The Sims 2 RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 2 RPG forum

Uzivite se v simsa! Postanite clan druzine in hodite v sluzbo oz. v solo!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Ura

Mesec na forumu
*fontana* Rain
April
16°C
Dež, rahel veter
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Koledar
Latest topics
» Gozdna jasa
*fontana* Icon_minitimeČet Avg 20, 2009 3:01 pm by Welique Terras

» Sprehajalne steze
*fontana* Icon_minitimePon Avg 17, 2009 4:42 pm by Clark Smith

» Clark Smith & Welique Terras
*fontana* Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 5:56 pm by Clark Smith

» RPG Zlatarna
*fontana* Icon_minitimePet Jul 17, 2009 3:43 pm by Lalyta Banks

» Welique Terras & Kiara Banks
*fontana* Icon_minitimeTor Jun 23, 2009 6:14 pm by Kiara Banks

» Slap
*fontana* Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 7:17 pm by Elisabeth Wright

» Hotel For Dogs
*fontana* Icon_minitimePon Mar 09, 2009 6:42 pm by Ashley Smith

» Reci, da!
*fontana* Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 9:11 pm by Ian Johnson

» Blagajna
*fontana* Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 1:36 pm by Brooke Smith

Shortcut
*fontana* Sims2logo

 

 *fontana*

Go down 
+2
Kiara Banks
Ian Johnson
6 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Gost
Gost




*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: *fontana*   *fontana* Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 1:01 pm

Tu je velika fontana.Ljudje se tu zbirajo in se pogovarjajo.
------
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 1:06 pm

Aly se je sprehajala.Ustavila se je pri fontani in vanjo vrgla kovanec za 1 evro.Zaželela si je neko željo in sedla na klopco.Močno si je želela,da se ji bo želja uresiničila.Čakala je in čakala,da bi mimo nje prišel nekdo ki ga je želela videti.No takrat je mimo nje res prišel nekdo,ampak ne nekdo,ki bi ga rada videla.Mimo nje je prišel Alan.Aly se je naredila,da ga ne vidi.''o,aly..''jo je pozdravil.Aly mu je nekaj zamrmrala v pozdrav in vstala,da bi odšla.Nato jo je alan potegnil k sebi in jo poljubil.Aly je skoraj ponorela in ga klofnila.''kreten!!konec je med nama...konec,ti ni jasno?'' je aly kričala.A še preden je aly klofnila alana ju je nekdo videl.to je bil/a....
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 1:52 pm

Terry. omg, a je tisto Aly? z Alanom? a nista šla narazen? sem mislila, da zdej hodi s Codyem! preden bi vidla preveč, kot lahko se je obrnila in stekla stran. seveda Codyu tega ne bo povedala...
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 4:07 pm

Aly je zakričala na alana:''in če naju je kdo videl?kaj si bodo mislil?''alan je pihnil in se delal frajerja.Aly je v solzah zapustila fontano.Bilo ji je hudo,zato je večino poti prejokala.
Nazaj na vrh Go down
Ian Johnson
Odrasel
Odrasel
Ian Johnson


Število prispevkov : 735
Registration date : 23/05/2008

*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimeNed Maj 25, 2008 6:45 pm

Ian se je sprehajal po mestu Bournville. Noge so ga kmalu zanesle do mestne fontane, kjer se je zbiralo veliko ljudi, še posebej ob hujših vročinah. Ta dan je bil res vroč in Ian je bil vesel, ko je videl, da se bo ob fontani lahko malce osvežil. Šel je do fontane, zajel malo vode in si zmoči roke. "Ahh..malo že pomaga," si je rekel in si obrisal potni obraz v majco.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimeNed Maj 25, 2008 7:04 pm

Tom je ob fontani zagledal svojega brata. Odpravil se je do njega in ga pozdravil. " Kaj pa ti počneš tukaj?" je Tom vprašal brata.
Nazaj na vrh Go down
Ian Johnson
Odrasel
Odrasel
Ian Johnson


Število prispevkov : 735
Registration date : 23/05/2008

*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimeNed Maj 25, 2008 7:13 pm

Ian je zrl v vodo in na dnu prešteval kovance. Kar neankrat ga je pozdravil znan glas. "O, Tom," mu je odvrnil nazaj in še naprej gledal na dno. "Mah nč. Malo sem prišel v Bournville. In ker je tkaj vroče sem se ustavil tukaj. Kaj pa ti delaš tu?"
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimeNed Maj 25, 2008 8:20 pm

Becky se je jezna, zaradi dogodka v diskaču sprehajala po mestu. Bilo je vroče, zato se je šla osvežit k fontani. Tam je zagledala dva fanta, ki ju prej še nikoli ni videla tukaj.
"Čaw! Vidva sta pa nova, ne?" ju je vprašala. "Jaz sem Becky."
Nazaj na vrh Go down
Ian Johnson
Odrasel
Odrasel
Ian Johnson


Število prispevkov : 735
Registration date : 23/05/2008

*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimeNed Maj 25, 2008 9:22 pm

Še preden je Tom Ianu odgovoril, je k njima prišlo neko dekle in se predstavilo. Ian je odmaknil pogled od fontane in pogledal dekle. "Ja no, pred kratkim sva se preselila nazaj sem. Jaz sem Ian, to pa je moj brat Tom," ji je odgovoril. "Si iz Bournvilla?"
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimePon Maj 26, 2008 2:24 pm

"Nice to meet you!" je z nasmehom rekla. "Ne, iz gleneeya sem! Pa vidva?" usedla se je na rob fontane in se osvežila z prijetno mrzlo vodo.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimePon Maj 26, 2008 5:07 pm

Tom je bil nekaj časa zamišljen nato pa rekel: " No ja, js sem Tom, lepo te je blo spoznat" je rekel in razmišljal kako se kliče punca mm, Bek mm...ne....aja Becky. "Lepo te je blo spoznat Becky" je rekel in se nasmehnil
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimePon Maj 26, 2008 7:31 pm

Aly je na povodcu peljala Kiarino psičko Danielle.Sprehajala se je in bilo je zelo vroče.
Ustavila se je pri fontani.Osvežila se je z vodo in potrebovala je malo počitka.Zagledala je znanko Becky.Šla je do nje.Zraven sta stala še dva neznanca.''hej,becky...upam,da nisva sovražnici..zaradi dogodkov..nisem bila ena tistih ki je napadala Jakea.Povedala sem mu za sestro Jessico in odšla.Upam,da štekaš.Če ti je res všeč,no vsaj tako zgleda...goo girl!''
Aly se je nato še predstavila:''moje ime je aly..vidva pa sta..?''
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimePon Maj 26, 2008 8:06 pm

Tom je pogledal punco z lepimi rdečmi lasmi. Odgovoril ji je "Moje ime je Tom, ti pa si?" jo je vprašal in pogledal.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimePon Maj 26, 2008 9:11 pm

"Aly ni panike!" ji je rekla, saj ji take stvari niso nikoli prišle do živega. Pogledala je Toma. "A je moje ime tako teško za zapomnit al kaj?" je rekla in se zasmejala.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimePon Maj 26, 2008 9:13 pm

''ok..becky..''se je Aly oddahnilo.
''No,tom lepo da sm te spoznala!Kaj delaš v prostem času?''
Nazaj na vrh Go down
Ian Johnson
Odrasel
Odrasel
Ian Johnson


Število prispevkov : 735
Registration date : 23/05/2008

*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimeTor Maj 27, 2008 2:03 pm

"Midva sva iz Chelwooda," je Ian odgovoril Becky in pozdravil dekle, ki je ravno prišlo. "Ian," se je predstavil in ji pokimal. Obrnil se je k fontani in si se malo splaknil, saj mu je spet postalo vroče.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimeTor Maj 27, 2008 5:20 pm

Kiara in CLark sta zadihano prispela do fontane, kjer sta srečala Becky, Aly in še nekoga, ki ga ni poznala.. zadihano je rekla: "zdravo! kako ste kaj?" in se jim nasmehnila.. Fant, ki ga ni poznala se je ravno osvežil z vodo ona pa tudi, ker jima je bilo s Clarkom vroče, saj sta vso pot do sm pretekla.
Nazaj na vrh Go down
Clark Smith
Odrasel
Odrasel
Clark Smith


Število prispevkov : 1604
Registration date : 02/05/2008

*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimeTor Maj 27, 2008 5:36 pm

Clark je opazil, da je pri fontani kar veliko ljudi. Med njimi njegova sestra, Bec, kot ji je on pravil, Aly, in dva fanta, ki ju prej ni nikoli videl. "Živijo," je tudi Clark pozdravil in z roko zajel vodo ter se zmočil po obrazu. Bilo je res vroče..pa še s Kiaro sta tekla celo pot.
Nazaj na vrh Go down
Ian Johnson
Odrasel
Odrasel
Ian Johnson


Število prispevkov : 735
Registration date : 23/05/2008

*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimeTor Jun 17, 2008 1:58 pm

"Živjo," je odzdravil Ian in z dvignjenimi obrvmi pogledal proti Kiari in fantu. "Sta tekla?" je ugibal, saj sta bila vsa prepotena in zadihana. "Se vama kam mudi?"
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimeTor Jun 17, 2008 3:35 pm

"Ja malo sva tekla" se je zasmejala Kiara.. "Ne, nikamor se nama ne mudi"je rekla v smehu in si spela lase.. "Samo tko.. pač tekla sva do te fontane" je rekla Kiara in skomignila z rameni ter se vsedla na tla. "In vi, kaj počnete tuki?"
Nazaj na vrh Go down
Ian Johnson
Odrasel
Odrasel
Ian Johnson


Število prispevkov : 735
Registration date : 23/05/2008

*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimeTor Jun 17, 2008 9:02 pm

"Mah jst sm se malo sprehajal po mestu in me je pot zanesla pač sem. Ravno prav, da se lahko malo osvežiš, ker je tako vroče," je pojasnil Ian in pogledal ostale.
Nazaj na vrh Go down
Lory Smith

Lory Smith


Število prispevkov : 523
Registration date : 21/03/2008

*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimeTor Jun 17, 2008 9:59 pm

Lory je hodila mimo fontane, tam je zagledala družbo. Odpravila se je do njih in pozdravila " Danes je pa vroč dan ne"
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 8:06 pm

"ojla Lory!" jo je pozdravila Kiara.. "ja res je vroče.. kaj pa ti poneš tukaj?" jo je vprašala.. "sploh se nismo zmenili, da bi se dobili al karkoli.. prav naneslo je da smo se danes vsi tukaj srečali.." je rekla Kiara in se nasmihala.. "danes sem prav dobre volje.. sicer mi je zelo toplo, ampak ko sm s prijatelji pozabim na to.." je rekla in vse pogledala..
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimeSre Avg 27, 2008 4:22 pm

:::::::::::::::::::::::::::::::

Demi, se je sprehajala ob fontani. Vsedla se je nanjo. Gledala je ljudi kako so hitro hodili mimo nje. Zavzdihnila je in poleg nje je prisedla neka punca. " živjo " je veselo rekla in dodala " Susie McManus" in Demi segla v roko. Demi se ji je nasmehnila " am...Demi....sem, Demi Banks" je malo zmedeno rekla Demi. " si iz tukaj? Burnvilla?" jo je vprašala Susie in ji namenila nasmeh. " ne," je rekla Demi in odkimala " jaz sem iz Gleneelya" je povedala Demi. " ti si iz tukaj?" jo je vprašala Demi. " am....ja....starša sta se skregala, že od malega ne prenesem pritiska. " je povedala Susie. " ah, vem kako je, " je žalostno povedala Demi. " Jaz sem šele pred kratkim prišla k dalnjim sestričnam. Mačeha me je poslala v ´boljšo´ šolo" je rekla Demi in skomignila z rameni. " vem, da ni to ravno tolažba, ampak..." je rekla Demi in pogledala proti Susie ki jo je poslušala. " paše pogovor kajne?" je rekla Demi. Susie je le pokimala in rekla " no, najbrž sta končala" je žalostno povedala. " no se vidimo še kaj" je dodala in odšla proti veliki hiši. Demi je spet zavzdihnila in se tudi ina odpravila proti domu.
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitimePon Nov 10, 2008 3:21 pm

*******************************
Demi je po dolgem času spet prišla do fontane. Tam ji je bil zelo všeč. Gledala je če bovidela kaj Susie. Vsedla se je na klopco in nemo stremela v fontano. Ni bilo več vroče saj je bil december. Demi se je zavila v jakno in prekrižala noge. Razmišljala je o vsem kar se ji je že zgodilo. Bližal se ej božič in Demi je vedela da ga ne bo praznovala v New Yorku. Spomnila se je na novoletni ples in se nasmehnila.Zavzihnila je. Kar naenkrat pa jo je neko ustrail. Demi se je najprej ustrašila nato pa so se ji oči zasvetile ko je videla, da je to....
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





*fontana* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: *fontana*   *fontana* Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
*fontana*
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
The Sims 2 RPG forum :: ZA ZABAVO :: Arhiv :: Street :: Bournville-
Pojdi na: