeSob Feb 02, 2008 1:11 am

"Super. No, upam da bo tudi meni uspelo zadeti kakšno luknjo..saj veš, zlo sm navajena na navaden golf, " je rekla Welique in s palico usmerila proti žogici.
Nazaj na vrh Go down
https://sims2.catsboard.com
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeSob Feb 02, 2008 1:12 am

Kiara je čakala ali bo Welique zadela ali falila žogico, ker bi jo pomožnosti premočno udarila..
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'
Welique Terras


Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeSob Feb 02, 2008 1:14 am

Welique žogica ni šla v luknjo zato je postala jezna. Postavila se je v vrsto za Lauro in Kiaro, da bo poskusila še enkrat.
Nazaj na vrh Go down
https://sims2.catsboard.com
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeSob Feb 02, 2008 1:19 am

Kiara ni bila presenečena.. sama je odbila žogico preveč močno in je tako zletela po zraku čez ograjo, da sta jo morali z Lauro iskati. Sama je poskusila in zadela, saj sta bili z Lauro tu že kar cel dopoldan!
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 8:27 pm

Tudi Lauri je šlo sedaj že bolje.Na začetnku je premočno udarjala,saj je bila navajena igrati tenis.Ta ji je bil ljubši.Vse so se zabavale,potem pa je Laura pogledala na uro in opazila,da je čas zelo hitro minil.Ura je bila namreč že veliko.Laura se je poslovila od Welique in Kiare ter odšla proti domu.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 8:36 pm

"adijo!" je Kiara pozdravila Lauro.. Nato sta z Welique (ki ji je šlo vse bolje in bolje) igrali naprej..
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'
Welique Terras


Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimePon Feb 04, 2008 8:34 pm

"Adijo," je Welique zaklicala za Lauro. Welique je šlo že bolje. Hvaležna je bila Kiari, ker jo je potrpežljivo učila. "Waw, kar dobro mi gre, kajne?" je rekla Kiari. Bila je namreč že skoraj pri koncu - le še 4 luknje je imela do konca. Tazadnje so bile res težke in nikakor ni morala spraviti žogico v luknje. Spomnila se je, da se ji je to že nekajkrat zgodilo pri golfu. Tu je lažje, si je mislila in še enkrat poskusila odbit žogico. Med tem, ko se je trudila je povprašala Kiaro: "Kaj je tebi bolje igrati - gof ali mini golf?"
Nazaj na vrh Go down
https://sims2.catsboard.com
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeTor Feb 05, 2008 10:38 pm

"hmmm.." je pomislila Kiara.. "Meni golf.. ker je večji mi je bolj vznemirljiv in lahko udarim žogico z veliko močjo.. tu pa moraš biti precej precizen.. se ti ne zdi?" je rekla in udarila žogico..
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'
Welique Terras


Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimePet Feb 15, 2008 1:11 pm

"Ja," je prikimala Welique. "Vendar pri golfu igraš približno 6 ur predn prideš cel krog okrog. In tam je tudi več teh lukenj. Tukaj mislim da jih je samo 9. In lahko prej končaš. Ampak samo če ti uspe hitro zadeti vse luknje. Lahko si na eni postaji tut po eno uro. Ampak vseeno je meni boljš ta mini golf."
Ker je prej falila luknjo je sedaj znova poskusila in uspelo ji je. Počakala je Kiaro, da sta odšli naprej.
Nazaj na vrh Go down
https://sims2.catsboard.com
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'
Welique Terras


Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimePet Jun 20, 2008 12:38 pm

--

Welique se je nekega jutra odpravila na igrišče za Mini golf. Odprla je vrata igrišča in se razgledala. Na igrišču ni bilo nikogar. Šla je po palico in začela igrati. Šlo ji je kar dobro, čeprav mini golfa ni igrala že dolgo.
Čas je hitro mineval. Bila je že pri 4. luknji, ko...
Nazaj na vrh Go down
https://sims2.catsboard.com
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeSre Avg 06, 2008 10:05 am

je na igrišče prišla Kiara, ki mini golfa ni igrala že celo večnost. Pri pultu si je izposodila palico in žogice. Prve tri luknje so ji šle kot po maslu, pri četrti pa je zagledala Welique. "Hey!" jo je pozdravila in se ji nasmehnila.. "Vednbo ko pridem sem si tu tudi ti" se je zasmejala.. "pogosto hodiš sem?" jo je vprašala.. "Jaz sem bila zadnjič tu, ko sva skupaj igrale.. se spomniš?" jo je vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'
Welique Terras


Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeSre Avg 06, 2008 5:10 pm

"O, Kiara!" je Welique pozdravila svojo prijateljico in se tudi sama zasmejala. "Ja, midve se vedno tukaj srečava. Kar pogosto pridem sem ja. Mini golf mi je prirasel k srcu. Sedaj ga skoraj že obvladam in ne boš verjela, pri vsaki luknji sem rabila samo en strel, da sem zadela žogico v luknjo," se je pohvalila Welique, pomerila s palico in udarila žogico, ki je le za las zgrešila luknjo.
Nazaj na vrh Go down
https://sims2.catsboard.com
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeSre Avg 06, 2008 5:51 pm

"haha.." se ji je zasmejala Kiara.. "fino!" je dodala.. "jaz pa imam raje večjega.." je rekla in se nasmehnila. "ta mini mi je preveč.. nevem majhen pač" je rekla in se zasmejala ter tudi sama udarila a ji ni šlo tako dobro kot Welique.
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'
Welique Terras


Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeSre Avg 06, 2008 9:33 pm

Welique je tačas žogico še enkrat udarila in tokrat ji je šla v luknjo. "Juhu!" je rekla in jo pobrala ven. "Jaz pa imam rajši ta. Men se zdi navaden golf prevelik. Ne znam še udarjati tako, da žogica zleti v zrak. Zato bi potrebovala sto let na velikem golfu, preden bi prišla do luknje. Ker mi morala tolikokrat udarjati. In, če bi bili še hribčki, se mi bi žogica nazaj skotalila in tako nikoli ne bi prišla do luknje," je še dodala in se zasmejala. "Te počakam, ok?"
Nazaj na vrh Go down
https://sims2.catsboard.com
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeSre Avg 06, 2008 9:37 pm

"Ni me treba" je rekla Kiara. "Ko si ti govorila, mi je žogica šla v luknjo" se je zasmejala. "No, greva h peti, ne?" je rekla. Ves čas sta sproščeno klepetali.. Kiara se je po dolgem času zelo dobro počutila s svojo najboljšo prijateljico.
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'
Welique Terras


Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeČet Avg 07, 2008 6:34 pm

"O, a res? Sploh nisem opazila," je začudeno vprašala Welique in nato skupaj s Kiaro odšla k peti luknji, kjer je žogica mora iti po hribčku navzgor v luknjo, da se je nato skotalila po njej nazaj dol in prišla na plano, kjer si jo moral spraviti v zadnjo luknjo. "Včasih začnem preveč gofljati, da sploh ne opazim kaj se dogaja okoli mene," je Welique začela zmajati z glavo in udarila žogico, ki je prišla le do sredine hribčka, nato pa se spustila nazaj dol. "Ahh..tu pa že vem, da bom bla sto let. Vedno mi ne uspe žogico spravt čez ta hribček..in ponavadi jo kar primem in odnesem na vrh, da se potem skotali dol. Boš poskusila ti, sedaj? Tebi bo lahko uspelo."
Nazaj na vrh Go down
https://sims2.catsboard.com
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimeČet Avg 07, 2008 8:52 pm

"Sploh ne, saj sva se le pogovarjali!" je rekla Kiara na Weliquino pripombo, da Welique gofla. "No, če tebi ne uspe bo meni še manj.." se je zasmejala Kiara in odbila žogico, ki se je odbila in se prikotalila nazaj.. "ah.." je bila jezna Kiara in jo še enkrat udarila tako močno, da se je res skotalila po drugi strmini navzdol. "Oh!" je rekla Kiara.. "Welique prosm te, naj to velja!" jo je v hecu rotila.
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'
Welique Terras


Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitimePet Avg 08, 2008 10:48 pm

Welique je začudeno pogledala svojo prijateljico. "Kako ti je to uspelo?" Še nekaj časa je nemo strmela v hribček in šele, ko ji je Kiara pomahala pred očmi, je nadaljevala. "Veš kaj? Veljalo bo le, če tudi mojo žogico spraviš na drugo stran! Prav?" Nasmehnila se ji je in svojo žogico prepustila Kiari. Ravno takrat pa je v njenem žepu nekaj zapisalo in Welique je iz njega potegnila mobitel. Prebrala je dobljeni sms od svoje sestre Melani in ji odpisala. "Kiara!" je nato poklicala svojo prijateljico, ki se je še vedno mučila z odbijanjem Weliquine žogice po hribčku navzgor. "Odrešla te bom te 'muke'," se je zasmejala in vzela žogico, ki je bila na tleh. "Domov moram iti, da skuham kosilo Mayi in Melani. Torej, se vidiva!" Palico in žogico je vrnila pri vhodu in odhitela domov.
Nazaj na vrh Go down
https://sims2.catsboard.com
Sponsored content





Igrišče za mini golf Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrišče za mini golf   Igrišče za mini golf Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Igrišče za mini golf
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
The Sims 2 RPG forum :: ZA ZABAVO :: Arhiv :: Igrišča-
Pojdi na: