The Sims 2 RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 2 RPG forum

Uzivite se v simsa! Postanite clan druzine in hodite v sluzbo oz. v solo!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Ura

Mesec na forumu
Divjakinja Rain
April
16°C
Dež, rahel veter
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Koledar
Latest topics
» Gozdna jasa
Divjakinja Icon_minitimeČet Avg 20, 2009 3:01 pm by Welique Terras

» Sprehajalne steze
Divjakinja Icon_minitimePon Avg 17, 2009 4:42 pm by Clark Smith

» Clark Smith & Welique Terras
Divjakinja Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 5:56 pm by Clark Smith

» RPG Zlatarna
Divjakinja Icon_minitimePet Jul 17, 2009 3:43 pm by Lalyta Banks

» Welique Terras & Kiara Banks
Divjakinja Icon_minitimeTor Jun 23, 2009 6:14 pm by Kiara Banks

» Slap
Divjakinja Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 7:17 pm by Elisabeth Wright

» Hotel For Dogs
Divjakinja Icon_minitimePon Mar 09, 2009 6:42 pm by Ashley Smith

» Reci, da!
Divjakinja Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 9:11 pm by Ian Johnson

» Blagajna
Divjakinja Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 1:36 pm by Brooke Smith

Shortcut
Divjakinja Sims2logo

 

 Divjakinja

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Ashley Smith
Najstnik
Najstnik
Ashley Smith


Število prispevkov : 1417
Registration date : 14/06/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 5:08 pm

Plakat :

Divjakinja 271052198938c5f392d4

___________________________________________________________

Ashley je preživljala dolgčas , zato se je odločila obiska v Kinu.Ogledovala si je plakate in izbirala med filmi.Ker ni vedela katerega bi izbrala se je vsedla na majhen sedež ter si ponvno ogledovala vse plakate , dokler ni mimo prišla/el ...
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 5:17 pm

Demi. " živjo! spet jaz" je nasmejano rekla Demi. " kako da se misve vedno dobiva2 je rekla in zmajala z glavo. " Wild child.Imam že vstopnice" je rekla demi n skimignila z rameni.
Nazaj na vrh Go down
Ashley Smith
Najstnik
Najstnik
Ashley Smith


Število prispevkov : 1417
Registration date : 14/06/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 6:36 pm

Ashley je hitro pomahala in rekla "Hey! Naklučje bom rekla." se je nasmejala Ashley on dejala "Jaz še izbiram med filmi , pa naj bo še bom kar jaz odšla gledati Wild Child.Odpravila se je do pulta , kjer ji je bankirka postregla "Dober dan , kako vam lahko pomagam?" , odgovorila je "Dober dan , eno karto za Divjakinjo prosim!" je povedala ter počakal dokler ni odgovorila bankirka "Tukaj izvolite , in pa 3.80 €.".Ashley je iz denarnice potegnila denar ter se zahvalila "Hvala!" , bankirka je odgovorila "Hvala tebi , lep ogled ti želim!".Ashley se je vrnila k Demi in jo vprašala "Grema po sladkarije?" ter pogledala v denarnico koliko denara še ima.
Nazaj na vrh Go down
Karin

Karin


Število prispevkov : 47
Age : 32
Registration date : 27/10/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 8:59 pm

Karin je danes postalo dolgčas zato, se je odločila, da bo odšla v kolosej. Oblekla je svojo novo bele pajkice in si čez pajkice oblekla svojo prečudovito svetlo modro obleko. Ker se je nameravala bolj pozno vrniti je s seboj vzela tudi krasen, črn bolero. Ker je imela dovolj, časa pred začetkom predstave, se je odločila, da bo odšla peš do koloseja. Ko je prspela do koloseja je odšla k blagajni in kupila vstopnico za predstavo Divjakinja. Ker je do prestave manjkala še dobrih petnajst minut se je razgledovala, če kje koga pozna. Vendar, ker je v tem mestu nova, ni našla nikogar, ki bi ga poznala. Nakar jo je ogovoril/a........
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 10:25 pm

Demi je pokimala. " ja, in piačo tudi" je rekla in nato zagledala dekle Karin, ki jo je spoznala na paintballu. " Karin, živjo" jo je pozdravila nato pa predstavila Ashley. " Karin, to je moja prijateljica Ashley. Ashley to je Krin, spoznala sem jo na paintaballu" je rekla in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Ashley Smith
Najstnik
Najstnik
Ashley Smith


Število prispevkov : 1417
Registration date : 14/06/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 10:50 pm

Ashley se je strinjala zato sta se odpravili tja , vendar je Demi mimogrede izginila za nekšno dekle nato jo je Dmei predstavila in Ashley je povedala "Hey, Jaz sem Ashley." je nekoliko hitro izrekla in se odpravila naprej ter ni hotela motiti njunega pogovora.
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 10:53 pm

Demi se je nasmehnila in rekla " no, čaw, se še kaj vidimo " nato pa odšla za Ashley do sladkarij. " kaj bomo kupile. Jaz sem za žele bonbone in en ledeni čaj, ti?" je vprašala Demi in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Ashley Smith
Najstnik
Najstnik
Ashley Smith


Število prispevkov : 1417
Registration date : 14/06/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 10:59 pm

Ashley je hitro vskočil "Jaz bom pa ...lizalko in pa Cola light" je namišljeno izrekla ter se odpravila do blagajne , kjer sta si z Demi naročili vse potrebno.Ashley je videla da ni več veliko časa zato sta hitro odtekle v dvorano kjer je Ashley rekla "Kateri sedež si ti?".
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 11:04 pm

Demi je stekla za Ashley v dvorano 5. " am...jaz sem sedež 13" je odgovorila in pogledala na Ashleyno vstopnico.
Nazaj na vrh Go down
Ashley Smith
Najstnik
Najstnik
Ashley Smith


Število prispevkov : 1417
Registration date : 14/06/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 11:06 pm

Ashley je izrekla "Jaz sem pa 14." nato se je domislila ideje "Kaj če bi poklicale še hitro Mayo , saj vidiš , da je danes nekam obupana?" nato je dvignila z rameni in se vsedla na njen sedež ter odloćila novo jakno na sosednjiga.
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 11:10 pm

Demi je takoj rekla. " ja, dobra ideja" je rekla in pokimala. " a jo boš ti poklicala. Sao hitro bo morala pridit" je rekla in pogledala na uro. " ah, jo bom kar jaz" je rekla ter prav tako odložila jakno na svoj stol ter iz nje vzela mobitel. " Maya...tukaj je" je rekla in pritisnila yes. " hey Maya, Demi tukaj. Midve z Ash sva se dobili tukaj v kinu. Prideš še ti?... varvama ti stol" je rekla Demi ter pokimala in prekinila.
Nazaj na vrh Go down
Karin

Karin


Število prispevkov : 47
Age : 32
Registration date : 27/10/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimePet Okt 31, 2008 12:28 am

Jaz pa bom sedela na 12 sedežu je rekla Karin. Medtem, ko sta Demi in Ashley poklicali njeno prijateljico, se je Karin odločila, da bo vsem štirim častila kokice in coca-colo. Odšla je do blagajne, kjer je kupila kokice in coca-colo. Nato se je vrnila h Demi in Ashley, kjer so se med klepetom počakele na Demijino in Ashlijino prijateljico. Karin pa se je veselila, da bo zopet spoznala nekoga novega.
Nazaj na vrh Go down
Ashley Smith
Najstnik
Najstnik
Ashley Smith


Število prispevkov : 1417
Registration date : 14/06/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 3:31 pm

Ashley se je vsedla in videla nekšno senco in človeka , ki se odpravlja navzgor proti stopnicam.Vprašala je Demi "Veš , kdo je to??" nato se je zasmejala in pogledala v strop , kjer je videla barvne lučke , ki so izgledale kot nekšne zvezdice.
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimePon Nov 03, 2008 2:59 pm

Demi je pogledala na uro na mobitelu. " ne vem, mogoče je...Maya?" je rekla Demi ter skomignila. Kmalu se je pridružila Ashley ki je gledala v lučke na stropu. Zavzdihnila je in se zadrževala da ni zaspala.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimePon Nov 03, 2008 6:52 pm

Tudi Chris se je podal v kino. Pravzaprav mu je bilo doma dolgčas, zato je potreboval razvedrilo. Ko je vstopil v ogromno kinodvorano, si je ogledal, katere filme vrtijo. Wild child... Zakaj pa ne? je vprašal sam sebe in se odpravil do blagajne. Ženska, ki je tam delala, se mu je nasmehnila. "Želite prosim?" Chris ji je vrnil nasmeh. "Vstopnico za Wild Child, prosim." "Eno?" je skoraj začudeno vprašala blagajničarka in Chris je pokimal. Ustrežljivo mu jo je podala in mu povedala ceno. Chris je plačal in odšel v kinodvorano. Ni si kupoval kakšne hrane, saj so mu ljudje, ki so med filmom žvečili kokice, šli na živce. Pogledal je na svojo karto in prebral, da je sedež 66. Namuznil se je. Zadnje čase se je v njegovem življenju marsikaj vrtelo okrog te številke.
Dvorana ni bila tako polna, kot je mislil, a to je pripisoval dokaj zgodnji uri. Odpravil se je mimo nekaterih ljudi, ki so že sedeli v dvorani, do svojega sedeža. Nasmeh mu je šinil prek obraza, ko je opazil, da je v vrsti sam. Odpravil se je do svojega sedeža in se udobno namestil. Če je prav videl, teh vstopnic niso imeli več. In to mu je popolnoma ugajalo. Še udobneje se je namestil na svojem sedežu in se pričakujoče zazrl v velikanski zaslon pred njim.
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeTor Nov 04, 2008 10:35 pm

Melani je že dolgo komaj čakala, da bo prišel film Divjakinja v kinoje, zato je hitro oddrvela v kino, da ne bi zamudila.Odšla je do pulta."Želite?" jo je vprašala blagajničarka."Vstopnico za Divjakinjo, prosim" je rekla Melani.Dala njej je vstopnico in Melani je plačala.Sploh ji ni bilo do kokic in pijače.Dobila je številko 67 in odpravila se je sedet.A ni se ozirala in se je spotaknila ob noge.Ko je pogledala navzgor je zagledala nekega fanta, ki ga še ni videla."Oh oprosti.Kako sem nerodna" je rekla vsa v zadrgi.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeTor Nov 04, 2008 10:40 pm

Chris je ravno opazoval zaslon, kjer so vrteli reklame za filme, ko se je nenadoma ob njegove noge nekdo spotaknil. Zdrznil se je, a ni bil preveč presenečen. Navsezadnje je bil v kinu, kjer so se takšne stvari večkrat dogajale. Zato se je le prijetno nasmehnil neznanki. V temi so njegovi beli zobje poblisnili, ko jo je pozdravil. "Ni panike." je dejal in se še bolj na široko nasmehnil. Potem se je zazrl v dekle. Ni je še videl tod okoli. "Sicer pa, Chris." se je predstavil in ji podal roko. "Torej, greš naprej?" je vprašal, saj ni točno vedel, kateri sedež je njen. Umaknil je svoje noge in jo skoraj vprašujoče opazoval.
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeTor Nov 04, 2008 10:47 pm

"oo Chris lepo ime.Jaz sem pa Melani" je rekla Melani in tudi ona njemu podala roke."Številko 67 imam tako, da ti bom soseda, če se ne motim" je rekla Melani in se nasmehnila."Upam, da te ne moti" je še dodala.Vstala je in si vsedla na stol."Sicer te pa še nikoli nisem videla.Si nov?" je vprašala Melani Chrisa.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeTor Nov 04, 2008 10:53 pm

"Hvala. In me veseli, Melanie." Namuznil se je in odkimal. "Ne, ne moti me." Rahlo se je odmaknil, da se je Melanie lahko udobneje namestila. Spet je raztegnil svoje noge. "Nov? Ja, nisem še dolgo tukaj. Pred kratkim sem prišel iz Francije." je povedal in se radovedno zazrl vanjo. "Ti pa si tu že dolgo, najbrž." To je bila bolj trditev kot vprašanje. Z roko si je šel skozi lase, saj mu je nekaj pramenov štrelelo pred očmi. Potem pa je pozornost spet usmeril na dekle, ki je sedelo poleg njega.
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeTor Nov 04, 2008 10:57 pm

"O iz Francije?Obožujem Francijo" je rekla Melani."No ja.Nisem zelo dolgo, nova pa tudi nisem" je rekla Melani."In imaš tu kakšne sorodnike?" je spet radovedno vprašala Chrisa.Pogledala je na platno in videla, da piše, da je potrebno izklopiti mobitel."Pišuka" si je rekla,vzela iz torbe mobitel in ga ugasnila."Vedno pozabim" je objasnila.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeTor Nov 04, 2008 11:01 pm

"Tudi jaz." je rekel Chris in se nasmejal. "Da, živim pri Ianu. Najbrž poznaš. Nek moj daljni sorodnik je." Ni se obremenjeval s tem, kakšen. Navsezadnje je imel mnogo sorodnikov, in po stari francoski navadi je poznal vse, in to še nekoliko predobro. Ko se je na platnu pojavilo opozorilo, je sklepal, da se bo film kmalu začel. Namuznil se je sam pri sebi. Nikoli si ni mislil, da bo gledal tak film. Ampak tudi nikoli si ni mislil, da... Ah, saj ni bilo važno. Spet je odgnal misli in se obrnil proti zaslonu. Luči so se ugasnile...
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeTor Nov 04, 2008 11:06 pm

"Ianov sorodnik si?Uauu.Saj sta si kar podobniva" je rekla Melani in malce zardela nato pa se nasmehnila."Upam, da bo film dober saj, takoj po njem bom šla fotografirat naravo.Namreč zeloooo rada fotografiram.Vendar nikoli nimam nobene družbe, saj nikogar še nisem spoznala, ki bi imel rad fotografiranje" je rekla Melani in se nasmehnila."No očitno se bo začel" je rekla in se obrnila proti platnu.
Nazaj na vrh Go down
Ashley Smith
Najstnik
Najstnik
Ashley Smith


Število prispevkov : 1417
Registration date : 14/06/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeSob Nov 08, 2008 4:20 pm

Ashley je posumila , da je bila tisto Melani!Hitro je stekla mimo Maye in pa Demi ter hitro odšla 2 vrsti navzdol ter pozdravila Melani in mimogrede je videla Chrisa "Hey Melani! Že dolgo se nismo kaj videli.Pa še Chris je tukaj , zdravo!" je se počepnila Ashley in pogledala v niju.Sicer je bil Chris bol na koncu vrste,Melani pa na začetku.Ashley je opazila , da se bodo kmalu izklopile lučke na stropu in se bo prižgalo platno tako rečeno.Poslovila se je še od Melani in odhitela na svoj stol , ter popila malo Cole.
Nazaj na vrh Go down
Melani Terras
Odrasel
Odrasel
Melani Terras


Število prispevkov : 1580
Registration date : 03/08/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeSob Nov 08, 2008 10:16 pm

"oo Ashley.Kako lepo, da si tudi ti v kinoju.Ja res že dolgo ne.Vendar Demi organizira karting tako, da se bomo spet lahko družile" je rekla Melani in se nasmehnila."Že greš?" je vprašala."No pa prav.Adijo!" se je poslovila od Ashley.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitimeSob Nov 08, 2008 10:26 pm

Chris je presenečeno spremljal vso dogajanje. Odzdravil je Melani, potem pa je že šla. Obsedel je in odgovoril Melani. "Pravzaprav tudi jaz rad fotografiram. Kdaj lahko greva skupaj, če želiš." Namuznil se je, v tistem pa so se nenadoma ugasnile luči in v dvorani je postala popolna tema. Na velikem platnu se je pojavil uvodni prizor filma in Chris ga je z zanimanjem spremljal.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Divjakinja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Divjakinja   Divjakinja Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Divjakinja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
The Sims 2 RPG forum :: ZA ZABAVO :: Arhiv :: Kolosej-
Pojdi na: