The Sims 2 RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 2 RPG forum

Uzivite se v simsa! Postanite clan druzine in hodite v sluzbo oz. v solo!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Ura

Mesec na forumu
manjša trgovina z živili Rain
April
16°C
Dež, rahel veter
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Koledar
Latest topics
» Gozdna jasa
manjša trgovina z živili Icon_minitimeČet Avg 20, 2009 3:01 pm by Welique Terras

» Sprehajalne steze
manjša trgovina z živili Icon_minitimePon Avg 17, 2009 4:42 pm by Clark Smith

» Clark Smith & Welique Terras
manjša trgovina z živili Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 5:56 pm by Clark Smith

» RPG Zlatarna
manjša trgovina z živili Icon_minitimePet Jul 17, 2009 3:43 pm by Lalyta Banks

» Welique Terras & Kiara Banks
manjša trgovina z živili Icon_minitimeTor Jun 23, 2009 6:14 pm by Kiara Banks

» Slap
manjša trgovina z živili Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 7:17 pm by Elisabeth Wright

» Hotel For Dogs
manjša trgovina z živili Icon_minitimePon Mar 09, 2009 6:42 pm by Ashley Smith

» Reci, da!
manjša trgovina z živili Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 9:11 pm by Ian Johnson

» Blagajna
manjša trgovina z živili Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 1:36 pm by Brooke Smith

Shortcut
manjša trgovina z živili Sims2logo

 

 manjša trgovina z živili

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimeSre Maj 14, 2008 10:28 pm

No tukaj se lahk srečate s prijatelji al pa ko na hitro kej rabte pritečete in kupite stvar.
Blagajničarju je ime Sam Mortemore. Je prijazen in ustrežljiv.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimeSob Maj 17, 2008 6:51 pm

Aly je zelo privlačila mala trgovinica.Bila je majhna ogromno ograjo.V izložbi je bila čudovita samica s svojimi mladički.Aly je šla v trgovino in lepo pozdravila:''dober dan.''Tudi prodajalec je odzdravil.Šla je do akvarija in si ogledovala ribice.Potem se je sprehodila in zagledala čudovitega psa.Bil je zlati prinašalec,čudovit maladič...Gledala ga je in si ga je želela kupiti.A ko je zagledala ceno jo je veselje minilo.Malo si je še ogledovala živali,nato pa je odšla.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimeSob Maj 17, 2008 8:05 pm

"O Aly!" je rekla Kiara.. "Kam pa kam?" se ji je zasmejala. "no greš z mano noter?" jo je vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimeSob Maj 17, 2008 8:10 pm

Aly je opazila Kiaro.''hojla..ravo sem bila noter,pa me je vse minilo,ko sem zagledala kako drage so živali.Mogoče si ti kakšno lahko privoščiš,saj imaš dobro plačo.Jaz in moja štipendija..mislim večino porabim za shoping in zabave..tako da grem domov..čaww''
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimeSob Maj 17, 2008 8:35 pm

"kko si pa ti prijazna!" je zakričala Kiara za njo. "bi mi usaj lahko pomagala zbrat.." nato se je odpravila not..
tam je vzela nekaj mesa in kruha.. nato se je odpravila..
Nazaj na vrh Go down
Lory Smith

Lory Smith


Število prispevkov : 523
Registration date : 21/03/2008

manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimePet Jun 13, 2008 9:48 pm

Lory je šla po kruh v bližnjo trgovino. Vzela je hlebec kruga in eno banjico sladoleda saj je bilo vroče poletje. Prišla je na blagajno in plačala. Odpravila se je iz trgovine.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 12:17 am

Kiara se je odpravila v trgovino po živila.. hotela je namreč narediti poslovilno večerjo svoje sestre, ki bo odšla študirat v London.. nabrala je nekaj sadja in zanalašč izbrala šampinjone in rezance, da bi lahko obujali spomine na kuhanja in prve obiske njunih fantov.. Kiara sicer še ni vedela da sta Aly in Cody zdaj samo prijatelja.. Kiari in Clarku pa ni šlo tako slabo. Izbirala je med zelenjavo, ko jo je zmotil/a..
Nazaj na vrh Go down
Lory Smith

Lory Smith


Število prispevkov : 523
Registration date : 21/03/2008

manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 2:07 pm

Lory. " U posebna večerja" je rekla in se nasmehnila. " Je za Clark al za Aly?" je radovedno vprašala Lory in dvignila obe obrvi.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 4:45 pm

"O Lory!" je bila presenečena Kiara. "sploh te nism opazila prej.." je rekla. "haha.. za Aly. Mojo drago sestrco.." seje zasmejala Kiara.. "namreč gre v London... saj veš.. študij in drugo, pa ji bom uštimala večerjo.."
Nazaj na vrh Go down
Lory Smith

Lory Smith


Število prispevkov : 523
Registration date : 21/03/2008

manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 5:21 pm

" Cody gre tudi v London. Jaz mu tudi danes pripravljam večerjo pred odhodom, namreč jutri grež že zgodaj zjutraj. " je rekla Lory in dodala " kaj pa če jima skupaj narediva večerjo in še če sta fant in punca da sta skupaj ne " je rekla Lory ki še ni vedela za nedavno razitje med njima.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel
Kiara Banks


Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 8:37 pm

"ja! dobra ideja.. saj Aly mislim da je pri njemu.. lahko ju povabiva.. se oglasim popoldan pri tebi" je veselo rekla Kiara in ji povedala, da se ji zdaj kar malo mudi. "se vidiva!" jo je veselo pozdravila in odšla.
Nazaj na vrh Go down
Lory Smith

Lory Smith


Število prispevkov : 523
Registration date : 21/03/2008

manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 8:50 pm

" Čaw" je rekla Lory za Kiaro ki je odhajala skozi vrata. " Lory je še malo ogledovala po trgovinici in kupila nekaj prigrizkov. Nato se je odpravila domov.
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimeSre Avg 27, 2008 9:42 pm

:::::::::::::::::::::::::::::::.

Demi je šla v trgovino malo po firbcat. Razgledala se je po trgovini, in videla majhno čokoladko. Vzela jo je in si kupila še eno Oazo. Stopila je do blagajne in plačala. Odšla je iz trgovine in se odločila poklicati Kristin. Vtipkala je številko in čakala. Medtem je pila vodo. " hi, hi" je veselo pozdravila Demi Kristin. " ja itak, da te pogrešam." Nekaj časa je Demi bila tiho saj ji je Kristin nekaj govorila. " aja, resno? " je vprašala Demi Kristin. " ja, no bravo, čestitam" je govorila Demi. " ja, saj sem spoznala par ljudi. " Demi se je ozrla nazaj in ni gledala predse. Ko se je obrnila se je zaletela in z Oazo polila...
Nazaj na vrh Go down
Clark Smith
Odrasel
Odrasel
Clark Smith


Število prispevkov : 1604
Registration date : 02/05/2008

manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 11:54 am

Clarka. Clark se je tistega dne sprehajal po Bournvillu. Ker je bil ravno blizu trgovine, se je odločil, da kupi nekaj stvari, da mu ne bo kasneje treba. Vstopil je v trgovino in vzel nakupovalno košarico. Najprej je šel po kruh. Vzel je eno štruco belega kruha in se odpravil dalje. V hladilniku je vzel še nekaj sadnih jogurtov in sir. Nabavil je še nekaj sadja in zelenjave in odšel k plačilnemu pultu. Plačal je in vse stvari zložil v vrečko. Ko je ravno hotel iti proti vratom, da bi zapustil trgovino, se je nekdo zaletel vanj in ga polil z neko pijačo. Dvignil je pogled in zagledal neko punco, ki se mu je začela hitro opravičevati. "Nič hudega," jo je pomiril in se nasmehnil. "Naj te ne skrbi za mojo majico..saj se bo oprala..samo upam, da ti je ostalo še kaj pijače." Spet se ji je nasmehnil in se potem spomnil, da te punce še ne pozna. "Aja, drugače sem pa Clark. Clark Smith," se ji je predstavil. "Ti pa si..?"
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 12:03 pm

Demi je rekla Kristin, da jo pokliče nazaj. " o my god, oprosti, oprosti" se je začela opravičevati Demi. Videla je da Clarka, ki ga je pravkar spoznala, ne moti, da je polit. Še enkrat se mu je opravičila, nato pa mu vrnila nasmeh.
" ah, saj pijačo bi itak že spila" je rekla in pokimala. Fant se ji je predstavil. " o, ja, jaz sem pa Demi"...."Banks" je še dodala in vprašala. " bo vse uredu?" in se ugriznila v ustnico.
Nazaj na vrh Go down
Clark Smith
Odrasel
Odrasel
Clark Smith


Število prispevkov : 1604
Registration date : 02/05/2008

manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 12:22 pm

"Banks? Uau..si spet kakšna izmed Kiarinih sester?" jo je vprašal in se nasmehnil. "Kiara je moja punca," je še dodal. "Ja, vse je v redu," je rekel Clark in ko je videl Demijin zaskrbljeni obraz jo je prijel za ramo. "Ne sekirat..saj se bo itak posušilo," jo je miril Clark. "Drugače pa..nikoli te še nisem videl v mestu..Si kje študirala ali..?" jo je dvomeče pogledal Clark. Zdela se mu je premlada za študij. Ocenil jo je, da ima približno 15, 16 let.
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 12:37 pm

Demi mu je namenila nasmeh. " ne, nisem Kiarina sestra. Kiarina 2 ali 3 sestrična" je rekla in skomignila z rameni. " ne, nisem študirala. Imam samo šestnajst let" je povedala nato pa pojasnila " moja mačeha me je poslala v `boljšo` šolo" je rekla. " nato mi je oče povedal, da imam v Glenleeyu dalnje setrične, in da lahko živim pri njih" je povedala in skomigniila z rameni.


Nazadnje urejal/a Demi Banks Čet Avg 28, 2008 10:37 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Clark Smith
Odrasel
Odrasel
Clark Smith


Število prispevkov : 1604
Registration date : 02/05/2008

manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 10:25 pm

"Sestrična?" je ponovil Clark. "Lepo no, da si prišla sem," je rekel Clark. "In..kaj si dobrega kupila?" je bil radoveden Clark. "Samo Oazo, ki je sedaj večinoma na moji majici?" se je zasmejal Clark in privzdignil obrvi.


Nazadnje urejal/a Clark Smith Čet Avg 28, 2008 10:50 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Demi Banks

Demi Banks


Število prispevkov : 847
Registration date : 16/08/2008

manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 10:39 pm

Demi se je namsehnila. " v večini sem prišla malo po firbcat" je pojasnila Demi. " kupila sem si še čokoladko" je povedala. " no, počasi bo treba..." je rekla Demi in pokazala proti vratom.
Nazaj na vrh Go down
Clark Smith
Odrasel
Odrasel
Clark Smith


Število prispevkov : 1604
Registration date : 02/05/2008

manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 10:54 pm

"Aha..ja, sej tudi jaz bom zdaj šel," je rekel Clark in prijel za kljuko. "Se še kaj vidiva," je rekel ko sta z Demi prišla iz trgovine. "Lepo se imej..Čaw," je še rekel in ji pomahal. Po ulicah Bournvilla se je nato odpravil proti domu.
Nazaj na vrh Go down
Rebecca McKenzie

Rebecca McKenzie


Število prispevkov : 100
Registration date : 04/01/2009

manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitimePet Jan 09, 2009 4:04 pm

*****
Rebecca je počasi stopala proti trgovini z živili. Trgovina je bila blizu njenega doma in tako je hitro prišla do vrat in se oddahnila, ko je stopila v trgovino. uf, kako je mraz.... pot je nadaljevala do polic in v voziček metala sladkarije, nato pa prišla tudi do pašte, krompirja in zelenjave. V bližini je bilo dekle. Nekaj časa jo je gledala, nato pa stopila naprej.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





manjša trgovina z živili Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: manjša trgovina z živili   manjša trgovina z živili Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
manjša trgovina z živili
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
The Sims 2 RPG forum :: ZA ZABAVO :: Arhiv :: Street :: Bournville-
Pojdi na: