The Sims 2 RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 2 RPG forum

Uzivite se v simsa! Postanite clan druzine in hodite v sluzbo oz. v solo!
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Ura

Mesec na forumu
Skate park - Page 3 Rain
April
16°C
Dež, rahel veter
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Koledar
Latest topics
» Gozdna jasa
Skate park - Page 3 Icon_minitimeČet Avg 20, 2009 3:01 pm by Welique Terras

» Sprehajalne steze
Skate park - Page 3 Icon_minitimePon Avg 17, 2009 4:42 pm by Clark Smith

» Clark Smith & Welique Terras
Skate park - Page 3 Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 5:56 pm by Clark Smith

» RPG Zlatarna
Skate park - Page 3 Icon_minitimePet Jul 17, 2009 3:43 pm by Lalyta Banks

» Welique Terras & Kiara Banks
Skate park - Page 3 Icon_minitimeTor Jun 23, 2009 6:14 pm by Kiara Banks

» Slap
Skate park - Page 3 Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 7:17 pm by Elisabeth Wright

» Hotel For Dogs
Skate park - Page 3 Icon_minitimePon Mar 09, 2009 6:42 pm by Ashley Smith

» Reci, da!
Skate park - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 9:11 pm by Ian Johnson

» Blagajna
Skate park - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 1:36 pm by Brooke Smith

Shortcut
Skate park - Page 3 Sims2logo

 

 Skate park

Go down 
+2
Welique Terras
Kiara Banks
6 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'
Welique Terras


Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimePet Avg 29, 2008 10:40 am

Rešilec je kot blisk prihitel iz ovinka in parkiral pred Skate parkom. Iz njega so planili reševalci in stekli do Welique, Maye in Melani. Welique je, še preden so prispeli do njih, že začela razlagati, kaj se je zgodilo. "Mislem, da ima poškodovano glavo," je zaključila in najbližnjemu reševalcu pokazala svojo dlan. Reševalci so jo hitro naložili na posteljo in jo odpeljali v rešilec, ki je odhitel v bolnico. Welique je pogledala Mayo, ki je neustavljivo jokala. "Vse bo v redu z njo," je tolažeče zašepetala in jo objela prek ramena. "Greva domov? Kasneje bova odšle v bolnico in povprašali po njenem stanju, prav?"


Nazadnje urejal/a Welique Terras Ned Avg 31, 2008 1:24 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://sims2.catsboard.com
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimePet Avg 29, 2008 3:05 pm

Maya zaradi šoka ni morala niti spregovoriti, zato je samo pokimala. Joj Melani..more biti vse ok..drugače bom umrla brez tebe, je žalostno pomislila Maya.
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'
Welique Terras


Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 1:26 pm

"Pridi," je rekla Welique in pomagala vstati Mayi na noge. "Vse bo še v redu." Skupaj sta se počasi odpravili domov.

((Melani, da ne pozabiš v bolnico začet pisat Wink ))
Nazaj na vrh Go down
https://sims2.catsboard.com
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 2:05 pm

_____________________________________

Bilo je precej toplo popoldne, eno izmed redkejših, in Chris ga vsekakor ni nameraval zabiti med štirimi stenami. Vzel je svoj skejt, ki ga je imel že res dolgo časa in ga še ni nameraval vreči stran. Pred kratkim ga je pobarval na črno in nanj narisal zelene grafite. Tudi oblekel se je tako... Sprane črne kavbojke in zeleno majico, čez pa črno jopo. Vzel je svoj telefon in se odpravil v skejt park. Potreboval je nekaj časa, a naposled je prišel do njega. V poznem popoldnevu je park sameval in Chris se je začel voziti. Bilo mu je všeč, da se sam, a je kmalu na svojem hrbtu začutil par oči. Nekaj časa se je še vozil, potem pa se je ustavil in se nasmehnil osebi, ki ga je opazovala.

[ Kdorkoli? ]
Nazaj na vrh Go down
Karin

Karin


Število prispevkov : 47
Age : 32
Registration date : 27/10/2008

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 2:55 pm

Tudi Karin ni želela zabiti tako lepega tpolega popoldneva med štirimi stenami. Zato se je odločila, da bo malo raziskala okolico. Najprej se je odpravila do skejt parka, kjer je opazila postavnega mladeniča, ki je odlično skejtal, zato so se ji oči ustavile na njem. Nekaj časa ga je opazovala, nato pa ko je videla, da jo je pogledal povesila pogled in zardela, saj jo je bilo sram, da je tako buljila vanj.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 3:00 pm

Chris je skočil in se približal dekletu, ki ga je opazovalo. "Hej," jo je pozdravil in prijel svoj skejt. "Skejtaš?" je vprašal z zanimanjem, potem pa postavil svoj skejt spet na tla. "Sicer pa, jaz sem Chris," je še povedal in se postavil na skejt. Malo se je vozil sem ter tja in obenem vprašujoče opazoval neznanko.
Nazaj na vrh Go down
Karin

Karin


Število prispevkov : 47
Age : 32
Registration date : 27/10/2008

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 3:14 pm

Karin je vzela svoj skejt in se pridružila Chrisu. "Živjo Chris, jaz sem Karin. Kako dolgo že skejtaš? Zdi se mi, da to obvladaš..Jaz sicer skejtam bom poredko."
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 3:20 pm

Chris se ji je nasmehnil. "Pravzapav skejtam že okrog deset let," je povedal, potem pa se zapeljal in izvedel nekaj zapletenih figur na skejtu. Vedno je imel rad skejt parke, že zaradi tega, kar so predstavljali. Opazoval je Karin in sam pri sebi pomislil, da bi z veliko več vaje postala boljša. A samo skomignil je z rameni, saj se ga to ni tikalo. Potem se je spet zapeljal naokrog in užival ob obutku vetra v njegovih laseh.
Nazaj na vrh Go down
Karin

Karin


Število prispevkov : 47
Age : 32
Registration date : 27/10/2008

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 3:39 pm

Karin je Chrisu vrnila nasmešek. "Hej, se odpraviva do butika ob igrišču? Jaz sem postala že malo žejna in tam bi lahko kaj popila," je predlagala, nato pa se malo zapeljala naokrog in počakala na Crisov odgovor.
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 9:08 pm

Maya se je odločila dan preživeti v skate parku. Vzela je svoj skate in se odpravila tja. Ko je prišla, je mislila, da je sama tam, zato je ne da bi pazila se zapeljala na skate-u. Kmalu pa se je zaletela v nekoga, ki je ravno sk8al. Ko se je začela zavedati, kaj se je sploh zgodilo se je hitro pričela opravičevati. "Joj oprosti!! Si v redu?" je zaskrbljeno spraševala.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 9:48 pm

Chris se je pobral in z eno nogo stopil na skejt, da ga je lahko prijel v roko. "Če bi me hotela spoznati, bi me lahko preprosto pozdravila!" je skoraj jezno rekel, potem pa se je nasmehnil. Z očmi je premeril dekle, potem pa ji pokimal. "Sicer pa, Chris. In sem v redu, zaenkrat. Naslednjič me prej opozori, prav? Čeprav upam, da ne bo nobenega naslednjič!" Zasmejal se je in stopil na svoj skejt.
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 10:39 pm

Maya je fanta čudno pogledala. "Pa saj. To ni bilo nalašč..sploh te nisem videla," je žalostno rekla. "Jaz sem Maya," se je predstavila tudi ona. "Oprosti res.." je žalostno rekla. Malo jo je potrlo, kako jezno jo je Chris okaral..čeprav tega ni storila nalažč.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimePet Okt 31, 2008 12:14 am

Chris se je zasmejal. "Je že v redu. Saj ponavadi nisem takšen, a očitno je na dan planil moj francoski temparament," je pojasnil in se nasmehnil. "Torej Maya... Me veseli." Tokrat je na dan planila njegova očarljiva plat, ko se je s svojimi modrimi očmi zazrl v Mayine in ji nežno stresel roko.
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimePet Okt 31, 2008 9:28 pm

"Francoski temperament?" je dvomljivo vprašala Maya. "Tudi mene." se je očarljivo nasmehnila Maya. "Waaw.kakšne lepe oči ima.."je pomislila Maya. "Torej..greš z mano na pijačo? Da se ti oddolžim za tisto prej?" je še vprašala Maya in pomežiknila Chrisu.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 12:24 pm

Chris je za trenutek pomisli. Potem je skomignil z rameni in prijel svoj skejt v roko. "Na pijačo? Prav." Na široko se je nasmehnil in pokazal vse svoje bele zobe. Potem se je razgledal po okolici. "Ampak se še ne spoznam dobro tukaj. Torej, kam sva namenjena?" je vprašal in se spet nasmehnil, svoje oči pa uprl v njene.
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 3:27 pm

"Lahko greva v Bournville v mini kavarno.." je rekla Maya in se zopet nasmehnila. "Lahko pa tudi kam drugam če želiš." je še dodala in pogledala Chrisa v oči in se očarljivo nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 4:56 pm

Chris je opazil njen očarljiv nasmeh. Spreleteli so ga mravljinci. Prikimal je in se nasmehnil. "Prav. Torej, Maya, koliko si stara?" je vprašal in z iskrenim zanimanjem uprl pogled vanjo. Med pogovorom sta začela počasi hoditi proti Bournvillu...
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 5:51 pm

"Kmalu bom 17. Pa ti?" je vprašala Maya in pogledala Chrisa. Maya je prijela svoj sk8 v roke. "Se ukvarjaš s kakšnim športom, glasbo?" je še vprašala in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 6:34 pm

"18." je povedal Chris in se nasmehnil. Potem jo je pazlivo poslušal in ji odgovoril. "Ja, šprot... Pravzapra se ukvarjam z več športi, predvsem atletiko in gimnastiko. In plavanje, seveda. Pa tudi z glasbo. Nekaj časa sem imel svoj bend, kjer sem pel in igral bobne, včash tudi kitaro, ampak zdaj, ko sem se preselil, sem ga moral opustiti..." je povedal in se skoraj otožno nasmehnil.
Nazaj na vrh Go down
Maya Terras
Najstnik
Najstnik
Maya Terras


Število prispevkov : 591
Registration date : 08/08/2008

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 6:38 pm

"Kul." je rekla Maya. "Waa z gimnastiko? Jaz jo treniram že kar nekaj časa.." je navdušeno rekla Maya. "Škoda, da si ga moral opustiti.." je tiho rekla Maya. "Na bobne znaš igrati?" je Maya pogledala Chrisa. "Waaw..jaz bi se rada naučila igrati..pa ni nobenega, da bi me naučil." je žalostno rekla Maya.
Nazaj na vrh Go down
Chris Johnson
Odrasel
Odrasel
Chris Johnson


Število prispevkov : 433
Registration date : 27/10/2008

Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 6:44 pm

Chris se je nasmehnil. "Zanimivo." Potem je rahlo premislil. "Ja, bobni so res težki. Jaz sem hodil v glasbeno šolo, kar pet let." Skomignil je z rameni in se nasmehnil. "Sicer pa... Sva že tu?" je vprašal in pokazal na manjšo stavbo, na kateri je bil napis, ki je oznanjal, da je to kavarna.

[ Nadaljuješ tam?]
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Skate park - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skate park   Skate park - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Skate park
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
The Sims 2 RPG forum :: ZA ZABAVO :: Arhiv :: Igrišča-
Pojdi na: